انجمن میراث فرهنگی تهران مشارکت حداکثری را رقم می زند

انجمن میراث فرهنگی تهران مشارکت حداکثری را رقم می زند

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه انجمن میراث فرهنگی تهران مشارکت حداکثری را رقم می زند را ببینید.

پورتال یک آرشیو وب فارسی:باشگاه خبرنگاران: اواخر سال ۹۳ بود که اساسنامه انجمن میراث فرهنگی با هدف جلب حمایت و مشارکت مردمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای احیای مجدد این انجمن به استانداران سراسر کشور ابلاغ شد.
به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگیباشگاه خبرنگاران جوان ؛ مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: حفظ و احیای میراث ملی نیازمند یک مشارکت ملی می باشد و انجمن میراث فرهنگی می تواند زمینه حضور حداکثری مردم در نگهداری از میراث فرهنگی را رقم بزند.
رجبعلی خسروآبادی ادامه داد: گستره و تعداد آثار و ابنیه تاریخی ایران به اندازه ای وسیع و متعدد می باشد که بدون مشارکت عمومی هموطنان و سایر نهادهای مدنی و دولتی حفظ و احیای مناسب آن امکان پذیر نخواهد بود.
وی افزود: تجربه نشان داده می باشد هرکجا از مشارکت مستقیم مردمی و جوامع محلی در صیانت از میراث فرهنگی و معنوی استفاده نموده ایم، نتایج مطلوبی حاصل شده می باشد.
مدیر کل میراث فرهنگی تهران گفت: بایستی این تفکر در جامعه نهادینه شود که تشکل های مدنی خود را شریک و تاثیرگذار در امر سیاست گذاری حوزه فرهنگی و راه سعادت و تعالی جامعه را در گرو همدلی دولت و ملت بدانند.
وی افزود: به زودی انجمن میراث فرهنگی در استان تهران به ریاست استاندار و در شهرستان های تابعه به ریاست فرمانداران تشکیل و از فعالین و صاحب نظران برای عضویت در این انجمن دعوت … [ دیدن متن کامل خبر در باشگاه خبرنگاران ]

سه شنبه ، ۵آبان۱۳۹۴

[دیدن متن کامل خبر]

انجمن میراث فرهنگی تهران مشارکت حداکثری را رقم می زند

منبع : پورتال پورتال یک

لطفا نظر خود را درباره انجمن میراث فرهنگی تهران مشارکت حداکثری را رقم می زند با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن