فال و طالع بینی روز سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴

فال و طالع بینی روز سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه فال و طالع بینی روز سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ را ببینید.

فال روزانه ۵ آبان متولدین فروردین ماه
امروز ممکن می باشد یک فرصت ناگهانی و غیر منتظره برای سفر پیش بیاید. مدت ها بود که منتظر چنین فرصتی بودید. البته، این سفر همان قدر که جسم شما را از مکانی به مکان دیگر جابه جا می کند، جنبه ی جسمی هم دارد. ممکن می باشد در این سفر اطلاعات جدیدی کسب کنید که باعث شود به چیزهای جدید علاقه مند شوید. با این حساب، امروز حتما روز دل انگیزی خواهد بود.
 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین اردیبهشت ماه
پیشرفت فناوری راه را به جایی برده که احتمال دارد درآمدتان افزایش پیدا کند. افزایش درآمد شما به نظر برسد به خاطر یادگیری مهارت های جدید یا سرمایه گذاری باشد. به هر حال دلیل اش هر چه که هست، برای آینده ی مالی شما پیشرفت مثبتی محسوب می شود. ممکن می باشد رویاهای جالب و غیر منتظره در ذهن تان جرقه بزند و چیزهایی را جلوی چشم تان بیاورد که به گذشته یا به نظر برسد هم آینده ی شما مربوط می باشد.  یادتان باشد که این افکار حامل پیام های مهمی برای شما هستند.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین خرداد ماه
به نظر برسد به طور ناگهانی و برنامه ریزی نشده مجبور شوید به سفر بروید و از یار زندگی تان دور شوید. اما یادتان باشد که دلیل این پیشامد و پیامدی که به همراه خواهد داشت به نفع تان می باشد. به نظر برسد این دوری موجب یک دلخوری موقتی بین شما شود، اما از این بابت نگران نباشید. این دلخوری حل خواهد شد، به خصوص این که پیامدهای این سفر قرار می باشد به نفع تان تمام شود. پس فعلا به این چیزها فکر نکنید و همه ی توجه تان را به کاری که در دست انجام دارید بدهید.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین تیر ماه
آیا قرار می باشد تجهیزات و امکانات محل کارتان ارتقا پیدا کند؟ آیا شما هم باید در راستای ارتقای تجهیزات به مهارت های خود اضافه کنید؟ فعل و انفعلات کهکشانی امروز به ما می گوید که موفقیت و پیشرفت شما به یادگیری این مهارت های جدید بستگی دارد. اگر تا به حال کامپیوتر و از این چیزها نداشتید، دیگر حالا باید یکی از آن ها را تهیه کنید و در خانه داشته باشید. مهم نیست که چه اهدافی در سر دارید، می توانید از این فناوری ها در جهت تحقق اهداف تان بهره ببرید.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین مرداد ماه
امروز ممکن می باشد دوستان تان باعث شوند که به یک چیز جدید علاقه مند شوید. هم فکری با صمیمی ترین دوستان به شما کمک خواهد کرد تا برنامه های جدید بریزید و نقشه های خلاقانه بکشید. به نظر برسد تصمیم بگیرید که هنر و فناوری را با هم تلفیق کنید. حتی ممکن می باشد به سمت عکاسی یا فیلم سازی بروید. در همه ی این فعالیت ها موفقیت های چشم گیری نهفته می باشد.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین شهریور ماه
امروز ممکن می باشد خیلی ناگهانی و غیر منتظره کسانی به تماشا تان بیایند. این دیدار به نظر برسد در منزل یا محل کارتان اتفاق بیفتد. گفتگو با ملاقات کنندگان حتما سرشار از اطلاعات جدید و جالب خواهد بود. همه ی این ها باعث خواهد شد که به موضوعات جدید فکر کنید. روز شلوغی در پیش دارید، اما هر چه قدر هم که شلوغ باشد مهم نیست، چون کارآمدی تان افزایش پیدا کرده می باشد. یادتان باشد که به آینده مشاهده کنید و کاری به گذشته های پشت سرتان نداشته باشید.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین مهر ماه
امروز ممکن می باشد مجبور شوید جمعی را همراهی کنید که متاسفانه بخش زیادی از وقتی شما را خواهد گرفت. به نظر برسد کسانی با شما تماس بگیرند یا حتی پیام هایی دریافت کنید که بسیار جذاب  و تامل برانگیز هستند. به نظر برسد کتاب یا مجله ای دست بگیرید و بخوانید و در نهایت به سمت و سوی جدیدی کشیده شوید. هر چه در فکرتان می گذرد روی کاغذ پیاده کنید، چون نباید هیچ کدام از آن ها یادتان برود، بعدا به همه ی آن ها نیاز خواهید داشت.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین آبان ماه
امروز ممکن می باشد وضعیت مالی شما به طرزی باورنکردنی پیشرفت کند. به نظر برسد درآمدتان بیشتر شود یا به طریقی پولی دست تان بیاید. به نظر برسد هدفی که مدت ها برای تحقق آن سرمایه گذاری کرده بودید حالا به بار نشسته می باشد. البته، هنوز مشخص نیست که این پیشرفت مالی دقیقا چه وقتی حاصل می شود یا این که چه مبلغی خواهد بود، اما هر وقتی و هر مقداری که باشد به دردتان خواهد خورد.
 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین آذر ماه
امروز ممکن می باشد به طریقی سمت و سوی حرکت تان عوض کنید. یک کتاب یا حتی گفتگو با یک دوست می تواند عامل برانگیخته شدن افکار جدید در ذهن تان شود و مسیرتان را عوض کند. انگار احساس آزادی می کنید، حتی دیدگاه تان روشن تر و پورتال۱ تر از قبل جلوی چشمان تان می باشد. اما یادتان باشد که هیچ کدام از تصمیمات مهم تان را امروز نگیرید. قبل از این که افکارتان را عملی کنید باید کمی صبر کنید.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین دی ماه
فعل و انفعالات کهکشانی به ما می گوید که شما قرار می باشد در افکارتان تحولاتی انقلابی ایجاد کنید. به نظر برسد در کلاس های ستاره شناسی یا حتی گفتگوهایی پیرامون متافیزیک شرکت کنید. به هر حال هر چه که هست، سمت و سوی افکارتان نسبت به زندگی و این جهان مادی عوض خواهد کرد. از این عوض نگران نباشید، قرار می باشد افکارتان در جهت بالنده رشد کنند.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین بهمن ماه
هدفی که مدت ها بود برای تحقق آن تلاش کرده بودید دارد به بار می نشیند و به نظر برسد امروز به طرزی ناگهانی پیامدهای خوشایند آن را تجربه کنید. فعالیت های گروهی و اجتماعی بخش اعظم وقتی امروز شما را خواهد گرفت. اما هر چه قدر هم که سرتان شلوغ باشد، باز هم کارآمدی قابل توجهی خواهید داشت. خلاصه این که امروز منتظر غیرمنتظره ها باشید.

 

 

فال روزانه ۵ آبان متولدین اسفند ماه
امروز به شدت تمایل دارید که دست از انجام کارهای روزانه بکشید و آزاد باشید. به فکر راه اندازی کسب و کار خودتان هستید تا آزادی بیشتری در پیشبرد امور داشته باشید و دیگر مثل حالا دست و پای تان بسته نباشد. به هر حال امروز می تواند یک شروع خوب باشد. به نظر برسد همین طور که پیش می روید متوجه شوید که فرصت ها و انتخاب های شما بیشتر از چیزی می باشد که فکرش را می کردید.

The post فال و طالع بینی روز سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ appeared first on ایران ناز.

فال و طالع بینی روز سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴

لطفا نظر خود را درباره فال و طالع بینی روز سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن