چند قدم تا آزادی موصل

چند قدم تا آزادی موصل

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه چند قدم تا آزادی موصل را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:نامه نیوز: چند قدم تا آزادی موصل
نخست‎وزیر عراق امروز ضمن بازدید از قسمت «برطله» در شرق شهرستان موصل از یگان‎های نظامی و فرماندهان ارتش دیدار کرد.
به گزارش نامه نیوز، دفتر اطلاع رسانی نخست وزیر عراق امروز (شنبه) در بیانیه ای اعلام کرد که «حیدر العبادی» پس از ورود به قسمت «برطله» در شرق موصل با فرماندهان و نظامیان و یگان های نظامی دستگاه رقابت به تروریسم دیدار کرد.
 
به گزارش السومریه نیوز، حیدر العبادی در دیدار با اهالی برطله کرد که «خبر مسرت بخش آزادسازی موصل را به زودی اعلام خواهد کرد.»
 
فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد که تعداد آوارگان و پناهندگان عراقی ساکن موصل تاکنون کمتر از آن چیزی بوده است که انتظار آن می رفت.
 
وی اعلام کرد که متسشاران نظامی خارجی نسبت به سرعت پیشروی و برنامه های عراقی ابراز تعجب کردند.
 
«حیدر العبادی» نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای عراق بعد از ظهر امروز (شنبه) به خط مقدم عملیات آزادسازی موصل رفت و با فرماندهان نظامی دیدار کرد.
 
نیروهای عراقی در حال حاضر در محور جنوبی شهرستان موصل و در ۲۰ کیلومتری شهرستان در قسمت «حمام العلیل» مشغول درگیری با تروریست‌های داعش هستند و توانسته‌اند با ورود به مرکز این قسمت کنترل آن‌جا را به دست بگیرند.

منبع: فارس

۱۵ آبان ۱۳۹۵ – ۱۹:۵۹

چند قدم تا آزادی موصل

منبع : سایت واضح

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …

مطالب جدید
فوت ۵۰ بیمار کووید-۱۹ در شبانه روز گذشته/ شناسایی ۱۹۶۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

پورتال یک:مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی ۱۹۶۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور در ۲۴ سال گذشته خبر داد. به گزارش پورتال یک به نقل از وبدا، در این اطلاعیه آمده است:تا کنون ۵۹ میلیون و ۱۲۶ هزار و …