آزادسازی نرخ بلیت هواپیما

آزادسازی نرخ بلیت هواپیما

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما را ببینید.

سایت سرگرمی پورتال ۱:رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تا پایان امسال در راستای اقتصادی کردن ایرلاین‌ها خبر داد و گفت: این رقابت منتج به ارتقای کیفیت خدمات خواهد شد.

علی عابدزاده اظهار کرد: به منظور اقتصادی کردن شرکت‌های هواپیمایی به دنبال آزادسازی کامل نرخ بلیت هواپیما هستیم.بلیت

وی با بیان اینکه نرخ بلیت هواپیما تا پایان امسال به طور کامل آزاد می‌شود افزود: در راستای اقتصادی‌کردن فعالیت ایرلاین‌ها، نرخ بلیت هواپیما از سال گذشته در قالب متنوع‌سازی قیمت‌ها اجرا شد که در ادامه آن تا پایان امسال قیمت بلیت به طور کامل آزادسازی می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تاثیر آزادسازی نرخ بلیت هواپیما بر عملکرد ایرلاین‌ها افزود: آزادسازی قیمت بلیت هواپیما بین شرکت‌های هواپیمایی رقابت ایجاد می‌کند که این رقابت منتج به ارتقای کیفیت خواهد شد.

عابدزاده به پایگاه سرگرمی وزارت راه گفت: آزادسازی قیمت بلیت هواپیما تکلیف بند ب ماده ۱۶۱ قانون برنامه پنجم توسعه می باشد که براساس آن باید نرخ بلیت هواپیما از ابتدای سال سوم برنامه پنجم توسعه یعنی از ابتدای سال ۱۳۹۳ آزادسازی می‌شد اما به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌ها تاکنون به طور کامل اجرایی نشده می باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اختیار اجرای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما بر اساس قانون به سازمان هواپیمایی کشوری محول شده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اجرا می‌شود.

طبق بند «ب» ماده ۱۶۱ قانون برنامه پنجم توسعه دولت مکلف می باشد تا پایان سال اول برنامه نسبت به متنوع سازی نرخ خدمات حمل و نقل هوایی بار و مسافر اقدام کند و از ابتدای سال سوم برنامه ضمن آزادسازی کامل نرخ حمل و نقل هوایی، خدمات فرودگاهی و شبکه پروازی، لغو تخفیفات تکلیفی و هرگونه معافیت در زمینه بهره‌برداری از خدمات ناوبری هوایی، فرودگاهی، نشست و برخاست، خدمات پروازی، واگذاری اماکن و سایر موارد مرتبط نسبت به واقعی‌کردن نرخ آنها اقدام کند.

از سال گذشته نرخ بلیت هواپیما در گام نخست متنوع سازی شد و بر اساس آن به شرکت‌های هواپیمایی اجازه داده شد تا بسته به نوع و میزان ارائه خدمات حداکثر تا سقف ۳۰ درصد نسبت به افزایش نرخ بلیت اقدام کنند.

آزادسازی نرخ بلیت هواپیما

لطفا نظر خود را درباره آزادسازی نرخ بلیت هواپیما با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我

乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 را ببینید. 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 北京时间۶月۹日,洛杉矶快船以۱۰۹-۱۱۲输给了犹他爵士。此役,保罗-乔治在客场被嘘了整场,赛后,他接受记者的采访谈到了此事。  乔治说:“我喜欢这些,这不会干扰到我,这是对我的尊重。我在这里打出过好的比赛,也打出过不好的比赛。”  “这是比赛的一部分,球迷会参与到比赛的过程中来,我喜欢这些。作为一个客队球员,你会期待得到这种待遇。”  本场比赛期间,爵士主场的球迷在乔治罚球时高喊“被高估”,除此之外,还有爵士球迷高喊:“干掉他”!(Emily) 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我در دیداری تدارکاتی حریف ایران سوریه را در مسقط شکست داد لطفا نظر خود را درباره 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 با ما در میان بگذارید. نفت ایران ۰ – الاهلی امارات ۱

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …