گفته های سخنگوی ارشاد درباره کشف حجاب چکامه چمن ماه

گفته های سخنگوی ارشاد درباره کشف حجاب چکامه چمن ماه

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه گفته های سخنگوی ارشاد درباره کشف حجاب چکامه چمن ماه را ببینید.

ershad

گفته های سخنگوی ارشاد درباره کشف حجاب چکامه چمن ماه

حسین نوش آبادی بیان کرد اینگونه رفتارها عواقب خوبی را ندارد و نتیجه خلأ اخلاقی می باشد و شأن پایینشان را نشان می دهد.

در واقع انتشار عکس های بدون حجاب خودشان را در فضای مجازی برای مردم کار ضد فرهنگیو اخلاقی می باشد و غیرقابل توجیه می باشد. ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار از همین مردم سر شناس شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند.

وی ادامه داد: این رفتارها نشان کمبودها و خلا روحی عاطفی می باشد و به نظر می رسد اگر این رفتار عامدانه و آگاهانه باشد طبق ضوابط و مقررات که ما اعلام کردیم این افراد دیگر نمی توانند به طور رسمی فعالیت کنند ما دیگر آنها را به عنوان هنرمند تلقی نمی کنیم.

وی افزود: این کار باید توسط این افراد توجیه شود و بلافاصله عکس ها را بردارند و کارشان را جبران کنند و طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم. البته این رفتارها در شان یک هنرمند نیست. هنرمندی که این کار را انجام می دهد اول به خودش ضرر می رساند. ما به هنرمندان پیشنهاد می کنیم عکس های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند.

نوش آبادی تصریح کرد: اگر عمدی در این کار باشد طبق ضوابطی که قبلا به آنها اعلام شده با آنها برخورد می کنیم. برخی از هنرمندان مدیر برنامه هایشان صفحه های مجازی را هدایت می کند. اگر محرز شود که خودش را این کار را کرده با او برخورد می کنیم اما اگر مدیر برنامه هایش این عکس را گذاشته باشد سریع تر باید جلوی کار را بگیرد. به هرحال برای برنامه های بعدی این بازیگر محدویت ایجاد می کنیم و دیگر نمی توانند کارهای هنریشان را به راحتی عرضه کنند.

وی در پایان گفت: به هنرمندان کشورمان که اکثر آنها انسان های معتقدی هستند پیشنهاد می کنم اجازه ندهند در اثر یک رفتار نامتعارف، اعتبار آنها به این سرعت لکه دار شود و زیر سوال رود.

گفته های سخنگوی ارشاد درباره کشف حجاب چکامه چمن ماه

لطفا نظر خود را درباره گفته های سخنگوی ارشاد درباره کشف حجاب چکامه چمن ماه با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن