هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر

هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر را ببینید.

هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! 

علاقه یک دختر و پسر جوان به عروسک های باربی باعث آشنایی و ازدواج آنها شد. آناستازیا Anastasia دختر ۲۰ ساله و کوئنتین Quentin پسر ۲۳ ساله در سال ۲۰۱۳ در یک مهمانی با یکدیگر آشنا شدند. آناستازیا می گوید: در مهمانی وقتی کوئنتین را دیدم حس کردم که عشق عجیبی میان من و او وجود دارد که ناگهان کوئنتین به سمت من آمد و گفت من باربی خودم را پیدا کردم! پس از مدتی صحبت کردن فهمیدیم هر دو علاقه عجیبی به عروسک ها داریم و همین موضوع و احساس مشترک باعث ازدواج ما شد.

هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر

817091b270

زوج جوان در ابتدای آشنایی

اما علاقه این زوج به عروسک ها به حدی بوده هست که آنها تا کنون بیش از ۳۰۰ هزار دلار خرج کرده اند تا شبیه عروسک های کن ken و دل doll شوند و حتی اسم خود را به این اسامی عوض داده اند.

7a9140732aعوض چهره پس از انجام جراحی های مختلف

آناستازیا در سن ۱۷ سالگی اولین جراحی بینی اش را انجام داده و سپس در ۱۸ سالگی اولین جراحی سینه برروی او صورت گرفته هست. این دختر می گوید با اینکه خانواده ام این کار را دوست نداشتند اما از من حمایت می کردند, من دختر خوبی بودم و هیچ مشکلی برای خانواده ام ایجاد نکردم و همیشه جز بهترین دختران مدرسه و کالج بودم بنابراین پدر و مادرم از من حمایت کردند. در سال ۲۰۱۳ این دختر بار دیگر جراحی زیبایی بینی و همچنین سینه انجام داد تا بیشتر شبیه شخصیت شاخص خود بشود.

01b3bcb08cچهره جدید زن و شوهر جوان

d7c1c66d2eکوئنتین و انجام جراحی مختلف برروی صورتش

کوئنتین نیز در ۱۸ سالگی جراحی بینی و همچنینن تزریق بوتاکس را تجربه کرد. او نیز در سال ۲۰۱۳ باردیگر جراحی زیبایی بینی و گوش انجام داده و دندان هایش را نیز شبیه عروسک مورد علاقه اش کرده هست. این زن و شوهر جوان در فرانسه زندگی می کنند.

منبع: سیمرغ

  گرداوری:ایران استایل

The post هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر appeared first on مجله اینترنتی ایران استایل | پورتال تفریحی و سبک زندگی.

هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر

لطفا نظر خود را درباره هزینه میلیاردی جراحی زیبایی این زوج باربی! +تصاویر با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن