متخصص ایمپلنت در سعادت آباد | پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمیپورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

dsgetreasfمتخصص ایمپلنت در سعادت آباد

متخصص ایمپلنت در سعادت آباد

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه متخصص ایمپلنت در سعادت آباد را ببینید.

اکثر ایمپلنت‌های دندانی از تیتانیوم ساخته شده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد با استخوان‌های فک ما پیوند بخورند و جایگزین خوبی برای دندان‌های از دست رفته باشند. به طوری که امروزه میزان موفقیت ایمپلنت‌های دندانی، چیزی نزدیک به ۹۸درصد است.
با این حال، تشخیص این‌که دندان‌های شما نیاز به کاشت ایمپلنت دارند یا نه، به عوامل مختلفی بستگی دارد. بعضی از این عوامل عبارتند از:

 • محل دندان یا دندان‌های از دست رفته
 • کمیت و کیفیت استخوان فک در جایی که قرار است ایمپلنت دندان در آن قرار بگیرد.
 • وضعیت جسمی و سلامت عمومی بیمار
 • میزان هزینه‌ی کلی
 • ترجیح خود بیمار

در نهایت هم فقط یک دندان‌پزشک می‌تواند که دندان‌های شما را به درستی ارزیابی کرده و مشخص کند که آیا می‌توانید ایمپلنت انجام دهید یا نه. از این رو در ادامه، ضمن توضیح بیشتر درباره‌ی ایمپلنت‌های دندانی، چند متخصص ایمپلنت در سعادت آباد را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

                                      متخصص ایمپلنت در سعادت آباد


بیشتر بخوانید: ایمپلنت فوری با لیزر به چه صورت انجام می‌شود؟


در این مقاله می‌خوانید:

وظیفه‌ی اصلی ایمپلنت‌های دندانی، جایگزین کردن دندان‌ها است.

 • متخصص ایمپلنت در سعادت آباد
 • انواع ایمپلنت دندان
 • عوارض ایمپلنت دندان
 • درد ایمپلنت دندان
 • مراقبت‌های بعد از ایمپلنت دندان
 • قیمت ایمپلنت دندان در تهران

متخصص ایمپلنت در سعادت آباد

در ادامه، چند متخصص ایمپلنت در سعادت آباد را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر رضا شاکر

متخصص جراحی لثه، متخصص ایمپلنت در سعادت آباد، دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران.

دکتر نیما نداف پور

متخصص جراحی لثه، متخصص ایمپلنت در سعادت آباد، دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه.

دکتر محمد یزدی خواه

جراح فک و دهان و صورت، متخصص ایمپلنت در سعادت آباد، دارای بورد ایمپلونتولوژی آلمان و ممبرشیپ ایمپلنت.

دکتر محسن پورحقیقی

متخصص دندان‌پزشکی ترمیمی و زیبایی، متخصص ایمپلنت در سعادت آباد، دارای ۲۰ سال سابقه‌ی کار مداوم در زمینه‌ی زیبایی و ایمپلنت.

                                      بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران


بیشتر بخوانید: ایمپلنت دندان تهران، دانستنی‌های لازم


انواع ایمپلنت دندان

ایمپلنت‌های ساب پریوستئال به دلیل نتایج درازمدت ضعیفی که در مقایسه با ایمپلنت‌های اندوستئال دارند، امروزه دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند.

از نظر تاریخی، ۲ نوع ایمپلنت دندان وجود دارد:

 • اندوستئال
 • ساب پریوستئال

اندوستئال، یعنی ایمپلنتی که داخل استخوان قرار داده می‌شود و ساب پریوستئال، یعنی ایمپلنتی که در بالای استخوان فک و زیر بافت لثه قرار داده می‌شود.
ایمپلنت‌های ساب پریوستئال به دلیل نتایج درازمدت ضعیفی که در مقایسه با ایمپلنت‌های اندوستئال دارند، امروزه دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند.
علاوه بر این وظیفه‌ی اصلی ایمپلنت‌های دندانی، جایگزین کردن دندان‌ها است. اما ممکن است از آن‌ها برای اقدامات دندان‌پزشکی دیگری نیز استفاده شود. اقداماتی مانند:

 • اهرم حمایتی یک پروتز متحرک
 • روش‌های ارتودنسی
 • دستگاه‌های لنگر موقت یا TAD

                                      دکتر ایمپلنت خوب در تهران


بیشتر بخوانید: ایمپلنت کره‌ای یا سوئیسی، کدام بهتر است؟


عوارض ایمپلنت دندان

همه‌ی عمل‌های جراحی، خطر و عوارض جانبی دارند؛ جراحی ایمپلنت دندان هم همین‌طور! اصلاً به همین دلیل است که باید دنبال یک دکتر ایمپلنت خوب بگردید تا مطمئن باشید کارش را درست انجام می‌دهد و احتمال بروز خطرات جانبی را کاهش می‌دهد.
با این وجود خوشبختانه میزان موفقیت جراحی ایمپلنت دندان بسیار زیاد است. اما در موارد نادر ممکن است عوارض جانبی زیر اتفاق بیفتد:

خوشبختانه میزان موفقیت جراحی ایمپلنت دندان بسیار زیاد است.

 • عفونت
 • شکستگی ایمپلنت
 • بار زیاد ایمپلنت
 • آسیب به نواحی اطراف شامل اعصاب و عروق خونی دندان
 • قرارگیری ایمپلنت در موقعیت نامناسب

درد ایمپلنت دندان

بیشتر افراد بعد از عمل، احساس درد و ناراحتی می‌کنند. این درد معمولاً با داروهای ضد دردی مثل ایبوپروفن یا استامینوفن قابل تحمل است.

جراحی ایمپلنت دندان معمولاً با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. بنابراین در طول عمل، دردی را احساس نخواهید کرد. اما بعد از تمام شدن عمل چطور؟ بعد از اتمام جراحی و از بین رفتن اثر بی‌حسی موضعی، ممکن است کمی درد بکشید؛ که البته میزان این درد در افراد مختلف متفاوت است.
با این حال می‌توان گفت که بیشتر افراد بعد از عمل، احساس درد و ناراحتی می‌کنند. این درد معمولاً با داروهای ضد دردی مثل ایبوپروفن یا استامینوفن قابل تحمل است. اما در بعضی از جراحی‌ها نیز ممکن است که به داروی ضد درد قوی‌تر و زمان ریکاوری طولانی‌تری نیاز باشد.
هم‌چنین ممکن است پزشک از شما بخواهد که بلافاصله بعد از ایمپلنت، یک کیسه یخ سرد روی پوست‌تان بگذارید تا تورم حاصل از عمل کاهش پیدا کند. شستشوی دهان و مصرف آنتی بیوتیک‌ها نیز ممکن است به بهبود هر چه سریع‌تر شما کمک کند.

                                      عوارض ایمپلنت دندان

مراقبت‌های بعد از ایمپلنت دندان

در بعضی از موارد ممکن است ایمپلنت‌های دندانی نوعی بیماری ایجاد کنند که به آن بیماری پری ایمپلنتیت می‌گویند. این بیماری، معادل بیماری پریودنتال (لثه) برای دندان‌های طبیعی است که باعث التهاب لثه و استخوان اطراف ایمپلنت می‌شود.
التهاب بافت‌های اطراف اغلب به دلیل عفونت باکتریایی یا نیروهای گازگرفتگی بیش از حد روی ایمپلنت دندان ایجاد می‌شود. پس نیاز به توجه و احتیاط دارد.
در واقع یکی از بهترین مراقبت‌هایی که بعد از ایمپلنت دندان می‌توانید انجام دهید، این است که به طور منظم به دندان‌پزشکی مراجعه کرده و دستورات پزشک خود را جدی بگیرید.
رعایت بهداشت دهان و دندان برای محافظت از ایمپلنت دندان در خانه نیز عبارتند از:

هزینه ایمپلت دندان ممکن است بسته به محل زندگی شما و پزشکی که ایمپلنت را انجام می‌دهد متفاوت باشد.

 • مسواک زدن معمولی با یک خمیر دندان خوب
 • استفاده از نخ دندان برای دور نگه داشتن بقایای غذا و پلاک

قیمت ایمپلنت دندان در تهران

هزینه ایمپلت دندان ممکن است بسته به محل زندگی شما و پزشکی که ایمپلنت را انجام می‌دهد متفاوت باشد. هزینه‌های کلی علاوه بر جراحی قرار دادن ایمپلنت، تمام اجزا و تاج ایمپلنت را نیز شامل می‌شوند.
بیمه‌های دندان‌پزشکی معمولاً هزینه‌ای برای کاشت ایمپلنت دندان نمی‌پردازند. البته بعضی از آن‌ها ممکن است قسمتی از هزینه‌ها را تحت پوشش قرار دهند. با این حال متاسفانه در بسیاری از موارد، بیمه، ایمپلنت دندان را عملی انتخابی می‌داند که بیشتر با هدف زیبایی انجام می‌شود.

                                      قیمت ایمپلنت دندان در تهران


بیشتر بخوانید: هزینه ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟


جمع‌بندی

از ایمپلنت‌های دندانی برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. این ایمپلنت‌ها انواع مختلفی دارند و هزینه‌ی آن‌ها نیز به عوامل متعددی بستگی دارد.
مهم‌ترین کاری که شما باید انجام دهید، این است که یک متخصص ایمپلنت خوب پیدا کنید که تجربه و مهارت کافی داشته باشد و کارش را خوب انجام دهید. در این مقاله چند متخصص ایمپلنت در سعادت آباد را معرفی کرده‌ایم که در صورت لازم می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.


پیشنهاد ویژه پورتال یک: لابیاپلاستی چیست و چه مراقبت‌هایی دارد؟


پیشنهاد ویژه پورتال یک: بهترین سونوگرافی تهران


پیشنهاد ویژه پورتال یک: درمان ناباروری در مردان، وقتی هیچ اسپرمی ندارند!


جهت مراجعه به دندان‌پزشکان زیبایی و متخصصان ایمپلنت، به کلینیک پورتال یک سر بزنید.

متخصص ایمپلنت در سعادت آباد

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره متخصص ایمپلنت در سعادت آباد با ما در میان بگذارید.

بازدید : 74 views بار
بیوگرافی نویسنده aryan :
لطفا با نظرات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب کمک کنید.شما هم می توانید برای ما مطلب ارسال نمایید. ..................................................................................................................... پرتال1 یکی از بروز ترین سایت خبری و تفرحی هست که مفتخر هست به روز ترین مطالب رو در اختیار کاربران قرار بده ..................................................................................................................... درباره نویسنده: امید هستم نویسنده سایت خبری و تفریحی پرتال یک و به کمک دوستان و کاربران انشالله بتونیم بهترین مطلب رو در سایت انتشار کنیم پیشنهاد های خودتون رو برای ما از طریق تماس با من ارسال کنید .....................................................................................................................
پربازدید ترین ها
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه در "متخصص ایمپلنت در سعادت آباد""

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.


برچسب ها

2015 اسم کتاب برای مسابقات خندوانه اسم کتاب های مسابقه خندوانه بهترین عکس های سال 2015 جنیفر لوپز بیوگرافی و عکس های جدید جنیفر لوپز تزریق چربی به باسن و سینه و هیکل و اندام جدیدترین عکس های شخصی جنیفر لوپز جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی خرید داکت بزرگنمایی صفحه موبایل خرید داکت بزرگ کردن صفحه موبایل خرید داکت موبایل خرید صفحه بزرگ نمایی موبایل و تبلت خرید فلاش سلفی خرید فلاش موبایل خرید مینی فلش موبایل دانلود رایگان کتاب یک عاشقانه ی آرام به صورت pdf دانلود کتاب یک عاشقانه ی آرام درآمد سالیانه جنیفر لوپز زیبایی اندام جنیفر لوپز سایت فال گرفتن سایت مخصوص فال شغل جنیفر لوپز چیست؟ عکس شوهر جنیفر لوپز عکس نیوشا ضیغمی عکس های جدید بازیگران عکس های جدید نیوشا ضیغمی عکس های جدید و بروز جنیفر لوپز عکس های جدید و دیدنی بازیگران عکس های جدید و شخصی نیوشا ضیغمی عکس های جنیفر لوپز 2016 عکس های خنده دار عکس های خنده دار و جالب عکس های دیدنی نیوشا ضیغمی فال امروز فال روزانه فال روز و جدید فال های جدید و بروز لیست فیلم های جنیفر لوپز نیوشا ضیغمی کتاب های خندوانه کتاب های معرفی شده برنامه خندوانه کتاب یک عاشقانه ی آرام در خندوانه گالری عکس های جنیفر لوپز گالری عکس های نیوشا ضیغمی یک عاشقانه ی آرام در خندوانه

تبليغات متني

عکس
تصوير