X

خرید ساعت

آیا باردار نشدنم به نوع تغذیه ام بر می گرده؟

آیا باردار نشدنم به نوع تغذیه ام بر می گرده؟

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه آیا باردار نشدنم به نوع تغذیه ام بر می گرده؟ را ببینید.

دکترم گفته که نتایج آزمایشت خیلی خوبه. هر ماه تخمک گذاری داری و می تونی حامله بشی.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من ۱۸ سال دارم و هفت ماهه که عروسی کردم. سه ماه بعد از عروسی آزمایش های قبل از بارداری رو دادم و سونوگرافی هم رفتم. دکترم گفته که نتایج آزمایشت خیلی خوبه. هر ماه تخمک گذاری داری و می تونی حامله بشی. فقط به مدت یک هفته ال دی خوردم. از همون ماه اول جلوگیری نداشتم. اما هر ماه پریود شدم. مشکل از کجاست؟ ممکنه از تغذیه ام باشه؟
آیا باردار نشدنم به نوع تغذیه ام بر می گرده؟

پاسخ دکتر شهلا نوری، متخصص بانوان و زایمان:
مشکلی نیست چراکه زوج هایی که مصمم برای اقدام به بارداری هستند و آزمایش های آن ها خوب است تا ۱ سال فرصت دارند تا باردار شوند و شما در حال حاضر در ماه هفتم هستید و تا ۵ ماه دیگر نیز فرصت دارید تا باردار شوید اما اگر پس از پایان سال باردار نشدید، حتما به پزشک مراجعه کنید تا معاینه و اقدامات لازم انجام شود. تغذیه نا مناسب از جمله مصرف دائمی فست فودها می تواند بر کاهش سلامتی تاثیر داشته باشد اما به صورت مستقیم بر ناباروری تاثیر نمی گذارد. ناباروری علت های بسیاری دارد که هرکدام از علل می تواند نقش اندکی در آن بازی کند اما شما نگران نباشید چراکه هنوز فرصت دارید.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.

آیا باردار نشدنم به نوع تغذیه ام بر می گرده؟

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره آیا باردار نشدنم به نوع تغذیه ام بر می گرده؟ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *