کنفرانس F8 و استریم های کاملا زنده در عینک واقعیت مجازی فیس بوک

مطالب جدید

کنفرانس F8 و استریم های کاملا زنده در عینک واقعیت مجازی فیس بوک

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه کنفرانس F8 و استریم های کاملا زنده در عینک واقعیت مجازی فیس بوک را ببینید.

 در روز های اخیر، شاهد برگزاری رویداد توسعه دهندگان فیس بوک بودیم که طی چند روز به بیان و تفسیر مسائل گذشته، چیستی فیس بوک و امکانات آن پرداخته شد و در ادامه دست اندر کاران به بیان ومعرفی جزییات آینده ی فیس بوک نیز پرداختند. در این کنفرانس که عموما به اسم کوچک F8 شناخته می شود چشم انداز ۱۰ ساله ی فیس بوک به تصویر کشیده شد.

F8 (2)

گفته ها حاکی از این بود که فیس بوک به سمت استریم زنده در حال حرکت کردن است. مارک در این باره گفت که تمام زیر ساخت ها برای این کار آماده است . همچنین او از عینک واقعیت مجازی فیس بوک نیز صحبت هایی به میان آورد که البته نباید منتظر قریب و الوقوع آن باشیم. در این مراسم و در روز دوم، Mike Schroepfer که به عنوان مدیر ارشد تکنولوژی فیس بوک شناخته می شود، ورژن پیش نمایشی ۲ نرم افزار واقعیت مجازی دو نفری، را با یکی از همکاران در شرکت که در محل واقعی شرکت حضور داشت، را به نمایش گذاشت. آواتارهای غیر واقعی که به صورت آواتار های مجازی شناخته می شوند قادرند تغییر مکان دهند و حتی سلفی نیز بگیرند.

در این میان، مارک زاکربرگ نیز طی صحبت هایش ادامه داد که برای پروژه های مذکور بسیار زمان صرف کرده است، و شاهد هدست های واقعیت مجازی فیس بوک بود که با اسم کوچک های آکیلس ریفت و گیر وی‌آر به بازار ارائه شده بود و در این مراسم در دست علاقمندان و هواداران این شبکه اجتماعی بی نظیر بود. مارک اعلام کرد که برای درک مجازی بودن فیس بوک قرار است فراتر از این ها گام بردارد و هدفی بسیار بزرگتر دارد.

F8 (1)

 در ادامه ی کنفرانس مذکور، دو ویدیو از بازی هایی که فیس بوک روی ان ها سرمایه گذاری کرده است توسط مارک زوکربرگ به نمایش گذاشته شد. هر چند در این فیلم ها چیزی از خود بازی ها به نمایش گذاشته نشده بود، اما مدیر عامل فیس بوک طی نطق هایش، بارها به این اشاره کرد که کتاب های فیزیکی کودکانه برای او الهام بخش بوده اند و فرزندش هم ممکن است همین گام را طی کند و دستاوردهای عالی داشته باشد.

 به راستی آیا فیس بوک برای اینکه بتواند محبوبیت و تازگی و شهرت خود را همیشه حفظ کند، لزومی دارد وارد عرصه واقعیت مجازی شود؟ آیا این کار واقعا به فیس بوک امتیاز مثبت می دهد و یا ممکن است یک امتیاز منفی نیز در کارنامه فیس بوک ثبت کند؟

امتیاز کسب شده این مطالب

[Total: 1 Average: 5]

کنفرانس F8 و استریم های کاملا زنده در عینک واقعیت مجازی فیس بوک

لطفا نظر خود را درباره کنفرانس F8 و استریم های کاملا زنده در عینک واقعیت مجازی فیس بوک با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …

مطالب جدید
فوت ۵۰ بیمار کووید-۱۹ در شبانه روز گذشته/ شناسایی ۱۹۶۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

پورتال یک:مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی ۱۹۶۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور در ۲۴ سال گذشته خبر داد. به گزارش پورتال یک به نقل از وبدا، در این اطلاعیه آمده است:تا کنون ۵۹ میلیون و ۱۲۶ هزار و …