فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

پورتال ۱ : فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

شما در ادامه میتوانید فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها را تماشا نمایید.

فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

فال روزانه برای تمام ماه ها

نمکستان » فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۹۴ برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه فرمایید

فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین فروردین
 حتی اگر از شدت فشارها در دنیای واقعی پیرامون تان کاسته شود، باز هم موضوعات پیچیده ی دیگری هستند که بار سنگین شان را حس می کنید. سعی دارید بین خواسته های شخصی و انتظاراتی که در محل کار از شما دارند تعادل برقرار کنید، با این حال ممکن می باشد روی اهمیت یک موضوع شخصی پافشاری کنید. به شما توصیه می شود از موضع تان کوتاه بیاید و راه بحث و مذاکرده را باز بگذارید، در غیر این صورت یک بحران اساسی درست خواهد شد. مصالحه سازنده تر از جنگ و دعواست.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین اردیبهشت
 امروز تصمیم دارید طوری رفتار کنید که همه ی نیت های تان آشکار باشد، اما حالا که ماه به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی اسرار وارد شده می باشد نمی توانید آن طور که دل تان می خواهد شفاف رفتار کنید. بهتر می باشد از اختلافات شدیدی که به خاطر ترس از ناشناخته ها پیش می آید فاصله بگیرید. باید راهی پیدا کنید تا هر چه سریع تر ناگفته ها را آشکار کنید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین خرداد
 احساساتی در وجودتان جریان پیدا کرده که در وضعیت اجتماعی اکنون شما پذیرفته نیست. اما این احساسات ناگفته به نظر می رسد با این که بروز پیدا نکرده روی دنیای پیرامون تان تأثیر گذاشته می باشد. به تدریج متوجه خواهید شد که اگر نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید مشکل از خودتان می باشد و نه دیگران. هدف تان را مشخص کنید و نترسید و با پشتکار پیش بروید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین تیر
 امروز برای گفتن احساسات نهفته ی درون تان هیچ ترسی ندارید، به همین خاطر به راحتی می توانید همه ی آن چه را در ذهن تان می گذرد بیان کنید. همه ی این ها یعنی این که به ندای درون تان اهمیت می دهید. ممکن است اگر به پیامد این رفتارتان فکر کنید کمی دچار تردید شوید، اما به شما توصیه می شود که هیچ فکری را در ذهن تان محبوس نکنید. آن چیزی را که لازم می باشد بگویید. فقط یادتان باشد که رفتاری ملایم و مهربان در پیش بگیرید تا دیگران پذیرای افکار و ایده های شما شوند.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین مرداد
 اگر فکر می کنید که امنیت احساسی شما دچار تزلزل شده نباید پورتال یک شدیدی نشان دهید. اگر سعی کنید که نقاط ضعف تان را با اشتیاق توخالی بپوشانید ممکن می باشد دیگران فکر کنند که اعتماد به نفس خیلی بالایی دارید، در حالی که حقیقت چیز دیگری می باشد. با کسی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و مشکل تان را به او بگویید. ممکن است این گفتگو کمک تان کند تا درباره ی ترس ها تردیدهای تان تصمیم درستی بگیرید. همین که حرف دل تان را بزنید نیمی از مشکلات حل خواهد شد.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین شهریور
 امروز نمی توانید احساسات تان را پنهان کنید، چون به هر کسی که می رسید می تواند قبل از این که چیزی بگویید ذهن تان را بخواند. اما خودتان فکر می کنید که حتی اگر با جزییات حرف بزنید، باز هم ممکن می باشد دیگران مقصودتان را به درستی متوجه نشوند. به شما توصیه می شود که انگیزه های تان را بررسی کنید تا مبادا دیگران به برداشت غلط کشیده شوند. وقتی که نیت های تان تمام و کمال آشکار باشد، راحت تر می توانید با اطرافیان تان ارتباط برقرار کنید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین مهر
 لزومی ندارد چیزی را به دیگران تحمیل کنید، چون امروز به اندازه ی کافی قدرت دارید. ممکن است مدیریت پورتال یک های آنی برای تان چالش برانگیز شود، اما بدانید که نباید خودتان را درگیر چیزهایی کنید که تغییر دادن و تحول آن ها دست شما نیست. راهی پیدا کنید تا احساسات تان را متعادل سازید و میانه روی پیشه کنید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین آبان
 امروز آن قدرها که باید سر دماغ نیستید. تنها در صورتی در تفریحات شرکت خواهید کرد که مطمئن باشید در نهایت به لذت ختم می شود. با این که می دانید به دنبال چه چیزی هستید، اما باز هم تمایل شدیدی دارید آن کاری را انجام دهید که درست تر می باشد. به قدم هایی که برمی دارید توجه کنید، حواس تان را جمع کنید تا مبادا به نقطه ای برسید که دیگر راه برگشتی ندارد.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین آذر
 امروز می خواهید خواسته های تان را برآورده کنید، اما ممکن است متوجه شوید که در حال حاضر عقل و منطق به کارتان نمی آید. ممکن است در یکی از روابط تان طوری رفتار کنید که احساسات تان آشکارا به نظر نرسد. بهتر می باشد امروز کاری به زور و اجبار نداشته باشید، زیرا چنین رویکرد پر فشاری بیشتر روی ناگفته های تان تمرکز می کند. یادتان باشد که اگر احساسات تان را آشکارا بیان کنید دیرتر مشکلی هم درست نخواهد شد. برای این که حقیقت درون تان را نشان دهید اولین قدم این می باشد که صادق باشید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین دی
 امروز ممکن است حتی نزدیک ترین دوستان تان هم متوجه نشوند که در درون تان چه خبر می باشد. قلب شما هم مثل آدم های دیگر آسیب پذیر می باشد. عادت هم ندارید که درباره ی احساسات و خواسته های تان عطشناک صحبت کنید. یک فرآیند احساسی در درون تان در جریان می باشد، اما هنوز خیلی زود می باشد که این فرآیند را تمام شده فرض کنید. عجله نکنید، برای این که چیزهای خوب به بار بنشیند باید صبر کنید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین بهمن
 ممکن است امروز به این نتیجه برسید که بهتر می باشد به خواسته های دیگران عمل کنید و این قدر سفت و سخت به برنامه های خودتان نچسبید. بهتر می باشد در حال حاضر در برابر دیگران نایستید، زیرا زمان و انرژی ای که برای مقاومت کردن باید بگذارید ارزش ندارد. از طرفی حواس تان هم باشد که اگر خواسته های خودتان را نادیده بگیرید شدت آن ها بیشتر خواهد شد. بگذارید دیگران بفهمند که چه می خواهید و یادتان باشد که در این فرآیند خشم نگیرید.
فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ متولدین اسفند
 حضور در چند واقعیت همزمان هیجان انگیز می باشد، اما نگرانی ها و اضطراب های خودش را هم دارد. دل تان می خواهد راه تان را مشخص کنید و بدانید که با کدام مجموعه از احساسات طرف هستید، اما اکنون باید بیش از پیش به درون تان توجه کنید و در عین حال ظاهرتان را حفظ کنید. هر یک از واقعیت هایی که اکنون با آن ها سر و کار دارید به یکی از احساسات تان کمک خواهد کرد، اما ممکن است نتوانید همه ی این احساسات را یکباره در زندگی تان به کار بگیرید.

فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ۹۴ | فال حافظ اصل | فال روزانه تولد

فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

امیدواریم که فال روزانه جمعه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها مطابق میل شما بوده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فال روزانه
فال روزانه یکشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

فال روزانه یکشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها پورتال ۱ : فال روزانه یکشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها شما در ادامه میتوانید فال روزانه یکشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها را تماشا نمایید. فال روزانه یکشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۴ …

فال روزانه
فال روزانه : فال امروز ۲۲ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۲۲ شهریور پورتال ۱ : فال روزانه : فال امروز ۲۲ شهریور شما در ادامه میتوانید فال روزانه : فال امروز ۲۲ شهریور را تماشا نمایید. فال روزانه ۲۲ شهریور امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟ فروردین: به نظر برسد شما دوست داشته باشید روزتان …

فال روزانه
فال روزانه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

فال روزانه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها پورتال ۱ : فال روزانه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها شما در ادامه میتوانید فال روزانه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها را تماشا نمایید. فال روزانه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ …