X

خرید ساعت

دانلود NETGATE Spy Emergency v18.0.405 – نرم افزار حذف و مقابله با جاسوس افزارها

دانلود NETGATE Spy Emergency v18.0.405 – نرم افزار حذف و مقابله با جاسوس افزارها

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه دانلود NETGATE Spy Emergency v18.0.405 – نرم افزار حذف و مقابله با جاسوس افزارها را ببینید.

spyemergency_KamyabOnline.Com

NETGATE Spy Emergency نرم افزاری قدرتمند برای مقابله و حذف انواع جاسوس افزارها و تروجان ها و از بین برنده اسپم ها انجام پاکسازی مربوط به آنها است. با این نرم افزار ابزارهای جاسوسی مانند spyware, trojans, adware, worms و spam دیگر بر روی ویندوز شما جایی نخواهند داشت. این نرم افزار از ۳ نرم افزار جداگانه تشکیل شده است که شامل حذف جاسوس افزار ، حذف تروجان ها و پاکسازی اسپم ها است. این سه ابزار به کاربر کمک میکند که در دنیای پر از خطر آنلاین و آفلاین سیستمی پاک و بدون جاسوس را تجربه کند. این نرم افزار با شناسایی هزاران فایل مخرب با تکنولوژی های جدید میتواند انتخاب خوبی باشد. این نرم افزار با زیرنظر گرفتن زنده ویندوز تمامی اعمال فایل های مختلف را بررسی می نماید و موارد مشکوک را گزارش خواهد داد. همچنین با بررسی صفحات اینترنتی و کوکی ها از حملات جلوگیری خواهد کرد. آپدیت های منظم نرم افزار باعث می شود که نرم افزار دارای جدیدترین فایل های مخرب دنیا باشد. این نرم افزار از منابع سیستمی تا کمترین حد استفاده میکند و با دیگر نرم افزارهای معتبر آنتی ویروس نیز سازگاری کامل دارد. برای خواندن قابلیت های کلیدی نرم افزار به ادامه مطالب مراجعه کنید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار NETGATE Spy Emergency:

– دارای فاکتورهای مختلف جهت اسکن ویندوز

– دارای Spyware Remover و Trojan Remover و Spam Remover

– شناسایی و حذف خطرات به صورت زنده و لحظه ای

– شناسایی و حذف روت کیت ها و کی لاگرها

– بررسی پاک بودن صفحات اینترنتی

–سازگاری با مرورگرهای فایرفاکس ، اینترنت اسکپلورر ، کروم و اپرا

– اسکن رم کامپیوتر ، رجیستری ویندوز و هارد دیسک

– دارای آنتی اسپم جهت مسابقه با ایمیل های اسپم

– بررسی هاست فایل های ویندوز برای جلوگیری از انتقال به صفحات مخرب

– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷ و ۸ – و…۲۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱,۲۴۹ نفر | ۰ دیدگاه | دسته بندی: آنتی ویروس » امنیتی » ضدهرزنامه و ضدجاسوسی » نرم افزار

دانلود NETGATE Spy Emergency v18.0.405 – نرم افزار حذف و مقابله با جاسوس افزارها

لطفا نظر خود را درباره دانلود NETGATE Spy Emergency v18.0.405 – نرم افزار حذف و مقابله با جاسوس افزارها با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *