نشست هم اندیشی شورای بسیج در قزوین برگزار می شود

نشست هم اندیشی شورای بسیج در قزوین برگزار می شود

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه نشست هم اندیشی شورای بسیج در قزوین برگزار می شود را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:خبرگزاری تسنیم: رئیس بسیج رسانه استان قزوین گفت: نشست هم اندیشی شورای بسیج به مناسبت روز بسیج رسانه، مصادف با ۲۱ دی ماه برگزار می شود.
محمد سرباز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم درقزوین اظهار داشت: جلسه هم اندیشی شورای بسیج با محوریت برنامه ریزی برای تجلیل از اصحاب رسانه انقلابی استان قزوین برگزار می شود.
وی افزود: هدف از برگزاری این نشست بررسی و ارزیابی عملکرد رسانه های بسیجی و ارزشی است که در این زمینه با شاخصه ها و معیارهای تعیین شده میزان عملکرد این رسانه ها سنجش شده و در روز بسیج رسانه از آنها تقدیرمی شود.
سرباز خاطرنشان کرد: همچنین در روز بسیج رسانه که با حضور شخصیت کشوری در استان قزوین برگزار می شود، رسانه های برتر در حوزه بسیج تجلیل می شوند.
سرباز خاطر نشان کرد: همزمان با روز بسیج رسانه نمایشگاهی نیز با عنوان سواد رسانه ای در استان قزوین برگزار می شود که هدف از برپایی این نمایشگاه بهره برداری عموم جامعه از رسانه های مختلف، پایگاه های تفریحی و شبکه های مجازی است.
وی افزود: این نمایشگاه به مدت یک هفته برپا است که مراسم افتتاحیه آن ۱۸ دیماه با حضور مسولان استانی برگزار می شود. [ تماشا متن کامل خبر در خبرگزاری تسنیم ]
نشست هم اندیشی شورای بسیج در قزوین برگزار می شود

شنبه ، ۵دی۱۳۹۴

[تماشا متن کامل خبر]

نشست هم اندیشی شورای بسیج در قزوین برگزار می شود

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن