قرص موسیقی

قرص موسیقی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه قرص موسیقی را ببینید.

با-این-قرص-صوتی-بدنتان-را-به-کنسرت-ببرید-26-1

این قرص سرشار از هیجان و شور و شوق است و می تواند تاثیرات زیادی روی روح و روان شما بگذارد با بلعیدن آن کنسرتی درون بدنتان به راه می افتد و با یک جشن در تالار درونتان مواجه خواهید شد

یک هنرمند اهل کشور چک، وسیله ای هنری را به صورت آزمایشی ساخته است که با قورت دادنش می توانید از داخل بدنتان موسیقی گوش کنید. آیا آماده این ریسک هستید؟

 قورت دادن این «قرص صوتی» به شما این احساس را می بخشد که انگار وسط یک سالن کنسرت با یک سیستم صوتی قوی ایستاده اید و تمام این اتفاق ها درون بدن شما رخ می دهد. طراحی این قرص در سه مدل متفاوت بر اساس سرعت تمپو از ۹۵ ضرب در دقیقه، ۱۳۰ ضرب در دقیقه و ۱۴۳ ضرب در دقیقه تشکیل شده است که می توانید به سلیقه و میل خودتان به موسیقی یکی از آنها را امتحان کنید.

با-این-قرص-صوتی-بدنتان-را-به-کنسرت-ببرید-26-2
بعد از میل کردن آن، یک ساعت طول می کشد تا از طریق بخش فوقانی دستگاه گوارش شما عبور کند. سپس وقتی آتش بازی شروع شود درد بسیار شدیدی را در منطقه لگنی خود احساس می کنید که ممکن است شما را از این شجاعتی که به خرج دادید منصرف کند. وقتی این درد تمام شود یک پالس تکرارشونده در شکم شما اتفاق می‌افتد که احساسی آمیخته از خارشک، بی قراری هیجان و شادی زیاد به شما دست می دهد. در این مرحله بدنتان به اوج موسیقایی می رسد به طوری که یک جشن ۱۰ ساعته در بدن شما به پا است که نمی توانید متوقفش کنید زیرا این قرص صوتی هیچ مکانیسمی برای خاموش کردن ندارد.

این موضوع نسبتاً دردناک و خطرناک به نظر می رسد ولی ممکن است هم خیلی خوب باشد. پزشکان و متخصصان پلیمر که در طول ساخت این وسیله به این هنرمند چک که نامش ژان پوپ است مشاوره می دادند به مردم هشدار داده اند که هرگز چنین چیزی را قورت ندهند. مصرف کننده این قرص باید خودش ریسک این کار را بپذیرد و مسئولیت هر مشکلی را که ممکن است برای سلامتش پیش آمد قبول کند. این هشدارها که ظاهراً بسیار اثرگذار بوده اند موجب شد که این کمپین در ۱۱ فوریه بسته شود، به طوری که از ۱۵۰ هزار یورویی که انتظار می رفت تنها ۱۴۸ یورو جمع آوری شد؛ بنابراین مشخص نیست که آیا این قرص هیچ زمان به تولید انبوه می رسد یا خیر.

اما باوجوداین همه کارهای عجیب و غریبی که از بشر سر می زند، بعید نیست که افراد بسیاری بخواهند برای یک‌بار هم که شده این قرص طرب‌انگیز را امتحان کنند.

انتهای پیام

منبع:

قرص موسیقی

منبع : سایت دکتر سلام

لطفا نظر خود را درباره قرص موسیقی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن