X

خرید ساعت

ابتلا به سرطان پروستات با این نوشیدنی

ابتلا به سرطان پروستات با این نوشیدنی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه ابتلا به سرطان پروستات با این نوشیدنی را ببینید.

مردانی که در روز یک نوشیدنی گازدار ۳۰۰ میلی لیتری مصرف می‌کنند ۴۰ درصد بیش از سایرین در معرض خطر ابتلا به سرطان پروستات قرار می‌گیرند.

مصرف زیاد و روزانه برخی نوشیدنی‌ها مثل نوشابه‌های گازدار خطر ابتلا به بیماری‌های خطرناک را به ویژه در مردان افزایش می‌دهد.

دکتر حسن اکبری متخصص طب سنتی در خصوص مصرف نوشابه‌های گازدار گفت: مصرف نوشابه‌های گازدار و آبمیوه‌های شیرین شده با شکر، از عادات غذایی به شمار می‌رود که همه گروه‌های سنی تمایل زیادی به مصرف این نوشیدنی‌ها دارند و در واقع مصرف روزانه ۳۴۰ میلی لیتر، نوشابه و آبمیوه‌های شیرین شده با شکر، افراد به ویژه مردان را در معرض ابتلا به بیماری‌ های قلبی قرار می‌دهد.

ابتلا به سرطان پروستات با این نوشیدنی

وی ادامه داد: همچنین قدرت باروری مردانی که هر روز نوشابه گازدار می‌نوشند نیز در معرض خطر قراردارد و زندگی ناسالم‌تری را دارا هستند. این افراد میوه و سبزی کمتری مصرف می‌کنند و بیشتر به نوش جان کردن فست‌فود علاقه دارند.

دکتر اکبری اظهار داشت: مردانی که در روز یک نوشیدنی گازدار ۳۰۰ میلی لیتری مصرف می‌کنند ۴۰ درصد بیش از سایرین در معرض خطر ابتلا به سرطان پروستات قرار می‌گیرند.

همچنین تحقیقات مصرف این نوشیدنی‌ها را به حمله‌های قلبی، دیابت، افزایش
وزن، استخوان‌‌های شکننده و خطرات بالقوه فلج شدن نسبت داده‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نکته نگران کننده این است که این خطر در رابطه با بیماری که در مرحله اول باشد و به واسطه آزمایش‌های خون تشخیص داده شده کاربرد ندارد بلکه سرطان‌هایی را هدف می‌گیرد که به قدری پیشرفته‌اند که علایم را نشان می‌‌دهند. این امر از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که احتمال مهلک بودن اشکال سرطان پروستات که به سرعت رشد می‌کند بیشتر است‌.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.

ابتلا به سرطان پروستات با این نوشیدنی

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره ابتلا به سرطان پروستات با این نوشیدنی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *