مهمترین فاکتور در کیفیت نوار چسب

مطالب جدید

مهمترین فاکتور در کیفیت نوار چسب

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه مهمترین فاکتور در کیفیت نوار چسب را ببینید.

نوار چسب از وسایل کاربردی در زندگی است به طوری که هر فردی حداقل ۱ بار با نوار چسب کار کرده است .حالا از انواع مختلف نوار چسب کالا ،نوار چسب کارتن ،نوار چسب طرح دار ،نوار چسب شیشه ای ،نوار چسب پهن و….حداقل یکی از آن ها را امتحان کرده اند .

نوار چسب کارتن و نوار چسب کالا بیشتر افرادی که در بسته بندی اجناس کار می کنند استفاده می کنند و نوار چسب طرح دار و نوار چسب چاپدار بیشتر مورد استفاده کودکان است به این ترتیب هر کدام از انواع نوار چسب مخصوص کاری است.

کیفیت نوار چسب مهمترین عاملی است که در هنگام خرید به آن توجه می کنیم ،در این مقاله چند پارامتر موثر در کیفیت نوار چسب را بیان می کنیم .

نوار چسب

مهمترین فاکتور های موثر در کیفیت نوار چسب :

چسبندگی :وقتی اسم نوار چسب را می آوریم اولین چیزی که هر کسی متوجه آن می شود ،چسبندگی چسب است که باید مقدار این نیرو را با مرجع آن مقایسه کرد.

مورد بعد مواد تشکیل دهنده نوار چسب است .

ضخامت :ضخامت نوار چسب معمولا بین ۳۵ تا ۶۵ میکرون است .

نکته ای که در این جا اهمیت دارد ، این است که ضخامت در تمام قسمت های نوار چسب یکسان باشد ،چرا که یکنواخت نبودن نوار چسب ایجاد پارگی می کند .

نوع ماده چسب :نوع موادی که در چسب استفاده می شود متفاوت است برخی حلال آب و برخی حلال شیمیایی است ،که نوع دوم گران تر و چسبندگی بیشتری دارد.

میزان کشش :این پارامتر تنها بستگی به نوع و کیفیت فیلم دارد .

زمان مقاومت عمودی :منظور میزان مقاومت نوار چسب در برابر وزن است .

باقی ماندن اثر چسب روی سطح :بررسی اینکه پس از کندن نوار چسب چه میزان چسب روی سطح باقی مانده است.

باز شدن :منظور از باز شدن ، هنگامی است که می خواهیم چسب را باز کنیم .برخی از نوار چسب ها به سختی باز می شوند و یا سر و صدای زیادی دارند که این بستگی به کیفیت مواد استفاده شده در تولید نوار چسب است.

زمان تولید :نوار چسب مانند بقیه لوازم و وسایل تاریخ مصرف دارد که این را از روی رنگ چسب می توان فهمید .اگر رنگ نوار چسب تیره و کدر شده باشد نشان دهنده گذشت زمان است ،که در این صورت چسبندگی نوار چسب کم می شود و پس از برداشتن چسب مقدار زیادی از آن روی سطح باقی می ماند و همچنین چسب به راحتی باز نمی شود.

مطالب مرتبط :

مهمترین فاکتور در کیفیت نوار چسب

لطفا نظر خود را درباره مهمترین فاکتور در کیفیت نوار چسب با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我

乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 را ببینید. 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 北京时间۶月۹日,洛杉矶快船以۱۰۹-۱۱۲输给了犹他爵士。此役,保罗-乔治在客场被嘘了整场,赛后,他接受记者的采访谈到了此事。  乔治说:“我喜欢这些,这不会干扰到我,这是对我的尊重。我在这里打出过好的比赛,也打出过不好的比赛。”  “这是比赛的一部分,球迷会参与到比赛的过程中来,我喜欢这些。作为一个客队球员,你会期待得到这种待遇。”  本场比赛期间,爵士主场的球迷在乔治罚球时高喊“被高估”,除此之外,还有爵士球迷高喊:“干掉他”!(Emily) 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我عکس لیلا اوتادی در کنار موش های آزمایشگاهی ! لطفا نظر خود را درباره 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 با ما در میان بگذارید. پست های عرفانی جدید ۹۴

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …