خبر گزاری فارس – معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم: اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده و هیچ ربطی به اسلام ندارد‌

خبر گزاری فارس – معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم: اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده و هیچ ربطی به اسلام ندارد‌

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه خبر گزاری فارس – معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم: اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده و هیچ ربطی به اسلام ندارد‌ را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:فارس: معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم:
اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده و هیچ ربطی به اسلام ندارد‌
معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قمگفت:‌ اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده بوده و ‌دشمنان با تمام ابزار و امکانات و غول‌های رسانه‌ای ‌تلاش دارند ‌اقدامات داعش را به اسم کوچک اسلام معرفی کنند.

خبرگزاری فارس: اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده و هیچ ربطی به اسلام ندارد‌

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام محمدحسن زمانی ظهر امروز در بیست و هفتمین همایش وحدت در کرمانشاه اظهار کرد: اقدامات غیرانسانی داعش موجب خدشه‌دار شدن چهره اسلام شده و امروز شاهد این هستیم که رشد اسلام در جهان شتاب کمتری پیدا کرده است. وی کشتار ضدبشری و ددمنشانه مسلمانان و لطمه زدن به اسلام در جهان را نتیجه اقدامات گروهک تروریستی تکفیری داعش عنوان کرد. زمانی با تاکید بر اینکه اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده است، افزود: دنیای غرب با تمام ابزار و امکانات و غول‌های رسانه‌ای که در اختیار دارد در تلاش برای این است که اقدامات داعش را به اسم کوچک اسلام معرفی کند. معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم با تصریح بر اینکه زمان اثرگذاری و ادامه اقدامات رسانه‌ای علیه اسلام مشخص نیست، گفت: ایران اسلامی پرچم‌دار حقیقی اسلام ناب محمدی است. این مسئول با اشاره به اقدامات سران مرتجع برخی کشورهای مسلمان در حمایت از تکفیری‌ها، بیان داشت: اقدامات داعش هیچ ربطی به اسلام ندارد و ایران بی‌شک الگوی واقعی برای سایر کشورهای اسلامی است. زمانی وحدت مثال‌زدنی مسلمانان شیعه و سنی در ایران را عامل افزایش قدرت کشورمان برشمرد و متذکر شد: تنها راه حل گرفتاری در جهان اسلام از بین رفتن تفرقه و ایجاد وحدت است. معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: اقداماتی همچون هم‌اندیشی، تاکید بر اشتراکات شیعه و سنی، تدریس اساتید مدارس دینی شیعه و سنی در مدارس یکدیگر و انتشار کتب حدیث مشترک در ایجاد وحدت هر چه بیشتر موثر است. انتهای پیام/۲۷۰۰/ش۲۰

http://fna.ir/E4EPQM

۹۴/۱۰/۰۵ – ۱۷:۱۲

خبر گزاری فارس – معاون امور بین‌الملل حوزه علمیه قم: اقدامات داعش بسیار نگران‌کننده و هیچ ربطی به اسلام ندارد‌

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن