دعوت به نیکی نخستین مرحله امر به سرشناس و نهی از منکر است

دعوت به نیکی نخستین مرحله امر به سرشناس و نهی از منکر است

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه دعوت به نیکی نخستین مرحله امر به سرشناس و نهی از منکر است را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:شبستان: خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به توسعه فریضه امربه سرشناس و نهی از منکر در جامعه اشاره کرد و گفت: نخستین مرحله این فریضه دعوت به نیکی است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، آیت اله علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان شب گذشته((۹ اسفند) در جلسه ستاد احیای امر به سرشناس و نهی از منکر اظهار کرد: برای توسعه فریضه امربه سرشناس و نهی از منکر تلاش تمام دستگاه های متولی نیازمند است.
وی با بیان اینکه دعوت به نیکی نخستین مرحله امر به سرشناس و نهی از منکر است، خاطرنشان کرد: سبک زندگی اسلامی و ارزش گذاری به زندگی شهروندی نیز مقوله هایی هستند که باید در جامعه مورد توجه قرار گیرند.
نماینده ولی فقیه در استان با انتقاد از نظارت ناکافی بر قیمت کالا که به تفاوت قیمت کالا در جامعه منجر شده است، گفت: یکی از وظایف دولت نظارت بر فعالیت بازار و کاهش تخلفات در این عرصه است که از طریق افزایش نظارت دستگاه های متولی امکانپذیر می شود.
وی افزایش هزینه های جرم در کشور را یکی از عوامل بازدارندگی عنوان کرد و با بیان اینکه جبران هزینه های تخلف باید از سوی مجرم پرداخت شود، گفت: اگر این اقدام به خوبی انجام شود بسیاری از تخلفات در جامعه کمرنگ می شود.
در ادامه فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان نیز از ساماندهی …
[ تماشا متن کامل خبر دعوت به نیکی نخستین مرحله امر به سرشناس و نهی از منکر است در خبرگزاری شبستان ]

دوشنبه ، ۱۰اسفند۱۳۹۴

[تماشا متن کامل خبر]

دعوت به نیکی نخستین مرحله امر به سرشناس و نهی از منکر است

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن