لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی

لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی را ببینید.

لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی

ss94-08-31

به نظر برسد بد نباشد که داریوش مهرجویی به جای ساختن «سنتوری، مرد پاییزی» یا همان «سنتوری ٢» روند عجیب و پرحاشیه ساخت ادامه فیلم اکران نشده ولی سر شناس «سنتوری» را جلوی دوربین ببرد.

در چند ماه گذشته آنقدر حاشیه و اتفاق بر سر انتخاب بازیگر و آغاز ساخت قسمت دوم این فیلم پیش آمده که خودش به تنهایی می‌تواند دستمایه یک فیلم سینمایی مجزا باشد. همه چیز از زمانی آغاز شد که ناگهان محسن چاووشی برای حضور در «سنتوری ٢» مبلغ بالایی دستمزد طلب کرد و بهرام رادان بازیگر اصلی این فیلم در قسمت اول طی نامه‌ای که متن آن تا به امروز منتشر نشده، با اعلام دلایلی خاص به مهرجویی کناره‌گیری خود از این پروژه را اعلام کرد تا به این ترتیب دو عنصر اصلی فیلم اول حضورشان در قسمت دوم این فیلم منتفی شود. بعد از آن، هر روز خبرهای جدیدی شنیده شد، یک بار گفتند حامد بهداد و لیلا حاتمی می‌آیند که نیامدند، یک بار گفتند امین حیایی به تیم اضافه شده که باز هم تأیید رسمی آن رسانه‌ای نشد، بعد اعلام شد که یاسر بختیاری(یاس) یکی از مطرح‌ترین چهره‌های رپ فارسی قرار می باشد در این فیلم بازی کند که هم خودش تکذیب کرد و هم مهرجویی. به تازگی هم اعلام شد که دو خواننده گمنام به اسم کوچک‌های «یاسر بی‌اسم کوچک» و «حمید فریزند» جایگزین‌های چاووشی و رادان خواهند بود که باز هم مهرجویی در تازه‌ترین گفت‌وگویش آن را هم تکذیب کرده اما این‌بار خبر از قطعی شدن چهره‌های جدیدش می‌دهد. تفریحی که البته همچنان باید منتظر ماند و دید که آیا مهرجویی برای از رونق نیفتادن بازار اخبار حول‌وحوش فیلمش ابراز کرده یا واقعا طلسم ساخت قسمت جدید سنتوری درحال شکسته شدن می باشد.

چاووشی قدرنشناس می باشد
اما این‌که مهرجویی تأکید می‌کند که خواننده‌های جدید فیلم از خواننده قبلی بسیار متعهدتر و بهتر هستند، نشان می‌دهد که قرار نیست این کارگردان ٧۶ساله مصداق ضرب‌المثل «بخشش از بزرگان می باشد» باشد، او هنوز هم از این‌که چاووشی با درخواست مبلغی بالا (به گفته خودش ۵٠٠‌میلیون تومان) دست او را در پوست گردو گذاشته، شاکی می باشد و از این‌که عصبانیت خود را بروز دهد، ابایی ندارد: «هنوز هم اعتقاد دارم محسن چاووشی بسیار قدرنشناس می باشد و هنوز دلخوری‌ام از چاووشی برطرف نشده می باشد. من با اعتبار خودم برای او مجوز گرفتم و برایش همه‌کار کردم و در انتها آن جواب را از این خواننده گرفتم.» اما نکته جالب اینجاست که مهرجویی به خوبی طرفداران سفت و سخت محسن چاووشی را که نشان داده‌اند برای حمایت از خواننده سر شناس‌شان از هیچ کاری فروگذاری نمی‌کنند، می‌شناسد، به همین دلیل می باشد که صلاح نمی‌داند اسم کوچک خواننده‌های جدید فیلمش را اعلام کند: «اگر اسامی جدید را منتشر کنیم، قطعا فضای ناخوشایندی از سوی طرفداران و خود این خواننده در فضای مجازی به وجود می‌آید و به همین دلیل تصمیم دارم به وقتش و به صورت رسمی از این آثار و خواننده‌ها رونمایی کنم.»
خواننده‌های جدید انتخاب شده‌اند
«چند چهره خوش‌اسم کوچک قطعاتی را برای این فیلم ساخته‌اند و اتفاقا آثاری هم که تولیدشده بسیار شنیدنی و خوب از آب درآمده می باشد. محوریت موسیقی این آثار نیز سنتور می باشد و همه کسانی که این قطعات را شنیده‌اند، متفق‌القول اعلام کرده‌اند که این قطعات از آثار قبلی بسیار شنیدنی‌تر و بهتر شده‌اند.» این حرف‌ها را مهرجویی به موسیقی ما گفته، این‌که چند چهره خوش‌اسم کوچک برای «سنتوری، مرد پاییزی» آثاری تولید کرده‌اند، این فرضیه را که مهرجویی تلاش دارد برای فیلم جدیدش هم برگ برنده جوان و جدیدی رو کند، به کل منتفی می‌شود و به نظر می‌رسد او به این نتیجه رسیده که به جای استعدادیابی از ظرفیت فعلی موسیقی ایران استفاده کند. او در تکذیب اسامی منتشرشده از سوی برخی رسانه‌ها به‌عنوان جایگزین‌های چاووشی در فیلم جدیدش هم گفته: «مشخص نیست این اسامی با چه اهدافی منتشر شده‌اند. ولی قطعا خواننده‌های جدید این فیلم از خواننده قبلی آن بسیار متعهدتر و حرفه‌ای‌تر هستند. آدم‌هایی مهم‌تر که بسیار هم بهتر می‌خوانند و آثار زیبایی هم ساخته‌اند. نوای سنتور عالی و دلنشینی هم در این آثار جاری می باشد که خود من از شنیدن‌شان لذت بردم. هنوز بنا بر دلایلی قرار شده اسامی آنها را منتشر نکنیم و قطعا پس از نهایی شدن این همکاری در آینده‌ای نه‌چندان دور اسامی این خواننده‌ها منتشر خواهد شد.»

با این اوصاف بعید می باشد که فیلم مهرجویی به سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر برسد، چراکه فرصت چندانی نیست ولی باید دید آیا در کل روزی خبر کلید میل کردن این فیلم پرحاشیه رسانه‌ای خواهد شد یا نه.

The post لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی appeared first on کوتوله ها|عکس،بازیگران،مدل مانتو جدید، فال روزانه ، فال حافظ.

لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی

لطفا نظر خود را درباره لحن تند مهرجویی در مورد چاووشی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن