فال و طالع بینی روز پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴

فال و طالع بینی روز پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فال و طالع بینی روز پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ را ببینید.

فال روزانه ۷ آبان متولدین فروردین ماه
امروز ممکن هست خبرهای ناراحت کننده ای از راه دور به دست شما برسد. انگار هنوز نمی توانید آن چه را می شنوید باور کنید، چون منطقی به نظر نمی رسد. قبل از اینکه خودتان را ناراحت کنید، اول تمام جوانب قضیه را بررسی کنید. به نظر برسد بعد از این که تمام حقایق را از نظر گذراندید، متوجه شوید که نگرانی های تان بی مورد هست.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین اردیبهشت ماه
امروز ممکن هست اطلاعات غلطی درباره ی وضعیت مالی خود به دست آورید. به نظر برسد بانک به شما بگوید که مبلغ موجودی شما از چیزی که باید باشد کمتر هست. به نظر برسد هم قبضی دریافت کنید که مجبورید بابت آن مبلغ زیادی که فکرش را هم نمی کردید بپردازید. کاری کنید تا این تردیدها برطرف شود، چون با این فکر و خیال ها نمی شود راحت زندگی کرد.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین خرداد ماه
امروز ممکن هست با کسی که خیلی به شما نزدیک هست سر یک موضوع اختلاف نظر شدید پیدا کنید. هر دو نفر شما بسیار سرسخت و مغرور هستید و این باعث شده که نتوانید با هم کنار بیایید. یادتان باشد که هیچ چیزی ارزش خراب کردن این رابطه را ندارد. ممکن هست خبر جدایی یک آشنا را بشنوید و این خبر شما را به خودتان بیاورد. امروز یک روز سرشار از خبرهای غیر منتظره هست که البته همه ی آن ها هم خوشایند نیستند.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین تیر ماه
امروز به نظر برسد بعضی از وسایل خراب شود و اعصاب تان را حسابی به هم بریزد. انگار امروز قرار هست همه ی وسایل درست کار نکنند. بعضی چیزها را خودتان می توانید تعمیر کنید، اما بعضی وسایل آن قدر خراب شده که دیگر باید یکی نو جایگزین آن کنید. به نظر برسد این وسیله ی غیر قابل تعمیر دقیقا همان چیزی باشد که الآن خیلی مورد احتیاج شماست!
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین مرداد ماه
امروز ممکن هست با دوستان تان به یک مهمانی یا دورهمی بروید، اما به نظر برسد از جمع و فعالیت های گروهی جدا بمانید. عصبانی نشوید، دیرتر هم به اندازه ی کافی فرصت هست که به آن ها ملحق شوید. به نظر برسد با آدم های جدید آشنا شوید و خبرهایی بشنوید که مورد علاقه ی شماست. این قدرت حجم اطلاعات دریافتی زیاد هست که به نظر برسد بخواهید به نحوی آن ها را دخیره کنید.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین شهریور ماه
امروز ممکن هست چند نفر غیر منتظره به تماشا شما بیایند و همین طوری ناگهانی یک مهمانی برپا شود. این یک اتفاق جالب برای شماست، اما کمی هم می تواند اذیت کننده باشد. به نظر برسد این اتفاق برنامه ریزی نشده به سایر برنامه های شما لطمه بزند. تنها کاری که از دست شما برمی آید این هست که موافق جریان شنا کنید و از روزتان لذت ببرید، اما یادتان نرود که به موقع همه ی برنامه های شخصی تان را نجات دهید.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین مهر ماه
امروز زمان مناسبی برای سفر رفتن نیست، چون همه چیز ممکن هست بد پیش برود، برای نمونه این که چمدان های تان گم شوند. به هر حال اگر امروز برنامه ی سفر داشتید بهتر هست آن را به روز دیگری موکول کنید. اگر شغل تان به طریقی با تدریس در ارتباط هست بهتر هست اگر می توانید کلاس تان را هم به روز دیگری بیندازید، چون اصلا توجه تان سر جایش نیست. در عوض استراحت کنید و خوش بگذرانید.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین آبان ماه
یکی از آرزوهای بزرگ تان این هست که استقلال مالی داشته باشید. به تازگی تلاش های بسیاری کردید تا به این هدف برسید. امروز ممکن هست متوجه شوید که مجبورید حتی چند قدم به عقب بردارید، البته این پس روی تقصیر شما نیست. اما همه چیز آن قدرها هم که به نظر می رسد بد نیست. تا زمانی که از چند و چون همه ی حقایق آگاه نشده اید به خودتان نگرانی راه ندهید. به نظر برسد هنوز هم دارید در مسیر درست حرکت می کنید!
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین آذر ماه
امروز ممکن هست اتفاقی بیفتد که متوجه شوید بعضی آدم ها را اصلا خوب نشناخته اید. به نظر برسد این اتفاق شما را وادار کند که ساعت ها به فکر مشغول شوید. امروز ممکن هست یک بچه یا جوان به سراغ تان بیاید و از شما طلب کمک کند. با همه ی این اوصاف امروز روز جالبی خواهد شد، اما پر از مشغله های بسیار.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین دی ماه
ذهن تان در آن دوردست ها سیر می کند. افکار و ایده های جدید همین طور مثل باران به ذهن تان سرازیر شده هست. بعضی از این افکار گیج کننده به نظر می رسد و تعدادی هم متناقض. به نظر برسد تا زمانی که سردرد نگیرید دست از فکر کردن برندارید. بهتر هست افکارتان را مکتوب کنید و بعد از چند روز نگاهی به آن ها بیندازید. کمی که بگذرد آن زمان بهتر می توانید تصمیم بگیرید.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین بهمن ماه
امروز ممکن هست یکی از دوستان قدیمی تان را ببینید که سال ها بود تفریحی از او نداشتید. به نظر برسد او را در یک مهمانی که به آن دعوت شده اید ملاقات کنید. از طرف دیگر ممکن هست خبرهای غیر منتظره ی دیگری هم دریافت کنید که حال و هوای شما به کلی عوض کند و روزتان را آن طوری انتظارش را ندارید به پایان برساند.
 

 

فال روزانه ۷ آبان متولدین اسفند ماه
امروز ممکن هست یک مشکل غیر منتظره در منزل پیش بیاید که ناراحت تان کند. این مشکل به خرابی تجهیزات منزل مربوط می شود. باید چیزهایی را که خراب شده تعمیر کنید، یعنی مجبورید بیشتر روز در منزل بمانید و منتظر تعمیرکار باشید. به نظر برسد یکی از دوستان تان هم باخبر شود و بخواهد که همراهی تان کند.

 

The post فال و طالع بینی روز پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ appeared first on ایران ناز.

فال و طالع بینی روز پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴

لطفا نظر خود را درباره فال و طالع بینی روز پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن