ابراز محبت به کودک، عشق بده عشق بگیر

سلامت

ابراز محبت به کودک، عشق بده عشق بگیر

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ابراز محبت به کودک، عشق بده عشق بگیر را ببینید.

شما باید الگوی یک کودک با محبت باشید ؛اینکه چگونه با دیگران به خصوص آن ها، رفتار می کنید به چگونگی بروز احساسات کودک تاثیر می گذارد ؛ حتما پدر و مادر رویای در آغوش گرفتن بچه هایشان را می بینند ؛ زمانی که از محل کار به خانه می رسند، از داشتن فرزند مهربان خوشحال می شوند . داشتن کودک دوست داشتنی برای پدر و مادر بسیار رضایت بخش است رسیدن به آن سخت نیست تنها کافیس از روش های اصولی و پیشنهادی که در این بخش ۵ مورد مهم آن را گفته ایم پیروی کنید.

شرایطی وجود دارد که در آن کودک قادر به بیان احساسات خوب خود نیست. این می تواند ناشی از ضربه عاطفی یا فقدان محبت باشد. اگر کودک شما خیلی شاخص نیست، اولین کاری که باید بکنید این است که بفهمید چه اتفاقی افتاده است و چگونه می توانید به آن ها کمک کنید. اگر شما عشق و درک زیادی به کودک بدهید، می توانند هر گونه عادات بدی که دارند را محو کنند. به همین دلیل است که امروز می خواهیم برخی از بهترین توصیه ها را به اشتراک بگذاریم تا به کودک کمک کنید شاخص باشد.

 

چگونه فرزند شاخص و با محبت داشته باشیم؟

بچه ها دوست دارند از بزرگ ترها تقلید کنند به همین دلیل است که داشتن الگوی خوب بسیار مهم است. برخی از والدین اغلب به روش هایی که محبت آمیز نیستند، مثل اسباب بازی، شیرینی و یا پول پاداش می دهند. به جای انجام وظایف به عنوان والدین، وقتی این کار را انجام میدهند خلا ایجاد می شود. زمان هایی هست که بهترین پاداش باید در آغوش کشیدن یا بوسه از والد باشد.

عشق دادن به آن ها چیزی است که آن ها به آن نیاز دارند. اگر می خواهید کودکی شاخص داشته باشید، باید به عنوان راهنما شروع کنید و به آن ها کمک کنید تا احساسات خود را نسبت به افرادی که به آن ها نزدیک هستند بیان کنند. هر گام منجر به نتایج خوب خواهد شد.

 

ابراز محبت به کودک 

کودک خود را صبح با آغوش کشیدن و بوسه ها، درست مانند زمانی که می خواهند بخوابند، بیدار کنید. این عادت آن ها را قادر می سازد که با دوستان و خانواده تکرار کنند، روابط را بهبود می بخشند و آن ها را در عین حال به فرد دیگر تبدیل می کند.

عشق هرگز آسیب نمی زند، بخشش یک فضیلت است که باید از سنین پایین تقویت شود. عشق ورزی ، برخلاف آنچه که برخی مردم فکر می کنند، یکی از ویژگی های افراد قوی است. عاطفه عمیقا به کارهای خوب مرتبط است. کسی که کارهای خوب انجام می دهد، قلبی آکنده از مهر و محبت دارد.

 

مطمئن شوید احساس امنیت می کند

بسیاری از کودکان به دلیل فقدان حالات خاص به عشق پدر و مادرشان شک دارند و آن ها احساس می کنند عشق به فرزندانشان را ابراز نمی کنند. این کودکان می توانند در طول زمان طغیان کنند. گاهی اوقات می توانید اوقاتی را با فرزندان خود مانند تماشای تلویزیون، خواندن، میل کردن، بازی کردن و حتی خوابیدن با کودکان شریک شوید. وقتی با آن ها زمان بگذرانید، احساس امنیت بیشتری می کنند و کودکی شاخص خواهید داشت.

 

ایجاد خانه ای بدون خشونت 

کودک ممکن است به شما استرس یا نگرانی بدهد، اما بهتر است بدانید چطور این احساسات را کنترل کنید.اگر این کار را نکنید، ممکن است فریاد بزنید و یا حتی به طور فیزیکی آن ها تنبیه کنید. تنها چیزی که به آن دست می یابید این است که آن ها را دورتر از ایده مهربان بودن با دیگران و به خصوص با خودتان قرارمی دهید.اگر یاد بگیرید چطور این احساسات را مدیریت کنید، از عواقبی که در آینده پشیمان خواهید شد خودداری خواهید کرد.

 

ارزش احترام را به کودک آموزش دهید

زمانی که کودک با شما به فروشگاه می رود، برای پیاده روی، یا هر جایی خارج از خانه، آن ها به نحوه رفتار شما با دیگران توجه می کنند.اگر فردی هستید که با عشق و احترام فراوان با دیگران برخود می کنید، احتمالا داشتن یک کودک مهربان سخت نخواهد بود. با آموزش احترام را به آنها نشان دهید که باید برای دیگران داشته باشند.

 

برای کودک الگو باشید 

برخورد با همه با محبت، صحبت در مورد چیزهایی که دوست دارید انجام دهید، نسبت به آن هایی که نیاز دارید ، بخشنده باشید و این ارزش ها را در فرزندتان القا کنید.کودکان همیشه دوست دارند مثل پدر و مادرشان باشند، بنابراین همیشه سعی می کنند مثل یک قهرمان باشند چون شما کسی هستید که بیش تر آن ها را تحسین می کنید.

نتیجه گیری

این روزها تکنولوژی ما را از محبتی که با دیگران به اشتراک می گذاشتیم دور کرده. با به اشتراک گذاری همه عشق از طریق یک صفحه، ارتباط با اقوام، دوستان و دیگران دشوارتر می شود. اجازه ندهید این آسیب به کودکان صدمه بزند زیرا برای داشتن افراد مهربان، آن ها باید ابتدا آن را از خودتان ببینند. هر کودک جهان متفاوتی دارد. برخی ویژگی های شخصیتی دارند که به آن ها اجازه نمی دهند بسیار گویا باشند. اما زمان هایی هست که می توانید به عنوان یک والد به آن ها کمک کنید.

باعث می شود آن ها احساس امنیت بیشتری کنند، ارزش های خوب را به آن ها آموزش دهید و آن ها را در آغوش بگیرید و ببوسید. این لحظات را به کودکان اختصاص دهید ، زیرا آن ها در آینده از شما قدر دانی خواهند کرد.

ابراز محبت به کودک، عشق بده عشق بگیر

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره ابراز محبت به کودک، عشق بده عشق بگیر با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
اگر عزیزتان را از دست داده اید، این متن به آرامش شما کمک میکند

اگر عزیزتان را از دست داده اید، این متن به آرامش شما کمک میکند سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه اگر عزیزتان را از دست داده اید، این متن به آرامش شما کمک میکند را ببینید. احتمالا تا به حال برای خود یا اطرافیانتان پیش آمده که عزیزی …

سلامت
عمل زیبایی بانوان، نحوه انجام لیفت پستانها

عمل زیبایی بانوان، نحوه انجام لیفت پستانها سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه عمل زیبایی بانوان، نحوه انجام لیفت پستانها را ببینید. لیفت سینه ، همچنین به عنوان ماستوپسی یا “بالا آمدن پستان” شناخته می شود، یک عمل جراحی است که با هدف بالا بردن سینه ها برای …

سلامت
رابطه جنسی آهسته، مهم‌ترین نکته برای روابط زناشویی که نباید فراموش کنید!

رابطه جنسی آهسته، مهم‌ترین نکته برای روابط زناشویی که نباید فراموش کنید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه رابطه جنسی آهسته، مهم‌ترین نکته برای روابط زناشویی که نباید فراموش کنید! را ببینید. در قرن‌های گذشته رابطه جنسی تنها وسیله‌ای برای ارضای نیازهای غریزی انسان و تولید مثل به …