دوری از انرژی منفی، مهمترین راهکار روزهای کرونایی

سلامت

دوری از انرژی منفی، مهمترین راهکار روزهای کرونایی

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه دوری از انرژی منفی، مهمترین راهکار روزهای کرونایی را ببینید.

مهمترین و بهترین راهکار برای محافظت از روح ناراحت آدمی در روزهای کرونایی دور کردن هاله‌ها و انرژى‌هاى منفى است.
در این روزها افراد به دلیل ویروس کرونا پریشان و بسیار دل آشوب هستند، پس بهتر است از تکنیکی که معرفی می‌شود برای آرامش خود استفاده کنند. یاد گرفتن این تکنیک بسیار ساده است و می تواند شما را از انرژی های منفی دور کند.
خانه جایی است که باید در آن بیشتر از هر جای دیگری احساس امنیت و آرامش کنیم، اما وقتی خانه پر از انرژی منفی می‌شود تاثیر محسوسی بر احساسات و هیجانات و البته سلامتی ما می‌گذارد.
تعریف انرژی منفی با اصطلاحات علمی سخت است، اما مسلما هر کسی آن را تجربه کرده است. این بدان مفهوم نیست که آن‌ها منفی یا بد هستند بلکه به این معناست که آن‌ها با منبع درونی انرژی مثبت‌شان قطع رابطه کرده‌اند! به نظر برسد شما تجربه رفتن به جایی یا بودن با افرادی را دارید که باعث می‌شوند احساس بدی پیدا کنید؛ احتمالا احساس خستگی کنید. گرچه سخت است علت دقیق ناراحتی‌تان را معلوم کنید، اما به هر حال آن را احساس می‌کنید. در عوض امکان دارد در کنار بعضی افراد خودبه‌خود احساس آرامش و بهتربودن کنید.
این تجربیات اتفاقی نیست بلکه نتیجه تبادل مشخص انرژی است. وقتی شخصی میزان انرژی کمی دارد، تنها حضور با فرد دارای انرژی زیاد به او نیرو می‌دهد، در عین حال از انرژی خود آن شخص اندکی کاسته می‌شود. انتقال انرژی از شخصی به شخص دیگر موجب برقراری تعادل و توازن می‌شود.
انرژی منفی موجب آشفتگی‌های زیادی در روابط خانوادگی نیز می‌شود و حتی می‌تواند منجر به اختلاف میان اعضای خانواده شود. زندگی کردن در چنین موقعیتی اضطراب آور و استرس برانگیز است.
هر چند انرژی مثبت و انرژی منفی همیشه وجود دارند اما مهم این است که مقدار انرژی منفی کنترل و محدود شود تا شما بتوانید زندگی شادتر و رضایت‌بخش‌تری داشته باشید.
افکار بر اعمال تأثیر می‌گذارند، پس اگر منفی‌بافی کنید، آینده‌ی روشنی در انتظارتان نخواهد بود. افراد مثبت‌اندیش، بهانه‌هایی را که ذهن‌شان می‌آورد قبول نمی‌کنند. با باورهای مثبت و یافتن جنبه‌ی مثبت در هر مشکلی، آنها از نظر ذهنی برای موفقیت آماده هستند.

تکنیکی ساده برای داشتن روحی آرام
در همان حالت نشسته دست‌ها را به حالت دست به سینه در بیاورید و پا‌ها را روى هم بیاندازید. وقتى دست به سینه می شوند. قسمت بالایى هاله را اصطلاحا می‌بندید و وقتى پایتان را روى هم می‌اندازید قسمت پایین تنه هاله بسته می‌شود.
هر جا احساس کردید در شرایط استرس زا و یا در مجاورت انرژیهاى منفى هستید. می توانید از این تکنیک استفاده کنید. به عنوان مثال در مترو، در جاهاى کثیف یا هنگامى که توسط فروشنده تحت فشار براى خرید قرار گرفتید.
بهتر است این تکنیک را در برابر رئیس و سر کار انجام ندهید، چون ممکن است رئیس فکر کند شما حالت تهاجمى و مقابله گرفته اید و تمایلى به همکارى ندارید.
همچنین در کلاس درس نباید از این تکنیک استفاده کرد، چون باعث کاهش یادگیرى فرد می شود.

دوری از انرژی منفی، مهمترین راهکار روزهای کرونایی

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره دوری از انرژی منفی، مهمترین راهکار روزهای کرونایی با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
مراقبت های بعد از لابیاپلاستی، آیا میدانید؟

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی، آیا میدانید؟ سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه مراقبت های بعد از لابیاپلاستی، آیا میدانید؟ را ببینید. یکی از موارد مهم در جراحی لابیاپلاستی، مراقبت از زخم لابیاپلاستی است که شامل خشک و تمیز نگهداشتن زخم برای پیشگیری از هرگونه عفونت است. در …

سلامت
علت شکستن ناخن‌ ها، مراقبت‌های اصولی را یاد بگیرید!

علت شکستن ناخن‌ ها، مراقبت‌های اصولی را یاد بگیرید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه علت شکستن ناخن‌ ها، مراقبت‌های اصولی را یاد بگیرید! را ببینید. همه چیز از افزایش سن گرفته تا تغذیه‌ی نامناسب می‌تواند در شکستن ناخن‌های شما نقش داشته باشد. پس اگر درباره‌ی علت شکستن …

سلامت
سریع ترین روش سفید شدن دندان

سریع ترین روش سفید شدن دندان سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه سریع ترین روش سفید شدن دندان را ببینید. بسیاری از روش‌ها و محصولات سفید‌‌کننده دندان وجود دارد، از جمله خمیر دندان‌های سفیدکننده، ژل‌های بدون نسخه و محصولات سفید‌کننده‌ای که از دندانپزشک دریافت می‌کنید. اما سریع ترین …