اتوبوس حامل ۳۷ دانش‌آموز دچار سانحه شد

اتوبوس حامل ۳۷ دانش‌آموز دچار سانحه شد

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه اتوبوس حامل ۳۷ دانش‌آموز دچار سانحه شد را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:روز نو:

اتوبوس حامل ۳۷ دانش‌آموز دچار سانحه شد
روز نو : رئیس پلیس راه استان قم گفت: یک دستگاه اتوبوس در آزادراه قم -تهران پس از ترکیدگی لاستیک با ۳۷ مسافر دانش آموز با عبور از گارد وسط جاده به لاین روبه‌رو رفت.

به گزارش پایگاه تفریحی پلیس قم، سرهنگ اردشیر جمشیدی راد گفت: ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز گذشته یک دستگاه اتوبوس حامل ۳۷ مسافر دانش آموز که از قزوین به قم برای زیارت در حال حرکت بود، در مسیر برگشت کیلومتر ۳۶ آزادراه قم – تهران به علت ترکیدگی لاستیک جلو سمت چپ، کنترل وسیله نقلیه از عهده راننده خارج شد.

وی با اشاره به تکرار حادثه تصادف سال ۹۲ در آزاد راه «قم – تهران»، ادامه داد: اتوبوس پس از برخورد با گارد وسط و یک تیر چراغ برق و عبور از این موانع به مسیر مخالف رفته و در لاین اضطراری متوقف شد که خوشبختانه هیچ خودرویی در مسیر روبه رو با آن برخورد نکرد و این حادثه به خیر گذشت.

رئیس پلیس راه استان قم گفت: بی‌کیفیت بودن لاستیک که دارای آج بالای ۷۰ درصد و ساخت کشور چین بود از قسمت داخل آن دچار ترکیدگی و منجر به عدم کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده شد.
 
جمشیدی راد بأ تاکید بر اینکه رانندگان به هیچ عنوان نباید از لاستیک‌های بی‌کیفیت استفاده کنند، گفت: باید وارد کنندگان اینگونه لاستیک‌ها که با جان مردم بازی می‌کنند، پاسخگو باشند.

تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ – ۲۳:۴۰

اتوبوس حامل ۳۷ دانش‌آموز دچار سانحه شد

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن