فرمانده پلیس راه راهور ناجا خبر داد احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور

فرمانده پلیس راه راهور ناجا خبر داد احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فرمانده پلیس راه راهور ناجا خبر داد احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور را ببینید.

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:فارس: فرمانده پلیس راه راهور ناجا خبر داد
احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور
فرمانده پلیس راه راهور ناجا از احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور به علت شرایط سخت جوی خبر داد.

خبرگزاری فارس: احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور

محمدحسین حمیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در خصوص طرح زمستانی پلیس راه کشور اظهار داشت: طرح زمستانی پلیس راه از طرح‌های کاملاً برنامه‌ریزی شده هست که پلیس راه همواره با هماهنگی و همکاری همه سازمان‌های ذی‌ربط برای اینکه بتواند حداکثر ایمنی را در محورهای مواصلاتی و به خصوص کوهستانی محقق سازد، آن را انجام می‌دهد. وی افزود: امسال با توجه به هشدارهای داده‌ شده، به نظر می‌رسد طرح زمستانی زودتر آغاز شود و شرایط زمستانی سخت‌تری نسبت به سال‌های قبل خواهیم داشت. حمیدی تصریح کرد: تمام اقدامات از مهرماه برنامه‌ریزی شده و برای طرح زمستانی برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته هست. فرمانده پلیس راه راهور ناجا ادامه داد: برگزاری جلسات درون‌سازمانی و برون‌سازمانی برای افزایش هم‌پوشانی‌ها و همکاری‌ها صورت می‌گیرد و امیدواریم از طرح زمستانی مانند سال‌های گذشته سربلند بیرون آییم. وی در خصوص امکان اجرایی شدن زودتر از موعد طرح زمستانی اظهار کرد: باید بررسی‌های بیشتری در این خصوص صورت گیرد؛ چون اجرای زودتر از موعد یا خاتمه زودتر از موعد حاشیه و آسیب‌هایی را به وجود می‌آورد. حمیدی افزود: برنامه‌ریزی و مطالعاتی در این خصوص صورت می‌گیرد تا اگر این هشدارها قرار هست محقق شود، با آمادگی بیشتری طرح را انجام دهیم. فرمانده پلیس راه راهور ناجا ادامه داد: آمادگی مواجهه با این پدیده وجود دارد؛ زیرا پلیس راه در محل‌های پیش‌بینی‌شده و طول محورها به صورت شبانه‌روزی حضور دارد؛ اما بحث بخش‌های برون‌سازمانی و هم‌پوشانی دستگاه‌های مختلف مهم هست و باید این بحث را هماهنگ کنیم تا اگر این طرح زودتر اجرا شود، هماهنگی‌ها سرعت پیدا کند. وی ادامه داد: امیدواریم نتیجه مطالعات زودتر به دست پلیس راهور برسد تا بتواند برنامه‌ریزی‌ها را برای خدمات‌دهی در این بخش به خوبی انجام دهد. فرمانده پلیس راه راهور ناجا در خصوص عوض یا سخت‌گیرانه‌تر شدن قوانین رانندگی در زمستان پیش رو گفت: قوانین ثابت بوده و عوض آن ملتزم مراحلی هست؛ اما الزامات موجود که شامل تجهیز خودروهای عمومی و خصوصی و استفاده از لوازم زمستانی در دستور کار همکاران قرار می‌گیرد تا کنترل‌های لازم را انجام دهند و هم‌وطنانی که قصد مسافرت دارند، با آمادگی بهتر و بیشتری در محورها قرار گیرند. انتهای پیام/۶۷۰۱۶/ق۳۰

۹۴/۰۸/۰۴ – ۱۰:۵۵

فرمانده پلیس راه راهور ناجا خبر داد احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور

منبع : وبسایت پورتال۱

لطفا نظر خود را درباره فرمانده پلیس راه راهور ناجا خبر داد احتمال آغاز زودتر از موعد طرح زمستانی پلیس راه در کشور با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن