X

خرید ساعت

حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است

حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:دانا: امام جمعه بندرلنگه حماسه ۹ دی را روز تجدید بیعت با نظام و آرمان های انقلاب دانست و اظهار کرد : رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از حضرت امام(ره) با نفوذ ترین رهبر و مرجع عالیقدر در کل جهان اسلام است که با تجدید بیعت با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان فتنه ۸۸ خواهد بود.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از مروارید نیوز ؛  آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در مراسم میثاق با ولایت ضمن گرامیداشت سالروز ۹ دی حماسه ملت رشید و همیشه در صحنه ایران را فراموش نشدنی دانست و گفت : حضور مردم در صحنه نشان از بصیرت کامل است که در این حماسه دشمنان داخلی و خارجی به عقب نشستند.
وی افزود : رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از حضرت امام با نفوذ ترین رهبر و مرجع عالیقدر در کل جهان اسلام است که با تجدید بیعت با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان فتنه ۸۸ خواهد بود.
امام جمعه بندرلنگه با اشاره به در پیش بودن انتخابات خبرگان و مجلس تصریح کرد: ممکن است دشمن برای انتخابات خبرگان و مجلس برخی خواب ها دیده باشد و سعی دارند تاثیر گذاری خودشون رو در انتخابات نشون دهند چون میدانند از راه جنگ کاری از پیش نمی برند و سیاست های تحریم اقتصادی دیگر جواب نخواهد داد .
رکنی خاطرنشان کرد: ملتی که در هشت سال دفاع مقدس جان و مال خودش را فدا کردن و پای نظام و رهبری ایستاده اند و هنوز هم در تمام عرصه ها در برابر دشمن ایستادگی می کنند . [ مشاهده متن کامل خبر در شبکه اطلاع رسانی دانا ]
حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است

چهارشنبه ، ۹دی۱۳۹۴

[مشاهده متن کامل خبر]

حماسه ۹دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران است

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *