رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان را ببینید.

پورتال یک آرشیو وب فارسی:فارس: رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد
تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان

علیرضا حاجیونی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتستان از اولویت‌های مورد تاکید مسئولان می باشد. وی افزود: در یکسال اخیر بیشترین تلاش و فعالیت برای کاهش هزینه‌های درمانی و ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه در بخش‌های تخصصی و فوق‌تخصصی انجام گرفته و توفیقات بسیار خوبی نیز داشته‌ایم. رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: سرکشی به شهرها و روستاهای مختلف دشتستان و شناخت دغدغه‌ها و مشکلات درمانی مردم از برنامه‌های مهمی می باشد که با تلاش مسئولان و دست‌اندرکاران محقق شده می باشد. حاجیونی تصریح کرد: بیش از ۲۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در یک‌سال اخیر به دشتستان اضافه شده و امروز بیشترین خدمات تخصصی درمانی در دشتستان ارائه می‌شود که رضایتمندی مردم را به همراه داشته می باشد. وی یادآور شد: افزایش امکانات و تجهیزات درمانی در مناطق مختلف شهرستان در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم این روند با تلاش بیشتری تداوم یابد. رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان خبر داد و گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و موثرتر به مردم، به ویژه در مناطق روستایی، تمام مراکز بهداشتی و ایستگاه‌های اورژانس در این شهرستان تجهیز شده‌اند. حاجیونی تاکید کرد: کیفیت بخشیدن به خدمات درمانی یک اولویت اساسی محسوب می‌شود و باید کاری کنیم که اعزام بیماران به حداقل برسد. انتهای پیام/۲۴۵۱/ر۲۰/

۹۴/۰۸/۰۸ – ۰۰:۵۵

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان

منبع : پورتال پورتال یک

لطفا نظر خود را درباره رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد تجهیز تمام مراکز بهداشتی درمانی دشتستان با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن