قتل هولناک دختر ۹ ساله در دلگان

قتل هولناک دختر ۹ ساله در دلگان

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه قتل هولناک دختر ۹ ساله در دلگان را ببینید.

واضح آرشیو وب فارسی:پایگاه تفریحی آفتاب: قتل هولناک دختر ۹ ساله در دلگان
دختر ۹ ساله ای در دلگان، قربانی جنایت وحشتناک پسر عموی خود شد.
آفتاب‌‌نیوز : ۳۰ اردیبهشت امسال، عاطفه ۹ ساله ساعت ۲ بعداز ظهر در روستای گزشاهان شهرستان دلگان در مسیر خانه پدربزرگ خود به شکل مرموزی گم شد. جست وجوها برای یافتن عاطفه بی ثمر ماند تا این که ماجرای گم شدن عاطفه با جنایتی هولناک گره خورد که در پس آن، پسرعموی ۲۸ ساله اش قرار داشت.

پدربزرگ عاطفه درباره این جنایت گفت: خانه عاطفه و پسرعمویش در همسایگی یکدیگر بود و هیچ گونه کینه و مشکلی با یکدیگر نداشتند. وی ادامه داد: پسرعموی عاطفه سابقه دار است و احتمالا برای سرقت او را کشته است. پدربزرگ عاطفه افزود: قاتل روز اول، جسد را پس از این که در نزدیکی رودخانه ای به آتش کشاند، دفن کرد. اما روز گذشته پس از این که متوجه شد راز جنایتش در حال لو رفتن است، جسد را نبش قبر کرد و قصد داشت آن را در نزدیکی خانه پدری اش مخفی کند تا با این صحنه سازی، از لو رفتن این که در قتل عاطفه نقش دارد، جلوگیری کند. وی بیان کرد: هم اکنون قاتل دستگیر شده و در اختیار ماموران پلیس آگاهی است.

بنابر گزارش پلیس، شخصی این جنازه را به این قسمت آورد و بلافاصله متواری شد که با اجرای طرح مهار، متهم حوالی روستای چاه کیچی دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد اما به دلیل نداشتن وضعیت روحی مناسب، به بهداری منتقل شد تا در زمان مناسب انگیزه قتل بررسی شود.

منبع: رکنا

کد خبر: ۵۲۵۶۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ – ۰۹:۳۹

۰۶ خرداد ۱۳۹۷ – ۰۹:۳۹

قتل هولناک دختر ۹ ساله در دلگان

منبع : سایت واضح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن