فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها | پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

پورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمیپورتال 1 | خبرها و محتوای علمی و سرگرمی

dsgetreasfفال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

پورتال ۱ : فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

شما در ادامه میتوانید فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها را مشاهده نمایید.

فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

فال روزانه برای تمام ماه ها

نمکستان » فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۹۴ برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه فرمایید

فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین فروردین
 اگر شما به خاطر اینکه وارد مرحله جدیدی شده اید و توانایی هایتان دگرگون شده می باشد کمی احساس یأس می کنید، زیاد نگرانی به دلتان راه ندهید. به جای اینکه دوران گذشته را بازسازی کنید و یا اینکه با عجله به سوی آینده حرکت کنید، به لحظه حال توجه کنید. اما تا وقتی که خودتان کاملاً آمادگی ندارید لزومی ندارد که احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین اردیبهشت
 حتی اگر شما امروز مجهز به یک لیست خرید باشید، ممکن می باشد هنوز قادر به تصمیم گیری در مورد چیزهایی که نیاز دارید نباشید. اما این به این معنی نیست که شما روز خوبی ندارید. اگر شما بتوانید از تفکرات تحلیلی خود در مورد روزی که در آن قرار دارید دست بردارید و فقط به ندای قلبی تان گوش دهید، شما بهتر از همیشه کار خواهید کرد و بیشتر هم تفریح خواهید کرد.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین خرداد
 امروز تفکرات فلسفی می توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم می باشد که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید می باشد، به خصوص اگر هم دارای جنبه های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می کنند.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین تیر
حتی اگر شما در زمینه مسائل مالی همیشه تصمیمات درستی گرفته باشید، اما امروز که نپتون در دومین خانه شما، یعنی خانه مادیات قرار گرفته و حواس شما را از روش های منطقی منحرف می کند، شما این لیاقت و کاردانی خود را از دست می دهید. اگر شما چیزی را بینید که ازش خوشتان بیاید، فکر می کنید که شایستگی داشتنش را دارید، اما شما نباید پول هایی را که با سختی به دست آورده اید به خاطر خریدن چیزهای خیلی گران که نیازی نیز بهشان ندارید تمام کنید. اگر هنوز شما فکر می کنید که تصمیم درستی گرفته اید، پس چند روز صبر کرده و بعد اگر نظرتان عوض نشد بروید و چیزی را که می خواستید بخرید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین مرداد
 امروز باید حواستان جمع باشد که خودتان را به دردسر نیندازید و قربانی نکنید. قبل از اینکه مسئولیتهای بیشتری را قبول کنید، به وعده هایی که باید بهشان عمل کنید با جدیت بیشتری توجه کنید. شما با تأمل کردن به راحتی می توانید یک مأموریت پیچیده را به یک شغل ساده تبدیل کنید. اما در حال حاضر ذهن شما با جزئیات بخصوصی که باید وجود داشته باشند ارتباط برقرار نمی کند، بنابراین باید بخشهای مهم شغلی تان را پراهمیت تر نشان دهید. وقتی که واقعاً نمی توانید کاری را انجام دهید، فکر نکنید مجبورید جواب مثبت بدهید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین شهریور
پورتال ۱ های شما نسبت به مشکلات مالی حالا ممکن است موثرترین نگرش و ایده شما باشد، اما در دراز مدت بهترین جواب را نخواهد داد. برای اینکه الان سفت کردن کمربندتان الزامی می باشد! شما نمی توانید از پولی که ندارید استفاده کنید! و مشکل هم پیچیده تر می شود و نیازمند عملکردهای ترکیبی هم زمان می باشد. شما باید با دیدگاه های شخصی و محرک های قوی در جایی که سرمایه گذاری کردن بهتر از پس انداز کردن پول می باشد، مشکلات مالی خود را پیگیری کنید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین مهر
با ورود ماه به نشانه سخت کوش شما فرصتی نصیبتان شده می باشد که مسئولیت پذیری خود را به همکارانتان نشان دهید. اما این فرصتی برای مقایسه و انتخاب دنیایی که پشت سر گذاشته اید و آینده ای که انتظارتان را می کشد نیست. این فرصت بودن در زمان حال و پذیرفتن اتفاقات روی داده می باشد. اگر یک بار احساسات غلط و نادرست خود را تغیر دهید، آن زمان آزاد خواهید بود که به روشهای جدید نظر خود را ابراز کنید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین آبان
ممکن است امروز به دلیل اینکه اهدافتان عملی نشده اند با خودتان درگیر باشید. اکنون خیلی اصرار دارید که به زندگی خود معنا ببخشید اما این تصمیم الزاماً شما را به این هدف نمی رساند. از بدشانسی، نمی توانید فقط این راه را در پیش بگیرید زیرا شما وظایف مالی ای دارید که باید به آنها بپردازید. اگر مجبور شدید که مدت بیشتری به این نوع زندگی ادامه بدهید ناامید نشوید ، بالاخره زمان اینکه زندگی شما هم تغییر دادن پیدا کند فرا می رسد.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین آذر
 افکار شما همیشه سیری صعودی دارند به همین دلیل باعث موفقیت هایی هستند که تا کنون کسب کرده اید زیرا هیچ گاه افکارتان سیری نزولی نداشته اند. شما هیچ گاه در یک مسیر متوقف نمی شوید همین دلیل باعث شده می باشد که شما در برابر مشکلاتی که بر سر راه تان به وجود می آیند سر درگم نشوید.  شما اکثر مواقع تصمیماتی را که می گیرید با درایت بالایتان انجام می شود و با تمام انرژی برای انجام کاری وارد آن مسیر می شوید، انرژی تان را بیهوده هدر نمی دهید، اما به تازگی کمی احساس ناراحتی می کنید بهتر می باشد این احساس را از خود دور کنید زیرا مانع از پیشرفت های شما می شود.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین دی
 اکنون ماه با زمین هر دو در نشان شما هستند، حرکت او از پنجمین خانه خلاقیت می تواند به شما آن حمایتی را که نیاز دارید بدهد. برگشتن به اصول اساسی می تواند استراتژی حساسی باشد و می توانید پایه های این کار را طی هفته های آینده بریزید. هر چه شما زندگی را راحت تر بگیرید، فردا باز برایتان راحت تر خواهد شد و به مرور فشاری که برای تغییربه آن می دهید او را متحول خواهد کرد.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین بهمن
امروز قبول کردن انتقادها کار راحتی می باشد، چرا که با رفتاری درست و از روی مهربانی ابراز می شوند. اگر دیگران نظرات سازنده خور را ابراز می کنند؛ فقط می خواهند به شما بگویند برای موفق شدن چه کارهایی باید انجام دهید و قصدشان این نیست که به اشتباهات شما اشاره کرده و آنها را به رختان بکشند. پس به حرف های کسانی که دوستتان دارند گوش بدهید، چرا که فرصت نابی بهتان رو کرده که می توانید با شنیدن واقعیت زندگی خود را بهتر کنید.
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ متولدین اسفند
 شما امروز احساسات خود را مخفی می کنید، اما انتظار دارید آنها نیازهایشان را با شما در میان بگذارند. این دو موضوع، به خصوص اگر شما نخواهید وارد بحث و گفتگو بشوید، برایتان دردسرساز خواهند شد. برای مخفی کاری زیاد زمان هست، الان باید رو بازی کنید!!

فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ۹۴ | فال حافظ اصل | فال روزانه تولد

فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها

امیدواریم که فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها مطابق میل شما بوده باشد.

بازدید : 339 views بار
بیوگرافی نویسنده aryan :
لطفا با نظرات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب کمک کنید.شما هم می توانید برای ما مطلب ارسال نمایید. ..................................................................................................................... پرتال1 یکی از بروز ترین سایت خبری و تفرحی هست که مفتخر هست به روز ترین مطالب رو در اختیار کاربران قرار بده ..................................................................................................................... درباره نویسنده: امید هستم نویسنده سایت خبری و تفریحی پرتال یک و به کمک دوستان و کاربران انشالله بتونیم بهترین مطلب رو در سایت انتشار کنیم پیشنهاد های خودتون رو برای ما از طریق تماس با من ارسال کنید .....................................................................................................................
پربازدید ترین ها
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه در "فال روزانه چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ برای تمام ماه ها""

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.


برچسب ها

2015 اسم کتاب برای مسابقات خندوانه اسم کتاب های مسابقه خندوانه بهترین عکس های سال 2015 جنیفر لوپز بیوگرافی و عکس های جدید جنیفر لوپز تزریق چربی به باسن و سینه و هیکل و اندام جدیدترین عکس های شخصی جنیفر لوپز جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی خرید داکت بزرگنمایی صفحه موبایل خرید داکت بزرگ کردن صفحه موبایل خرید داکت موبایل خرید صفحه بزرگ نمایی موبایل و تبلت خرید فلاش سلفی خرید فلاش موبایل خرید مینی فلش موبایل دانلود رایگان کتاب یک عاشقانه ی آرام به صورت pdf دانلود کتاب یک عاشقانه ی آرام درآمد سالیانه جنیفر لوپز زیبایی اندام جنیفر لوپز سایت فال گرفتن سایت مخصوص فال شغل جنیفر لوپز چیست؟ عکس شوهر جنیفر لوپز عکس نیوشا ضیغمی عکس های جدید بازیگران عکس های جدید نیوشا ضیغمی عکس های جدید و بروز جنیفر لوپز عکس های جدید و دیدنی بازیگران عکس های جدید و شخصی نیوشا ضیغمی عکس های جنیفر لوپز 2016 عکس های خنده دار عکس های خنده دار و جالب عکس های دیدنی نیوشا ضیغمی فال امروز فال روزانه فال روز و جدید فال های جدید و بروز لیست فیلم های جنیفر لوپز نیوشا ضیغمی کتاب های خندوانه کتاب های معرفی شده برنامه خندوانه کتاب یک عاشقانه ی آرام در خندوانه گالری عکس های جنیفر لوپز گالری عکس های نیوشا ضیغمی یک عاشقانه ی آرام در خندوانه

تبليغات متني

عکس
تصوير