گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟

گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟ را ببینید.

گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟

 آیا تا کنون برای شما پیش امده که به هنگام نصب دستگاه های usb به سیستم خطایی با عنوان USB device not recognized دیدن کنید و موفق به نصب دستگاه خود نظیر دوربین، گوشی، فلش و … نشوید؟
متصل نشدن گوشی
USB Device Not Recognized؛ پیغامی بسیار آزاردهنده که مطمئناً خیلی از افراد با آن روبرو شده ‏اند.این پیغام که در هنگام کار کردن با ویندوز در معرض دید قرار می‏ گیرد، نشان‏دهنده ‏ی آن می باشد که یکی از پورت‏هایی که به‏تازگی استفاده شده، بصورت کامل توسط کامپیوتر و سیستم‏عامل شناخته نشده و ممکن می باشد بطور ناقص کار کند. خوب، قطعاً اولین واکنشی که باید توسط یک کاربر صورت پذیرد، اطمینان از سالم بودن دستگاهی می باشد که قصد برقراری ارتباط با کامپیوتر را دارد.
متصل نشدن گوشی
راه حل، بسیار بسیار ساده بوده و هیچ نیازی به Un-Install کردن درایور دستگاه، اعمال تغییرات در ریجستری و… نیست! فقط و فقط کامپیوتر خود را از منبع برق جدا کنید! دقت کنید که خاموش کردن به تنهایی چاره‏ساز نیست؛ کامپیوترهای مدرن اگرچه در ظاهر خاموش می‏شوند، اما درواقع هنوز MotherBoard در حال استفاده از منبع برق می‏باشد.
البته لازم به ذکر می باشد که بدلیل آنکه MotherBoard -همانطور که از نامش هم پیداست- محلی می باشد که تمامی قطعات سخت‏افزاری به آن متصل می‏شوند که پورت‏های USB هم یکی از آن‏هاست، بعضی مواقع نیاز دارد که خاموش-روشن شود. (اصطلاحاً reboot شود.) درواقع این reboot شدن، باعث می‏شود که Micro-Processor، درایوهای لازم را از نو اجرا کند و پورت‏های USB مجدداً شروع بکار کنند.
پس برای جمع‏بندی، کافیست که کامپیوتر خود را خاموش کرده، اگر سیستم شما از نوع Desktop PC می باشد، آن را از پریز برق جدا کنید و اگر از نوع Laptop می باشد، علاوه بر جدا سازی از پریز برق (درصورت اتصال،) حتی باطری آن را نیز از دستگاه جدا کرده و مجدداً وصل نمایید. سپس مجدداً سیستم را راه‏اندازی کنید و متوجه خواهید شد که مشکل کاملاً حل شده می باشد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

نوشته گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟ اولین بار در تفريح۲۴ پدیدار شد.

گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟

لطفا نظر خود را درباره گوشی شما هم به کامپیوتر وصل نمیشود؟ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن