شفای دختر بچه روسی در حرم حضرت معصومه (س)

شفای دختر بچه روسی در حرم حضرت معصومه (س)

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه شفای دختر بچه روسی در حرم حضرت معصومه (س) را ببینید.

شفای دختر بچه روسی در حرم حضرت معصومه (س),اخبار,جهانی‌ها

شفای دختر بچه ۶ ساله در حرم حضرت معصومه

به گفته یکی از خادمان حرم حضرت معصومه (س) دختر ۶ ساله ای از کشور روسیه که از زمان تولد فلج بود به حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) مشرف شده بود و به لطف حضرت معصومه(س) شفا پیداکرد.

یکی از خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س) بیان کرد: ۷ سال پیش، دختر ۶ ساله ای از کشور روسیه که از زمان تولد فلج بود به حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) مشرف شده بود و به لطف حضرت معصومه(س) شفا پیداکرد.

خانم «فاطمه خسروی» که ازسال ۸۳ به مدت ۱۱ سال خادم حرم بوده است اظهارکردکه کرامات زیادی را از حضرت دیده ام و حاجت های متعددی داشتم که برآورده شده است.

وی درجواب این سؤال که دلیل خادم شدنتان چه بود، گفت: هم خودم و هم مادرم علاقه زیادی داشتیم که خادم شویم اما این کارقسمت ما نشد تا سالی که مادرم فوت کرد و من روحیه بدی داشتم و همیشه به حرم می آمدم و درهمان سال با وجود اینکه شوهرم را به سختی راضی کردم، به عنوان خادم مشغول بکار شدم و خواهرم خواب دید که مادرم خادم حرم است و این مرا بسیار خوشحال کرد.

این خادم حرم کریمه اهل بیت(ع) افزود: همیشه آرزو داشتم قم زندگی کنم و از سال ۵۶ که ازدواج کردم قمی شدم و همیشه از این بابت خوشحالم، چون هر زمان دلم می گیرد به حرم می آیم و آرامش می گیرم.

منبع : ابنا / پ

شفای دختر بچه روسی در حرم حضرت معصومه (س)

لطفا نظر خود را درباره شفای دختر بچه روسی در حرم حضرت معصومه (س) با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن