X

خرید ساعت

ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش + عکس

ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش + عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش + عکس را ببینید.

لباس جالب دیوید بکهام ، ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش : لوئیس همیلتون (Lewis Hamilton) دوشنبه شب در مراسم اهدای جوایز مد بریتانیا شرکت کرد. علاوه بر همیلتون، دیوید بکهام(David Beckham) نماد فوتبال انگلستان نیز در این مراسم حضور داشت

لباس جالب دیوید بکهام ، ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش : لوئیس همیلتون (Lewis Hamilton) دوشنبه شب در مراسم اهدای جوایز مد بریتانیا شرکت کرد. علاوه بر همیلتون، دیوید بکهام(David Beckham) نماد فوتبال انگلستان نیز در این مراسم حضور داشت، همسر بکام، ویکتوریا(Victoria Beckham) خواننده معروف پاپ نیز همراهش بود.  هملیتون، راننده مرسدس که عنوان قهرمانی فرمول یک را در کارنامه خود دارد، با لباسی شیک و برازنده در مراسم حضور پیدا کرده بود. این راننده ۳۰ ساله که کت سفید و پیراهنی مشکی به تن داشت، در میان سایر مهمانان شاخص شده بود.  بکام نیز که اخیراً به عنوان جذاب ترین مرد سال توسط مجله ‘People’ انتخاب شده، به همراه همسرش به این مراسم آمده بود. بکام و همسرش که در سال ۱۹۹۹ ازدواج کرده اند، با ست مشکی روی فرش قرمز حاضر شده بودند.
دیوید بکهام عکس جالب ست لباس

از زمانی که بکام در سال ۲۰۱۳ بازنشستگی خود را از فوتبال اعلام کرده، در فعالیت‌های بسیاری از جمله امور خیریه شرکت می‌کند. در اوایل این ماه بود که کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان یک بازی خیریه برای حمایت از کودکان به همراهی یونیسف برگزار کرد.

ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش + عکس

منبع : ایران نوشته

لطفا نظر خود را درباره ست لباس جالب دیوید بکهام و همسرش + عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *