یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد همدان و شهدای مدافع حرم برگزار شد

یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد همدان و شهدای مدافع حرم برگزار شد

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد همدان و شهدای مدافع حرم برگزار شد را ببینید.

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:خبرگزاری تسنیم: با حضور پیکر مطهر شهید گمنام و وزیر سابق دفاع هفتمین یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد همدان و سردار شهید همدانی و شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد.به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، شامگاه چهارشنبه مراسم وداع با شهید گمنام تازه تفحص شده همزمان با هفتمین یادواره پنج شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و گرامیداشت سردار سرلشگر شهید حسین همدانی و شهدای مدافع حرم در مسجد فاطمه الزهرا این دانشگاه برگزار شد. در ابتدای این مراسم پیکر مطهر شهید گمنام را به قسمت بانوان حاضر در مراسم بردند، دانشجویان و دانشگاهیان حاضر در این مراسم با ظاهر مختلف ولی پیشانی بندی متحد به اسم صاحب الزمان (عج) گرد پیکر مطهر شهید جمع شدند، تا بغض گمنامی اش را بشکنند. دختران جوان با نوای لبیک یا حسین (ع) و لبیک یا زینب (س) بر مزار شهید گمنام ناله سر دادند و همانند خواهری مهربان پیکر مطهر شهید را در آغوش گرفتند، تا برای تسکین دردهایش با او درد دل کنند و اشک بریزند. پیکر مطهر شهید میهمان در این مراسم ۱۸ ساله از جزیره مجنون تفحص شده می باشد، جزیره مجنونی که مالامال از خون منتظران قیام می باشد. شهدای گمنام ارث خاصی دارند و آن گمنامی می باشد و خوشا به حال بنده ای گمنام که خداوند او را بشناسد، این شهدای گرانقدر در بین ما زمینیان به اسم گمنام شناخته می شوند ولی حقیقت چیز دیگری می باشد چرا که این شهدا سرشناس ترین بندگان نزد پروردگارند. حجت الاسلام و المسلمین طالبیان در این مراسم با اشاره به اینکه جنگ تمام شد ولی باب ایثار و شهادت هیچگاه بسته نمی شود، اظهار داشت: استان و شهرستان همدان در این ایام به وجود شهدای مدافع حرم عطرآگین بود؛ سردار شهید حاج حسین همدانی که حضور مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری وی بی نظیر بود و سایر شهدای مدافع حرم همدان گواه شهید پروری، دارالمؤمنین و دارالمجاهدین بودن این شهرستان می باشد. وی بیان کرد: هر شخصی می تواند به میزان توانایی خود باب ایثار را داشته باشد و به عنوان ایثارگر مطرح شود چرا که ایثارگر به معنی کسی می باشد که اراده خداوند را بر اراده خود و اراده بندگان خدا را بر اراده خود مقدم می دارد. در این مراسم سردار وحیدی وزیر سابق دفاع، غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و غیره حضور داشتند. به گزارش تسنیم، پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح پنج شنبه ساعت ۹ و نیم صبح در میدان امامزاده عبدالله همدان بر روی دستان مردم شهید پرور همدان تشییع و در محوطه سپاه انصارالحسین (ع) همدان خاکسپاری می شود.

چهارشنبه ، ۶آبان۱۳۹۴

[دیدن متن کامل خبر]

یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد همدان و شهدای مدافع حرم برگزار شد

منبع : پورتال پورتال۱

لطفا نظر خود را درباره یادواره شهدای گمنام آرمیده در دانشگاه آزاد همدان و شهدای مدافع حرم برگزار شد با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن