۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

مطالب جدید

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸ را ببینید.

با این که ورود به مهرماه ورود به فصل مشغله ها است، در عین حال برخی از اوقات روز را نیاز به ریکاوری دارید تا خستگی را از خود دور کنید. گاهی تجربه بازی هایی که به شما لذت می دهد می تواند فرصت خوبی برای تجدید روحیه تان باشد. در این مطالب می خواهیم لیستی از بهترین بازی های اواخر سپتامبر بپردازیم که می توانید آن ها را در مهرماه ۹۸ و برای همیشه تجربه کنید. البته این لیست می تواند تکمیل کننده پک بازی های شما بعد از بازی های تیرماه ۹۸ باشد.

 

بازی چند کاربره Raiders of the North Sea

بازی هایی که برای استفاده و مدیریت با تبلت تولید می شوند این فرصت را ایجاد می کنند که شما بتوانید با کمک آن ها در هر شرایطی چند کاربره بازی کنید.

بازی چند کاربره Raiders of the North Sea

Raiders of the North Sea نیز این ویژگی را به طور کامل در نظر گرفته است. به کمک این بازی می توانید ناو خود را بسازید، خدمه داشته باشید. در ادامه بادبان ها را تنظیم کنید و ناو خود را مدیریت کنید.

بازی مورد نظر چالش بر انگیز و استراتژیک است و می توانید از طراحی عالی آن لذت ببرید.

برای دانلود بازی Raiders of the North Sea برای اندروید و آیفون کلیک کنید

 

بازی Rogue Legacy ورژن Wanderer برای آیفون

این بازی در حقیقت مدیریت شوالیه هاست. هر بار که شوالیه ای از بین می رود، درست همان جا می توانید شوالیه بعدی را بخواهید و آن را مدیریت کنید. در ادامه بازی با انتخاب کردن ضعف ها و صفاتی که قابل مدیریت هستند، می توانید چالش هایی را روی بازی اعمال کنید.

بازی جدید آیفون مهر 98

برای دانلود بازی Rogue Legacy برای آیفون کلیک کنید

 

با Tropico یک جزیره را برای بهبودی مدیریت کنید

Tropico یک بازی جالب و سرگرم کننده اندرویدی است که روی IOS نیز اجرا می شود. شما در این بازی وظیفه دارید که یک جزیره را برای بهبودی کامل مدیریت کنید.

با Tropico یک جزیره را برای بهبودی مدیریت کنید

Tropico چیزی شبیه به بازی El Presidente است که در آن به عنوان یک شهردار وظیفه دارید تا همه چیز را از مدیریت تصمیمات شهری گرفته تا آزادی زندانیان، همه و همه را با استراتژی خاص به هدف برسانید.

نسخه موبایل Tropico مبتنی بر Tropico 3 است ، که نسخه ای است که به بازی اصلی وفادار است. از طرفی این بازی را می توان یک بازی استراتژیک با گرافیکی عالی در نظر گرفت که به تازگی به موبایل راه یافته است.

برای دانلود Tropico  برای اندروید و IOS کلیک کنید

 

بازی Dead Cells یا سلول های مرده

Dead Cells یا بازی سلول های مرده، در ابتدا برای رایانه های شخصی در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. البته تجربه بازی با لپ تاپ برای این گیم، چندان لذت بخش نبود. به همین دلیل بود که وقتی به تازگی نسخه جدید بازی برای ایفون طراحی شد بسیاری از افراد در مورد مشکلات قبلی آن سوال می کردند.

بازی Dead Cells یا سلول های مرده 

اما می توان گفت که در آیفون همه چیز بهتر از دسکتاپ است. تنها چیزی که کمی کاربران کمال گرا را ناراحت می کند، نمایشگر تقریبا کوچک آن است.

در نسخه موبایلی این بازی یک حالت اتوماتیک وجود دارد که وقتی به دشمنان نزدیک می شوید به طور اتوماتیک آن ها را نابود می کند. ( این ویژگی در نسخه لپ تاپ آن وجود ندارد ) به هر حال سلول های مرده بازی استراتژیکی است که باید در آن به دفاع بپردازید و با زد و خورد شدید مراحل بازی را دنبال کنید.

برای دانلود نسخه آیفون این بازی کلیک کنید و منتظر باشید تا نسخه اندرویدی آن به زودی روانه بازار شود.

 

بازی ساده رقابت ای Knight Brawl

بازی های Colin Lane بطور مرتب در لیست بهترین بازی های اندرویدی و iOS قرار دارند که یکی از آن ها Knight Brawl است. در این بازی نیز شما مجموعه ای از کارهای خاص را به طور برنامه ریزی شده تماشا می کنید که در کنار گرافیک ساده آن، شما را ساعت ها سرگرم می کند.

بازی ساده رقابت ای Knight Brawl

رویارویی دو طرفه در این بازی، و استفاده از قدرت هایی مثل پرتاب و پرش کمک می کند دشمنان را از بین ببرید و داستان بازی را به پیش ببرید.

هر چند این بازی چند کاربره نیز تجربه می شود اما چیزی که بیش از همه چیز در این بازی می درخشد، این است که این بازی با سبک حمله های وحشیانه ی سالم! حسابی شما را سرگرم می کند.

برای دانلود نسخه اندرویدی و آیفون کلیک کنید

 

بازی Dr. Mario World و کشتار ویروس ها

بازی های پازلی همیشه سرشناس و مورد توجه بوده اند. این بازی ها به موبایل هم راه یافته اند و با استراتژی هایی ترکیب شده و اند چیزی به اسم کوچک بازی Dr. Mario World را در اختیار کاربران قرار داده اند تا با پازلی خاص، کاربران را مشغول کنند. شما در این بازی نقش دکتر ماروی را بازی می کنید که هدف آن از حل این پازل پاک کردن و از بین بردن ویروس هاست.

بازی Dr. Mario World و کشتار ویروس ها 

شرح حال پیش برد بازی دکتر ماریو

در این بازی شما باید یک سری ویروس را با کد رنگی خاص از بین ببرید. اما اینجا محدودیت زمانی وجود ندارد. استراتژی این بازی بر اساس میزان منابع در دسترس شما است. بدین ترتیب می توانید به سادگی با مدیریت منابع مثل یک پزشک حاذق شمار زیادی از ویروس ها را با تعداد محدودی کپسول که در اختیار دارید، از بین ببرید. هر چه شمار ویروس های کشته شده با منابع محدودتان بیشتر باشد امتیاز بهتری کسب خواهید کرد.

این بازی دارای ۱۰۰ مرحله است که هر کدام از تنوع بصری خاصی برخوردار است. اگر چه بازی دکتر ماریو رایگان است اما انتظار داشته باشید که تعدای پرداخت درون برنامه ای را در آن تجربه کنید. همچنین شما می توانید این بازی را با دوستان خود شریکی بازی کنید یا این که از آن ها برای پیشبرد بازی کمک بگیرید.

برای دانلود نسخه اندرویدی و آیفون کشتار ویروس ها توسط دکتر ماریو کلیک کنید.

 

بازی فوتبالی Super Soccer Champs 2019

بازی فوتبالی برای موبایل بیشتر با بازی فیفا شناخته می شود که فصل به فصل ارتقا پیدا می کند. اما Super Soccer Champs بازی خاصی است که از نقطه نظرات خاصی برتر از فیفا به نظر می آید.

بازی فوتبالی Super Soccer Champs 2019

علاوه بر جلوه های بصری، می توان گفت که تجربه بازی Super Soccer Champs در موبایل و پیشبرد بازی و سهولت کار با اسکرین به شدت بهتر از فیفا احساس می شود.

خوشبختانه می توان گفت که این بازی عادلانه تر از سایر بازی های فوتبالی است. چرا که هیچ گونه ترفند یا روش دور زدن در این بازی وجود ندارد و همه چیز به خودتان، هدف گیری و شوت هایی ارتباط دارد که انجام می دهید.

برای دانلود نسخه های  iOS و Android این بازی کلیک کنید.

 

بازی تاکتیکی دفاعی – رقابت ای Dota Underlords

این برای اولین بار است که افسانه MOBA IP برای موبایل و اندروید طراحی می شود. اما پیچ و تاب خاص آن، موجب شده که حسابی سرگرم کننده باشد.

این یک MOBA نیست بلکه یک بازی تاکتیکی مبتنی بر نوبت است که در آن شما می توانید  قهرمانانی را انتخاب کنید و آنها را در یک سری نبردها علیه AI و سایر بازیکنان به رقابت بگیرید.

بازی تاکتیکی دفاعی - رقابت ای Dota Underlords

در ادامه داستان بازی برای این که، بتوانید نبردی خوب داشته باشید، قابلیت های قهرمانان خود را ارتقا می دهید، و با تشکیل ارتش های رزمی، تلاش می کنید که از سد دشمنان عبور کنید.

با این بازی می توانید عملکرد دقیق تاکتیکی خود را به چالش بکشید و متوجه شوید که در چنین عرصه ای چند مرده حلاج هستید و چطور از ذهن تان کار می کشید و قدرت فکر و تحلیل تان چگونه است.

برای دانلود نسخه Android این بازی کلیک کنید

 

اگر در مهرماه جاری شما بازی خاصی تجربه کرده اید که خاص جلوه کرده و تجربه ای متفاوت از سایر گیم هایی بوده که تا کنون آن ها را اجرا کرده اید اسم کوچک و توضیحات آن را در بخش نظرات بنویسید.

منبع

۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸

لطفا نظر خود را درباره ۱۰ بازی برتر و جدید اندروید و iOS برای مهرماه ۹۸ با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我

乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 را ببینید. 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 北京时间۶月۹日,洛杉矶快船以۱۰۹-۱۱۲输给了犹他爵士。此役,保罗-乔治在客场被嘘了整场,赛后,他接受记者的采访谈到了此事。  乔治说:“我喜欢这些,这不会干扰到我,这是对我的尊重。我在这里打出过好的比赛,也打出过不好的比赛。”  “这是比赛的一部分,球迷会参与到比赛的过程中来,我喜欢这些。作为一个客队球员,你会期待得到这种待遇。”  本场比赛期间,爵士主场的球迷在乔治罚球时高喊“被高估”,除此之外,还有爵士球迷高喊:“干掉他”!(Emily) 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我تاسیس دانشکده زبان کُردی در کرمانشاه منتظر چراغ سبز لطفا نظر خود را درباره 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 با ما در میان بگذارید. لگد کاپیتان سرمایه دارها به مهمان نوازیِ ایرانی!

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …