ویژگی های مبلمان خوب، ۱۰ نکته که منزل شما را خاص می کند

سلامت

ویژگی های مبلمان خوب، ۱۰ نکته که منزل شما را خاص می کند

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ویژگی های مبلمان خوب، ۱۰ نکته که منزل شما را خاص می کند را ببینید.

ظاهر زیبا در کنار کیفیت محصولات و راحتی آنها، از ویژگی هایی است که هر مبلمانی باید آنها را داشته باشد. می توانید در این مطالب، ۱۰ ویژگی یک مبلمان عالی را مطالعه کنید و همزمان به فکر خرید هم باشید.

 

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

ویژگی های مبلمان خوب

۱- کسی نیست که منزلی با دکوراسیون خاص و جذاب را دوست نداشته باشد. اگر شما هم جزو گروه خاص پسندها هستید، این مبل کلاسیک همه خواسته های شما را برآورد می کند. همه مهمان هایتان با دیدن آن انگشت به دهان می مانند. مطمئن باشید که بجز تعریف چیزی نخواهید شنید. حتی به نظر برسد مدتی بعد مشابه این مبل را در منزل بقیه اقوام ببینید. بله! این یک مبل منحصر به فرد و زیبا است.

تلفن تماس : ۱۴۵۹ (بدون کد)

خرید مبل راحتی، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند

۲- پشتی چرم این مبل کلاسیک، یک ویژگی خوب دیگر است که آن را چشم نواز کرده. می توانید به خوبی به این پشتی تکیه بدهید آن هم در شرایطی که پشتتان کاملا صاف است. بله حتی می توانید وقتی روی این مبل نشسته اید، بادی هم به غبغب بیندازید. به همین راحتی!

 

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

۳- زمانی را تصور کنید که بعد از ساعت ها کار طاقت فرسا به خانه برگشته اید. کار و ترافیک خیابان ها حسابی شما را خسته و کلافه کرده. جایی می خواهید که راحت روی آن ولو شوید. این مبل راحتی دقیقا مناسب همین کار است. جان می دهد برای اینکه پاهایتان را دراز و روی آن ریلکس کنید.

خرید مبل راحتی، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند

۴- پشتی این مبل راحتی، خیلی خوب قسمت گودی کمرتان را پوشش می دهد. هم پشتی آن خیلی راحت است، هم بالشتک هایش، نیازی به بالشت اضافه نیست، بودن خودتان کافی است. شریک زندگی تان هم روی مبل کناری می نشیند و در حالی که با هم گپ می زنید، از استکان های چای که روی میز مبل قرار گرفته، بخار بلند می شود.

تلفن تماس : ۱۴۵۹ (بدون کد)

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

۵- تفاوت چندانی ندارد که سنتی پسند باشید یا مدرن پسند. این سرویس خواب، با ظاهری که دارد، هر دو گروه را راضی می کند، نه آنقدر سنتی است که جوان ترها آن را نپسندند و نه آنقدر مدرن که قدیمی ترها دوستش نداشته باشند. چیزی بینابین این دو است. 

ویژگی های مبلمان خوب، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند
همین حالا تماس بگیرید

۶- این پاتختی نرم و راحت که از همان جنس تختخواب ساخته شده، مناسب است برای زمانی که از خواب بیدار شده اید و نمی خواهید همچنان توی تخت بمانید. حس کاملا بیدار شدن هم ندارید. تا خوابتان کاملا بپرد، می توانید روی این پاتختی بنشینید و روزنامه ای ورق بزنید…

تلفن تماس : ۱۴۵۹ (بدون کد)
مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

۷- یکی از خصوصیت های مبل خوب، دسته های راحت آن است. حالا به دسته های این مبل چستر دیدن کنید. دقیقا برای این ساخته شده که دست هایتان را روی آن قرار دهید. برای این منظور، خیلی راحت به نظر می رسد. با این مبل، دیگر نیازی نیست که دست به سینه بنشینید. 

۸- هر چند که خیلی قشنگ نیست پاهایتان را روی میز بگذارید، اما انگار این میز دقیقا همین را از شما می خواهد. با وجود این میز، مقاومت در برابر دراز نکردن پاها کار واقعا سختی است. مزیت خوب دیگرش این است که وسایل پذیرایی هم در قسمت پایین آن قرار می گیرد. پس نگران شکسته شدن وسایل نباشید و راحت پاهایتان را دراز کنید.

تلفن تماس : ۱۴۵۹ (بدون کد)

 

مبلمان مبلیران اصل، 10 ویژگی منحصر به فرد

 

۹- این میز ناهارخوری هم دقیقا ساخته شده برای ناهارهای دور همی. مگر می توان این میز ناهارخوری را در خانه داشت و برای نوش جان کردن ناهار یا شام دور هم جمع نشد؟! اصلا فکرش را نکنید، امکان ندارد. 
۱۰- ظاهر صندلی ها هم خاص و متفاوت است یعنی یک انتخاب متفاوت دیگر برای خاص پسندان. به علاوه اینکه نیمکت تعبیه شده برای آن هم فضایی را برای کنار هم نشستن های صمیمی تر ایجاد کرده. اگر مهمانی به جمعتان اضافه شد، کمی که روی این نیمکت صمیمی تر بنشینید، برای همه جا هست. 
خرید مبل راحتی، 10 نکته که منزل شما را خاص می کند

ویژگی های مبلمان خوب، ۱۰ نکته که منزل شما را خاص می کند

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره ویژگی های مبلمان خوب، ۱۰ نکته که منزل شما را خاص می کند با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
۲ ماده غذایی برای تضمین سلامتی شما در پیری، بدانید و آگاه باشید!

۲ ماده غذایی برای تضمین سلامتی شما در پیری، بدانید و آگاه باشید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ۲ ماده غذایی برای تضمین سلامتی شما در پیری، بدانید و آگاه باشید! را ببینید. مجله دلتا: انتخاب نوع غذا در برنامه غذایی روزانه از اهمیت خاصی برخوردار است. …

سلامت
زیباترین بانوان سیاستمدار جهان را بشناسید

زیباترین بانوان سیاستمدار جهان را بشناسید سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه زیباترین بانوان سیاستمدار جهان را بشناسید را ببینید. زیباترین بانوان سیاستمدار جهان خبرنامه: سیاستمداران افرادی هستند که به داشتن برنامه های زیاد و زندگی شلوغ و پر از کار و گرفتاری شهرت دارند. گاه تصور می‌شود …

سلامت
با چند روش ساده، موهای نازک خود را تقویت کنید!

با چند روش ساده، موهای نازک خود را تقویت کنید! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه با چند روش ساده، موهای نازک خود را تقویت کنید! را ببینید. چشمک: رشد مجدد موهای نازک: نازک شدن مو یکی از مشکلات رایجی است که هر فردی صرف نظر از سن …