تمایلی جنسی همسرم از من بیشتر است!

تمایلی جنسی همسرم از من بیشتر است!

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه تمایلی جنسی همسرم از من بیشتر است! را ببینید.

همسره من خیلی تو رابطه جنسی فعال است و خیلی آتیشش تند است و از اینکه من نمی تونم تو رابطه جنسی مثل اون فعال باشم ناراضی است.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: همسره من خیلی تو رابطه جنسی فعال است و خیلی آتیشش تند است و از اینکه من نمی تونم تو رابطه جنسی مثل اون فعال باشم ناراضی است. من از این موضوع ناراحتم امکان دارد یک راهکار به من توصیه بدهید؟ می ترسم ازم سرد بشود.
تمایلی جنسی همسرم از من بیشتر است!

پاسخ از سارا منصفی روانشناس:

دوست عزیز اولین توصیه که می کنم این است که شما از نظر فیزیولوژی بررسی شوید که آیا نرمال هستید یا نه؟! اگر این مسئله برطرف شد باید ببینیم که آیا همسر شما میل جنسی اش ممکن است بالاتر از حد معمول باشد که بازهم این مسئله حادی نیست. اما برای رضایت در رابطه جنسی نیاز به بررسی بیشتر است. هم چنین برخی از زوج ها به این مشکل دچار هستند که با مراجعه به سکس تراپیست بررسی می شود که میل کدام بیشتر و کدام کم تر است و همچنین در راستای بررسی های انجام شده راهکارها و روش های درمانی را پیشنهاد می دهند. بنابراین توصیه اول من بررسی فیزیولوژی است و سپس بررسی میل جنسی هر دو زوج و در آخر تصمیم گیری نهایی. که برای درمان باید به پزشکی مراجعه کنید که در این زمینه فعالیت می کند. 
براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

تمایلی جنسی همسرم از من بیشتر است!

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره تمایلی جنسی همسرم از من بیشتر است! با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *