همکاری های دوجانبه ایران و اردن برای مقابله با تکفیر شکل بگیرد

همکاری های دوجانبه ایران و اردن برای مقابله با تکفیر شکل بگیرد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه همکاری های دوجانبه ایران و اردن برای مقابله با تکفیر شکل بگیرد را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:ایرنا: قم – ایرنا – نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به زمینه های فراوان و مشترک برای همکاری بین دو کشور ایران و اردن گفت: هر دو کشور در زمینه مقابله با تکفیر تلاش داشته اند و خوب است که آثار طرفین، مبادله شود تا در این فتنه ای که ایجاد شده از اسلام دفاع کنیم.
به گزارش ایرنا از مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر روز پنجشنبه در نشست مشترک وزیر اوقاف اردن با جمعی از شخصیت های حوزوی از جمله آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه، رفع سوء تفاهم را از اقدام های اساسی برای ایجاد همکاری های مشترک بین ایران و اردن عنوان کرد.
وی ادامه داد: امروز جهان در شرایطی قرار دارد که تشنه اسلام و قوانین مترقی اسلام است و ایران و اردن می توانند در زمینه مباحثی چون اقتصاد اسلامی، تربیت فرزند، مسائل خانواده و ارزش های اخلاقی، هم فکری و هم افزایی داشته باشند.
وی گفت: همکاری های کنونی در سطح پایینی است در حالی که قم، ظرفیت بالایی در این زمینه دارد و علاوه بر حضور هیات ها، از شبکه جهانی اینترنت نیز می توان برای تبادل اطلاعات استفاده کرد.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه نیز در این نشست با اشاره به نقاط مشترک فراوان میان مردم ایران و اردن از جمله محبت اهل بیت(ع)، بر ضرورت وحدت اسلامی در شرایط خطیر کنونی تاکید کرد و اظهار داشت: ما آماده همکاری های علمی و پژوهشی با دانشگاه ها و نهادهای علمی اردن هستیم.
آیت الله سید محمد غروی … [ دیدن متن کامل خبر در خبرگزاری جمهوری اسلامی ]

پنجشنبه ، ۳دی۱۳۹۴

[دیدن متن کامل خبر]

همکاری های دوجانبه ایران و اردن برای مقابله با تکفیر شکل بگیرد

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن