واکنش عارف به رفتار غیرمتعارف هوادارانش

واکنش عارف به رفتار غیرمتعارف هوادارانش

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه واکنش عارف به رفتار غیرمتعارف هوادارانش را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:جهان نیوز: کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به شعارهای غیرمتعارف هوادارانش از آنها خواست که آرامش را حفظ کنند.
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، محمدرضا عارف کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دومین همایش تبلیغاتی اصلاح طلبان که عصر امروز در سالن حجاب برگزار شد، پس از اینکه پشت تریبون رفت با شعارهای غیرمتعارف هواداران روبه رو شد و در پاسخ به این شعارها گفت: شعار ما امید و آرامش است و به عنوان اصلاح طلب کوچک خواهش می کنم که رعایت این شعار را بکنید.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در ایام فاطمیه(ع) به سر می بریم، درخواست دارم که در روزهای آینده و مناسبات بعدی رعایت این ایام را بکنید.
عارف افزود: خواسته شما در این مکان و در روز دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲ ائتلاف، ائتلاف، ائتلاف بود و امروز خواسته ما از شما ۷ اسفند ۹۴ حضور، حضور، حضور است. حضور شما نویدبخش آینده بهتری است که با اجرایی شدن سند چشم انداز پیشرفت کشور حاصل می شود. حضور شما مقدمه به فرجام رسیدن برجام های دیگر است.
کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس افزود: بدانید که حضور شما مقدمه مجلسی است که در رأس امور باشد. حضور شما مقدمه مجلسی است که پاسخگوی مطالبات مردم باشد و مقدمه تشکیل مجلسی است که با اولویت به معیشت، اشتغال بپردازد، …
[ مشاهده متن کامل خبر واکنش عارف به رفتار غیرمتعارف هوادارانش در پایگاه سرگرمی جهان نیوز ]

یکشنبه ، ۲اسفند۱۳۹۴

[مشاهده متن کامل خبر]

واکنش عارف به رفتار غیرمتعارف هوادارانش

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن