X

خرید ساعت

امکان جدید یاهو:Yahoo Video Guide

امکان جدید یاهو:Yahoo Video Guide

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه امکان جدید یاهو:Yahoo Video Guide را ببینید.

امکان جدید یاهو:Yahoo Video Guide

Yahoo Video Guide

به نظر برسد در اولین روزهای پیدایش اینترنت کسی تصور نمی‌کرد که جستجو در این شبکه‌ی عظیم اطلاعاتی به یک تجارت پرسود و شاخص تبدیل شود، حال آنکه این روزها شاهد به بلوغ رسیدن کمپانی‌هایی نظیر گوگل در این مسیر هستیم.یاهو نیز به عنوان یکی از پایه‌گذاران صنعت جستجو، امروز از سرویس جستجوی ویدیویی خود برای سرویس‌های استریم رونمایی کرد. 

  به نظر می‌رسد یاهو نبود سرویس جستجو در حوزه‌ی کانال‌های استریم ویدیو را لمس کرده و از این‌رو این کمپانی امروز از سرویس جستجوی ویدیویی خود برای کانال‌های استریم ویدیو رونمایی کرد. این سرویس در قالب یک اپلیکیشن برای دو پلتفرم اندروید و iOS در اختیار کاربران قرار گرفته و از طریق آن می‌توان به جستجوی محتوای مورد نظر در میان سرویس‌های استریمی نظیر هولو، آمازون یا نتفلیکس پرداخت. اما به نظر برسد این سوال نیز برای شما مطرح شده باشد که عملکرد سرویس Yahoo Video Guide به چه شکل خواهد بود؟ یاهو در این سرویس انواع ویدیوهای استریم شده از طریق سرویس‌های موجود را در کنار شبکه‌های کابلی نظیر HBO یا AMC به کاربران نمایش خواهد داد. این سرویس برای کابران آمریکایی توسعه یافته و هم‌اکنون می‌توان نتایج جستجو را از میان ۳۰ کانال استریم و تلویزیونی دیدن کرد.

در این اپلیکیشن می‌توان جستجو را در سه ژانر برنامه‌های ویژه، سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی جستجو کرد. همچنین در بخش ویژه‌ای از اپلیکیشن امکان دیدن‌ی پیشنهادات یاهو نیز براساس ژانر و محبوبیت ویدیو‌ها وجود دارد. باید به این نکته نیز اشاره کرد که یاهو ویدیو‌های مورد نظر را براساس فیلترهای اعمال شده توسط کاربران نمایش خواهد داد. قابلیتی به اسم Mood Picker نیز وجود دارد که از طریق آن می‌توان بهترین پیشنهادات ارائه شده توسط یاهو را براساس وضعیت روحی کاربر دیدن کرد.

منبع:زومیت

امکان جدید یاهو:Yahoo Video Guide

لطفا نظر خود را درباره امکان جدید یاهو:Yahoo Video Guide با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *