پررنگ کردن عشق با شریک زندگی

پررنگ کردن عشق با شریک زندگی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه پررنگ کردن عشق با شریک زندگی را ببینید.

530392_orig

چگونه می توانیم پس از ازدواج زندگی مشترک خود را با همان شور و هیجان نگه داریم و آن را ثابت و پایدار کنیم و موجب پررنگ تر شدن رابطه با شریک زندگی مان شویم توصیه های روانشناسان را در این زمینه بشنوید

 مسائلی همچون علاقه و محبت بین زوجین در تمام طول زندگی مشترک باید پررنگ بماند.

مراقب باشید این مسائل زندگی عاشقانه‌تان را خراب نکندعلی ناظری، روانپزشک و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم بهزیستی با اشاره به اهمیت مراتب از زندگی زناشویی پس از ازدواج گفت: زندگی عاشقانه‌ زوجین پس از شکل‌گیری نیازمند مراتب و رشد است چرا که در سالیان بعد و بعد از فرزنددار شدن همچنان مسائلی هستند که حائز اهمیت هستند.

وی ادامه داد: به طور مثال محبت و علاقه بین زوجین باید پایدار و پررنگ در تمام طول زندگی مشترک باشد و حفظ آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد.

دکتر ناظری افزود: افراد باید توجه داشته باشند که افزایش و تغییر در مسئولیت‌ها، غرق شدن در شغل و مسائل جانبی زندگی و تغییر افکار و نظرها بر اثر گذر زمان نباید آنان را از حفظ ضرورت‌های یک زندگی عاشقانه غافل کند.

این روانپزشک خاطرنشان کرد: نکته دیگری که در این مورد قابل توجه است این که باید زوجین مهارت‌ها و آمادگی‌های متناسب با تغییر و بروز مسائل و مسئولیت‌ها به ویژه در برابر مسائل خانواده همسر خود که معمولاً در دهه‌های بعدی شروع زندگی پررنگ تر می‌شوند را به دست آورده و با انعطاف پذیری و صبر و تأمل پایه‌های زندگی عاشقانه خود را برای همیشه حفظ کنند.

پررنگ کردن عشق با شریک زندگی

منبع : سایت دکتر سلام

لطفا نظر خود را درباره پررنگ کردن عشق با شریک زندگی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن