بوسه‌ای که رابطه‌تان را زیرورو می‌کند: تاثیرات بی‌نظیر بوسه!

سلامت

بوسه‌ای که رابطه‌تان را زیرورو می‌کند: تاثیرات بی‌نظیر بوسه!

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه بوسه‌ای که رابطه‌تان را زیرورو می‌کند: تاثیرات بی‌نظیر بوسه! را ببینید.

بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملا شخصی از عشق و محبت است.

تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می‌دهیم، عشق را در کلمـات می‌گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می‌کنیم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن‌ها فرای لغات و کلمات است. در این نوشته به بیان تاثیرات بوسه در رابطه زناشویی می‌پردازیم.

تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

تاثیرات بوسه در رابطه زناشویی

بوسه زمانی ایجاد می‌شود که زوجین برای اولین بار به هم نزدیک می‌شوند، پس کاملا طبیعی است که دو طرف کمی مضطرب شده و عصبی شوند.

تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

از بین بردن استرس

یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب می‌شود. زمان بوسیدن، تقریبا دهان حالت لبخند زدن را به خود می‌گیرد و از آنجایی که احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریبا غیر ممکن است که یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد.

در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس در زمان بوسیدن عمیق‌تر می‌شود، عضلات چشم شل شده و در راحت‌ترین حالت خود قرار می‌گیرند. این امر بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدن است.

تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

کاهش وزن از تاثیرات بوسه در رابطه زناشویی

چه مدت می‌توانید این کار را انجام دهید؟ برای اینکه تنها نیم کیلو وزن کم کنید باید ۳۰۰۰ کالری بسوزانید، یعنی چیزی در حدود ۳۰۰۰۰دقیقه یا همان ۵۰۰ ساعت. یک بوسه عمیق و طولانی به شدت متابولیسم بدن را افزایش می دهد و سبب می شود تا مواد قندی با سرعت بیشتری در بدن سوزانده شوند. میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به‌طور متوسط می‌توان گفت که در هر ۱۰ دقیقه ۱۰ کالری مصرف می‌شود.


بیشتر بخوانید: نقش بوسه در رابطه، چیست؟


تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

تاخیر در فرایند پیری

این مورد یکی از مهم‌ترین مزایای بوسیدن به‌شمار می‌رود. بوسیدن به شما کمک می‌کند تا قدرت ماهیچه‌های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همین دلیل میزان ایجاد چین و چروک در آن‌ها پایین کاهش پیدا می‌کند.

تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

ایجاد و افزایش تناسب اندام از تاثیرات بوسه در رابطه زناشویی

در حین بوسیدن، قلب تندتر می‌تپد و ضربان آن افزایش پیدا می‌کند، در این زمان آدرنالین بیشتری آزاد شده و خون با سرعت بیشتری به تمام نقاط بدن پمپاژ می‌شود. می‌توان اظهار داشت که بوسیدن از جمله بهترین تمرین‌های قلبی-عروقی است.

تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

تکلیفتان را با طرف مقابل روشن می‌کند

روانشناسان معتقد هستند که اولین بوسه این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که ببینید آیا با طرف مقابل همخوانی دارید یا نه. به‌نظر می‌رسد که بو تاثیر به یاد ماندنی در ضمیرناخودآگاه انسان‌ها بر جای می‌گذارد، بنابراین با تجربه اولین بوسه می‌توانید تشخیص دهید که فریون شما با شخص مقابل هماهنگی دارد یا خیر و اگر اینچنین نبود در همان آغاز می‌توانید ارتباط خود را با او خاتمه بخشید.


بیشتر بخوانید: خانم‌ها و آقایان بخوانید: با این ۲ اصل رابطه‌تان را پایدار کنید!


تاثیرات بی‌نظیر بوسه بر روابط زناشویی

افزایش اعتماد به نفس از تاثیرات بوسه در رابطه زناشویی

به هر حال یک بوسه عاشقانه می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. به‌صورت تئوری می‌توان این موضوع را اینگونه توضیح داد که در زمان بوسیدن، خوشحال هستید و وقتی خوشحال باشید احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما می‌شود.

بوسه‌ای که رابطه‌تان را زیرورو می‌کند: تاثیرات بی‌نظیر بوسه!

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره بوسه‌ای که رابطه‌تان را زیرورو می‌کند: تاثیرات بی‌نظیر بوسه! با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
۳ لباسی که همیشه مد هستند!

۳ لباسی که همیشه مد هستند! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ۳ لباسی که همیشه مد هستند! را ببینید. به نقل از زمان صبح: پیروی از دنیای مد می تواند دشوار باشد. با این حال، تنها با چند دست لباس می توانید بدون پیروی از مد، ظرافت …

سلامت
خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید!

خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید! را ببینید. به نقل از مجله دلتا: ممکن است از نظر افرادی که نمی‌توانند ۵ دقیقه در مورد گرفتن یک تصمیم ساده …

سلامت
فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند!

فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند! را ببینید. به نقل از اقتصاد آنلاین: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد …