پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک

سلامت

پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک را ببینید.

شبکه اینستاگرام پورتال یک

حالا دیگر خیلی از خانم‌هایی که حامله‌اند، یا کودکی دارند، وب سایت پورتال یک و شبکه اینستاگرام آن را به خوبی می‌شناسند، اما در سال ۱۳۹۷ بیش از ۶۴ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی و پرسش و پاسخی که ترتیب داد، از شبکه اینستاگرام پورتال یک خبر نداشتند. خوشبخانه ما در کنار کاربرانمان روز به روز در حال رشدیم.

شبکه اینستاگرام پورتال یک آموزش

شبکه اینستاگرام پورتال یک
پورتال یک سال‌هاست که با اخبار و مقاله‌هایش به مادران کمک می‌کند، اما شبکه اینستاگرام آن حدود سه سال پیش راه‌اندازی شد و در مدتی کوتاه، طرفداران خوبی هم پیدا کرد. 
علاوه بر سعی و تلاش‌های همکاران ما، کاربرانمان هم نقش بسیار مهمی در معرفی و پویایی صفحه رسمی پورتال یک در شبکه اینستاگرام دارند.
در شبکه اینستاگرام پورتال یک پلاس، مطالب آموزشی درباره مادر و کودک، ویدیوهایی جذاب با موضوعات روز، ویدیوهایی از سلبریتی‌های ایرانی و خارجی در کنار فرزندانشان و صدها مطالب دیگر را تماشا می‌کنید. 

پورتال یک علاوه بر این صفحه، در شبکه اینستاگرام صفحه دیگری به اسم نی نی با آموزش هم دارد. در این صفحه، ایده‌هایی جذاب درباره رشد و خلاقیت کودک با کارهای ساده، نقاشی، کاردستی، سرگرمی، ایده عکاسی از کودکان، مدل موی کودکان و حتی غذاهایی خوش‌مزه برای کودکان را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره پرسش و پاسخ پزشکی، شبکه اینستاگرام پورتال یک با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
هزینه کاشت مو به روش dhi چقدر است؟

هزینه کاشت مو به روش dhi چقدر است؟ سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه هزینه کاشت مو به روش dhi چقدر است؟ را ببینید. پیوند واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی (FUE)، ۲ روش رایج جراحی کاشت مو هستند. قبل از بررسی هزینه کاشت مو به روش …

سلامت
پروفایلو چگونه باعث جوانسازی پوست می شود ؟

پروفایلو چگونه باعث جوانسازی پوست می شود ؟ سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه پروفایلو چگونه باعث جوانسازی پوست می شود ؟ را ببینید. افزایش سن با نشانه هایی همچون ایجاد چین و چروک، کاهش حجم و افتادگی اجزای صورت همراه است. برخی از افراد با دیدن این …

سلامت
تاثیر شبکه های اجتماعی بر نوجوانان، چه مشکلاتی می آیند؟

تاثیر شبکه های اجتماعی بر نوجوانان، چه مشکلاتی می آیند؟ سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه تاثیر شبکه های اجتماعی بر نوجوانان، چه مشکلاتی می آیند؟ را ببینید. تحقیقات نشان داده که از ۷۵۰ نوجوان ۱۳ تا ۱۷ ساله ۴۵٪ آنها تقریباً دائماً آنلاین هستند و ۹۷٪ از …