آشنایی با دربهای اتوماتیک

آشنایی با دربهای اتوماتیک

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه آشنایی با دربهای اتوماتیک را ببینید.

درب های اتوماتیک نوعی از دربها هستند که به طور خودکار و هوشمند باز و بسته می شوند. برخلاف درب های معمولی که شامل دستگیره ها و تجهیزات سخت افزاری هستند درب های اتوماتیک دستگیره ندارند و بدون دخالت انسان به صورت اتوماتیک و هوشمند باز و بسته می شوند.

درب های اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که در این میان سنسورها یا حسگرها، اجزای اصلی درب های اتوماتیک به شمار میروند.

سنسور مادون قرمز اکتیو، سنسور مادون قرمز پسیو و سنسور درب اتوماتیک مایکروویو سه نوع سنسور درب اتوماتیک  هستند که هرکدام عملکرد متفاوتی دارند.به عنوان مثال:سنسور مادون قرمز فقط قابلیت تشخیص اشیاء و افراد را دارد و وقتی اشیاء و افراد در برابر آن قرار میگیرند،درب بطور اتوماتیک باز میشود.

امروز استفاده از درب اتوماتیک اصفهان به دلیل ویژگی ها و مزیت های فراوانی که دارد در صنعت و ساختمان بطورچشمگیری گسترش یافته است .

مزایای درب های اتوماتیک

مزیت‌های استفاده از درب های اتوماتیک

  • کارایی بسیار بالا و آسان
  • زیبایی
  • عملکرد راحت و روان
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • افزایش سرعت کار در مکان های مختلف
  • کنترل تردد و عبور و مرور افراد
  • افزایش امنیت

دربهای اتوماتیک در مکان های مختلف مانند هتل ها ،مراکز خرید، ساختمان های نظامی ،کارخانه‌ها، سوله ها، بانکها ،ساختمان های مسکونی، ساختمان های اداری ،بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند که آنها را از نظر کارکرد می‌توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد.

  • درب اتوماتیک الکترومکانیکی
  • درب اتوماتیک هیدرولیکی
  • درب اتوماتیک پنوماتیکی

آشنایی با انواع درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ اصفهان به طور چشمگیری افزایش یافته است به گونه‌ای که برخی از افراد درب های قدیمی خود را به درب های اتوماتیک تبدیل می‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

درب اتوماتیک به شما این امکان را میدهد که به صورت خودکار تنها با استفاده از ریموت کنترل در پارکینگ را باز و بسته نموده و به آسانی تردد نمایید.طراحی اینگونه دربها برای افراد مسن و کسانی که توانایی باز و بسته کردن درب سنگین پارکینگ ها را ندارند،بسیار مناسب است.

درب اتوماتیک مخصوص پارکینگ بر حسب شرایط در اندازه ها و اشکال و انواع مختلف طراحی و ساخته می شود.

درب اتوماتیک یک لنگه، دو لنگه،کشویی،لولایی و درب اتوماتیک زیر سقفی از انواع درب مخصوص پارکینگ هستند که بسته به عرض و ارتفاع محل نصب  و میزان رفت و آمد،یکی از آنها انتخاب شده و در محل نصب میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با اجلاس درب ارتباط برقرار کنید.

مطالب مرتبط :

آشنایی با دربهای اتوماتیک

لطفا نظر خود را درباره آشنایی با دربهای اتوماتیک با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن