عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس

عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس را ببینید.

<a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس

9408-21t763

جدیدترین <a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس را در این پست از وبسایت کوتوله ها ببینید.
او که در اواخر دهه ۶۰ متولد شده اصالتی جورجیایی دارد ، اما در یک محیط هنر شناس رشد کرد. متولد ۲۸ اکتبر ۱۹۶۸ در اسمیرنا که والدینش عاشق بازیگری بودند و همین باعث شد تا هر دو فرزند خانواده یعنی جولیا و اریک شوق ذوق بازیگری را از همان کودکی نشان بدهند

اسم اصلی: جولیا فیونا رابرتس
زمینه فعالیت: سینما
تولد: ۲۸ اکتبر ۱۹۶۷ ‏(۴۸ سال) – آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده آمریکا
ملیت: ایالات متحده آمریکا
پیشه: هنرپیشه، تهیه کننده
سال‌های فعالیت: ۱۹۸۷ – تاکنون
شریک(های) زندگی: لیله لاوت (۱۹۹۳ تا ۱۹۹۵) – دنیئل مودر (۲۰۰۲ تا به حال)

جولیا رابرتز متولد ۲۸ اکتبر ۱۹۶۷ در اسمیرنا می باشد. والدینش عاشق بازیگری بودند و همین باعث شد تا هر دو فرزند خانواده یعنی جولیا و اریک شوق ذوق بازیگری را از همان کودکی نشان بدهند اریک زودتر از او وارد صنعت سینما سازی شد سال ۱۹۷۸ یعنی یک سال بعد از آنکه پدرشان از یک بیماری طولانی سرطان در سن ۴۷ سالگی در گذشت ، اریک در درام روانشناختی سلطان کولی ها به کارگردانی فرانک پیرسون ایفای نقش کرد و این باعث شد تا جولیا راحت تر بتواند به جرگه هالیوودیها بپوندد تا جایی که چند سال بعد برادرش را پشت سر گذاشت ، و اعتباری به مراتب چند برابر در میان سینماروها برخوردار شد . جولیا رابرتز اولین فیلم خود را با عنوان قرمز خونی(۱۹۸۶) بازی کرد که به دلایلی تا ۱۹۸۹ اکران نشد.

سپس در چند کار تلویزیونی اواخر دهه ۸۰ حضورپیدا کرد تا آنکه اولین نقش اساسی خود را در سال ۱۹۹۸ با فیلم رضایت بازی کند . این نقش باعث می شود تا رلی بهتر به عنوان یک پیشخدمت پیتزا فروشی در فیلم پیتزای مرموز سال ۸۹ به دست آورد که در آن با آنابت گیش و لیو تایلور همبازی بود البته مت دمون نیز که آن زمان نوزده سال بیشتر نداشت در فیلم بازی می کرد . فیلم یک اثر قابل توجه در روند حرفه ای جولیا نبود اما کمک شایانی به او کرد تا در نقش شلبی یک مادر نگون بخت را در ماگنولیاهای فولادی به دست بیاورد و نامزدی اسکار که به دست می آورد او را در کنار اسم هایی چون شرلی مک لین و سالی فیلد قرار می دهد .

پس از این کار موفق در flat liners مرگ جویان (۹۰) به همراه کیفر ساترلند بازی می کند که یک کار زیبا بود درباره چند دانشجو که قصد دارند با علم پزشکی مرگ را به مدت کوتاهی تجربه کنند . گری مارشال با کمدی رومانتیک زن زیبا سراغ او می آید هر چند نقش دشواری بود اما ریچارد گر به عنوان یک همبازی کمک می کند تا راحت تر از عهده آن بر بیایید . نقش یک زن روسبی که در دام عشق یک میلیونر می افتد و او را به عنوان چهره ای مستعد می شناساند.

سال ۹۱ اتفاق جالبی برای او می افتد او درست سه روز پیش از مراسم عقد نامزدی اش را با کیفر ساتر لند به هم می زند و با کمال ناباوری اعلام می کند که می خواهد با خواننده سبک کانتری لیل لوت ازدواج کند . فیلم های او در این سالها به نوعی جنجال برانگیز بودند ، اما هیچکدام آثارپر فروش و یا قابل اعتنا نبودند تا اینکه همراه با دنزل واشنگتن در پرودند پلیکان (۹۳) ایفای نقش می کند و با همان قالب موفق قبلی باز می گردد و می شود قهرمان آثاردراماتیک . سال بعد من عاشق دردسرم و بعد از آن با مری رایلی شکست را تجربه می کند. اما این ناکامی دیری نمی یابد و او با دو اثر مایکل لینز در کنار لیام نیسون و فرضیه توطئه در کنار میل گیبسون باز هم به اوج باز می گردد و از این جا وارد حیطه پیروزی می شود .

9408-21t758

بازی در کمدی موفقی چون ناتینگ هیل همراه با هیو گرانت ، عروس فراری باریچاد گر و و البته بالاتر از همه عروس بهترین دوستم به همراه روبرت اورت و بازیگر تازه واردی به اسم کامرون دیاز اسم جولیا را در صدر بانوان گیشه ساز هالیوود قرار می دهد . اما موفقیت بزرگ او میسر نشد تا اینکه در سال ۲۰۰۰ از راه رسید و با ابفای رل عنوان فیلم اثر گذار استیون سودربرگ با عنوان ارین براکوویچ برنده اسکار می شود فیلم اقتباسی بود از یک داستان واقعی درباره زنی به همین اسم ، این زن بیوه ای بود که در یک —— حقوقی به ستیز با جامعه بر می خیزد و علیه فساد شرکتهای بزرگ قد علم می کند و در این —— پیروز می گردد. از اینجا به بانوی ۲۰ میلیون دلاری هالیوود بدل می شود که تا کنون کسی نتوانسته (در رده <a
href="http://kotoleha.com/fa/art-and-culture/actresses-photos/" target="_blank" title="<a href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس بازیگران | <a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران زن ) رکورد او را بشکند . او سال ۲۰۰۱ همراه بیلی کریستال ، کاترین زیتا جونز و جان کیوزاک در محبوبهای آمریکایی بازی می کند و همزمان با برد پیت در فانتزی «مکزیکی» حضور می یابد .

در حین ساخته شدن همین فیلم بود که با فیلمبرداری با اسم دنی مور آشنا می شود در حالی که همان رابطه چهار ساله اش با هنر پیشه کمتر شناخته شده بنیامین برات به پایان رسیده بود . به غیر از این ها در سال ۲۰۰۱ او در درام یازده یا اوشن نیز بازی می کند که همکاری مجددش با مت دمون پس از سالها و برد پیت بود و اولین همکاری اش با جرج کلونی و دان چیدل محسوب می شود . جولیا دوباره در سال ۲۰۰۲ با سودربرگ در پیش قراول همکاری می کند که علی رغم داشتن بازیگرانی چون مری مک کورماک و کاترین کیفر نمی تواند به اندازه ارین براکوویچ سرو صدا به راه بیاندازد . اعتراف یک ذهن خطرناک در سال ۲۰۰۲ اثری بود از جرج کلونی و او به واسطه آشنایی و دوستی با او از میزان بالای دستمزد خود برای بازی صرف نظر می کند تا کنار او سام راکول و دروبری مور ایفای نقش کند. سال ۲۰۰۳ در لبخند مونالیزا با <a
href="http://kotoleha.com/fa/art-and-culture/actresses-photos/" target="_blank" title="<a href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس بازیگران | <a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران جوانی چون جولیا استایلز کریستین دانست و مگی کلیفهال همبازی می شود و سال ۲۰۰۴ نیز در دنبال موفق یازده یار اوشن با عنوان دوازده یار اوشن بازی می کند .

جولیا در این سرزمین گرم و شرجی تربیت شده او لاغر می باشد و ۵۹ اینچ قد دارد. نمی‌توان گفت که او خیلی زیبا می باشد، چشمان خاکستری و دهان بزرگش به خوبی احساسات را روی صحنه می‌تواند بیان کند. او در یک محیط هنرشناس رشد کرد و همین باعث شد تا ذوق و شوق هنری را از همان دوران کودکی نشان دهد. مادر جولیا بتی لو (Bett-lou) یک هنرپیشه و رازدار (منشی) کلیسا می باشد و پدرش والتر به عنوان فروشنده جاروبرقی و نویسنده و هنرپیشه کار می‌کرد. او یک برادر بزرگتر به اسم اریک داشت و یک خواهر بزرگتر به اسم Lisa زمانی که چهار سال داشت والدینش به خاطر مشکلات مالی از یکدیگر جدا شدند مادرش بتی در سمیرنا به همراه دو دخترش باقی ماند در حالی که والتر به سمت آتلانتا رفت و برادر بزرگتر را هم با خود برد. زمانی که جولیا ۱۰ سال داشت پدرش به خاطر بیماری طولانی سرطان در سن ۴۷ سالگی فوت کرد.

9408-21t759

جولیا آرزو داشت دامپزشک بشود و علاقه ای هم به بازیگری داشت بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان در سمیرنا جولیا به خواهرش و برادرش در نیویورک پیوست تا به مدرسه تئاتر برود. اریک زودتر از او وارد صنعت سینما سازی شد سال ۱۹۷۸ یعنی یک سال بعد از آنکه پدرشان درگذشت، اریک در درام روانشناختی سلطان کولی ها به کارگردانی فرانک پیرسون ایفای نقش کرد و این باعث شد تا جولیا راحت تر بتواند به جرگه هالیوودیها بپیوندد تا جایی که چند سال بعد برادرش را پشت سر گذاشت، و اعتباری به مراتب چند برابر در میان سینماروها برخوردار شد.

جولیا رابرتز اولین فیلم خود را با عنوان قرمز خونی (۱۹۸۶) بازی کرد که به دلایلی تا ۱۹۸۹ اکران نشد سپس در چند کار تلویزیونی اواخر دهه ۸۰ حضور پیدا کرد تا آنکه اولین نقش اساسی خود را در سال ۱۹۸۹ با فیلم رضایت بازی کند. این نقش باعث می‌شود تا رلی بهتر به عنوان یک پیشخدمت پیتزا فروشی در فیلم پیتزای مرموز “Mystic Pizza” سال ۸۹ به دست آورد که در آن با آنابت گیش و لیوتایلور همبازی بود البته مت دمون نیز که آن زمان نوزده سال بیشتر نداشت در فیلم بازی می‌کرد.

فیلم یک اثر قابل توجه در روند حرفه ای جولیا نبود اما کمک شایانی به او کرد تا در نقش شلبی یک مادر نگون بخت را در ماگنولیاهای فولادی به دست بیاورد و نامزدی اسکار که به دست می‌آورد او را در کنار اسم هایی چون شرلی مک لین و سالی فیلد قرار می‌دهد. پس از این کار موفق در flat liners مرگ جویان (۹۰) به همراه کیفر ساترلند بازی می‌کند که یک کار زیبا بود درباره چند دانشجو که قصد دارند با علم پزشکی مرگ را به مدت کوتاهی تجربه کنند.

گری مارشال با کمدی رومانتیک زن زیبا سراغ او می‌آید هر چند نقش دشواری بود اما ریچارد گر به عنوان یک همبازی کمک می‌کند تا راحت تر از عهده آن بربیایید. نقش یک زن روسبی که در دام عشق یک میلیونر می‌افتد و او را به عنوان چهره ای مستعد می‌شناساند. سپس یک بازی مشترک با لیام نیسون در رضایتمندی (satisfaction) داشت. این بازی برای آنها موفقیت آمیز بود یک سال بعد او در “steel magnolias” در برابر نامزدش «دیلان مک درموت» در سال ۱۹۹۰ بازی کرد زمانی که فیلم «زن زیبا» (pretty women) روی صحنه آمد او از یک هنرپیشه با استعداد تازه کار به یک سوپر استار تبدیل شد ناگهان همه جولیا را می‌خواستند نشریات هر روز درباره او می‌نوشتند سود باجه بلیط ناگهان مانند موشکی به آسمان رفت. همه دنیا از جولیا صحبت می‌کردند.

جولیا تلاش بسیار کرد تا تیترهای روزنامه های پرتیراژ و صید عکاسان جهان شود بوسیله اسنادی که از ریزترین جزئیات زندگیش در اختیار آنان قرار می‌داد.

به زودی نشریات پول زیادی برای عکسهایش پرداخت می‌کردند.

او رکورد جهانی ۱۰ میلیون دلار را برای فیلم “Mary Reilly” ثبت کرد. (در سال ۱۹۹۶) (به عنوان دستمزد)

9408-21t760

درست مثل آدم هاى بى خانمان
والن تینو گاراوانى طراح معروف «لباس و مد» در اروپا که ایتالیایى می باشد، آب پاکى را روى دست هاى جولیا رابرتز بازیگر زن سرشناس هالیوود ریخت و برخلاف آمریکایى ها که زمان و بى زمان و گاه بیخود و بى جهت از برنده جایز اسکار تعریف مى کنند گفت این زن به قدرى بد لباس مى پوشد که شبیه به مردم بى خانمان و بى سرپناه نشان مى دهد و قیافه و حالت اش مثل هزاران «کارتن خواب» می باشد که در گوشه و کنار هر شهرستان مدعى تمدن در آمریکا دیده مى شوند.

از نظر گاراوانى ایراد بزرگ رابرتز این می باشد که حداکثر مواقع با لباس هاى راحت و ساده و گشاد در مجامع ظاهر مى شود و به جاى اینکه همیشه با یک حالت رسمى در بین مردم حاضر شود، بدون هیچ تفکرى و آن طور که راحت می باشد، به صحنه مى آید.

گاراوانى مى گوید: «هر روزنامه و شبکه تلویزیونى اى که باز مى کنید، مى بینید رابرتز بى خیال و با لباس هاى مسخره اش در حال رفتن می باشد. او همه را ناامید کرده می باشد».

سال ۹۱ اتفاق جالبی برای او می‌افتد او درست سه روز پیش از مراسم عقد نامزدی اش را با کیفر ساترلند به هم می‌زند و با کمال ناباوری اعلام می‌کند که می‌خواهد با خواننده سبک کانتری لیل لوت ازدواج کند. فیلم های او در این سال ها به نوعی جنجال برانگیز بودند، اما هیچکدام آثار پرفروش و یا قابل اعتنا نبودند تا اینکه همراه با دنزل واشنگتن در پرودند پلیکان (۹۳) ایفای نقش می‌کند و با همان قالب موفق قلبی باز می‌گردد و می‌شود قهرمان آثار دراماتیک. سال بعد من عاشق دردسرم و بعد از آن با مری رایلی شکست را تجربه می‌کند. اما این ناکامی‌دیری نمی‌یابد و در روز کریسمس سال ۱۹۹۸ نامادری (step mom) روی صحنه رفت و در تابستان سال ۱۹۹۹ او با دو اثر کمدی موفقی چون ناتینگ هیل (noting hill) همراه با هیوگرانت، عروس فراری (Runa) با ریچارد گرو (Richard) که ریچارد و جولیا، با هم همبازی شدند برای اولین بار از زمان زن زیبا.

تا اینکه در سال ۲۰۰۰ از راه رسید و با ایفای رل عنوان فیلم اثرگذار استیون سودربرگ با عنوان ارین براکوویچ (Erin Brocko Vich) برنده اسکار می‌شود فیلم اقتباسی بود از یک داستان واقعی در فانتزی «مکزیکی» همراه با بردپیت بازی کرد. که در ماه مارس (مارچ) روی پرده سینما رفت که درباره زنی به همین اسم، این زن بیوه ای بود که در یک —— حقوقی به ستیز با جامعه بر می‌خیزد و علیه فساد شرکت های بزرگ قد علم می‌کند و در این —— پیروز می‌گردد. و همزمان با آن او سال ۲۰۰۱ همراه بیلی کریستال، کاترین زیتا جونز و جان کیوزاک در محبوبهای آمریکایی بازی می‌کند. در حین ساخته شدن همین فیلم بود که با فیلمبرداری با اسم دنی مور آشنا می‌شود در حالی که همان رابطه چهار ساله اش با هنرپیشه کمتر شناخته شده بنیامین برات به پایان رسیده بود.

در ماه ژوئن (جون) در معشوقه آمریکایی بازی کرد و فقط تا فرصت باقیمانده تا کریسمس در درام یازده یار اوشن “Ocean’s Eleven” همکاری مجددش با مت دمون پس از سالها بازی کرد و همچنین با بازیگرانی چون بردپیت و اولین همکاریش با جورج کلنی و دان چیدل بازی کرد. آن سال می‌رفت که سال بزرگی برای جولیا باشد جولیا ممکن بود مدتی در هیچ فیلمی‌دیده نشود اما دوباره قوی تر و بهتر از گذشته ظاهر می‌شد. از اینجا به بانوی ۲۰ میلیون دلاری هالیوود بدل می‌شود که تاکنون کسی نتوانسته (در رده <a
href="http://kotoleha.com/fa/art-and-culture/actresses-photos/" target="_blank" title="<a href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس بازیگران | <a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران زن) رکورد او را بشکند. بردپیت در «مکزیکی» حضور می‌یابد.

9408-21t761

جولیا دوباره در سال ۲۰۰۲ با سودربرگ در پیش قراول همکاری می‌کند که علی رغم داشتن بازیگرانی چون مری مک کورماک و کاترین کیفر نمی‌تواند به اندازه ارین براکوویچ سر و صدا به راه بیاندازد. اعتراف یک ذهن خطرناک در سال ۲۰۰۲ اثری بود از جرج کلونی و او به واسطه آشنایی و دوستی با او از میزان بالای دستمزد خود برای بازی صرف نظر می‌کند تا کنار او سام راکول و دروبری مور ایفای نقش کند. سال ۲۰۰۳ در لبخند مونالیزا با <a
href="http://kotoleha.com/fa/art-and-culture/actresses-photos/" target="_blank" title="<a href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس بازیگران | <a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران جوانی چون جولیا استایلز کریستین دانست و مگی کلیفهال همبازی می‌شود و سال ۲۰۰۴ نیز در دنبال موفق یازده یار اوشن با عنوان دوازه یار اوشن بازی می‌کند.

جولیا رابرتز بازنشسته مى شود
وی اعلام کرده بود براى همیشه از حرفه فعلى اش کناره مى گیرد تا بتواند زمان بیشترى را صرف تربیت فرزندان دوقلوى خود کند. او اخیراً کارهاى سینمایى اش را بر روى کاراکترهاى کارتونى در کارهایى چون «وب شارلوت» و «انت بولى» محدود کرده می باشد.

حالا که جولیا رابرتز از قضیه تولد فرزندان دوقلویش فارغ شده می باشد و البته پا به سن ۴۰ سالگى هم گذاشته، حرف گذشته اش در خصوص خط کشیدن به دور سینما را نیز از یاد برده و بسیار وسیع و پرکار به عرصه بازیگرى بازگشته می باشد.

یکى از پروژه هاى جدید او بازى در فیلمى به اسم «دانى یل حرف نمى زند» براساس رمانى از مارتى لیم باخ می باشد. در این داستان با دردسرهاى خانواده اى مواجه مى شویم که قیومیت و نگهدارى از یک کودک غیرعادى و روانى را عهده دار مى شوند.

ولى این تنها کار و طرح فراروى رابرتز نیست و قرار می باشد او در کنار تام هنکس در فیلمى دیگر به اسم «جنگ چارلى ویلسون» هم حضور یابد و این هم براساس کتابى با همین اسم نوشته جورج کرایلى می باشد و البته کارگردانى را مایک نیکولز معروف بر عهده خواهد داشت.

کافى می باشد در نظر بگیریم رابرتز بازى در نمایش «۳ روز بارانى» اثر ریچارد گرین برگ را هم به تازگى در برادوى شروع کرده می باشد.

 نکاتی که احتمالا درباره جولیا رابرتز نمی دانید  :
از طرف بسیاری از مجله های سینمایی به عنوان یکی از ۵۰ زن زیبای جهان انتخاب شده می باشد

با ” بنجامین برات ” از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۱ رابطه داشت

بازی در فیلم ” شکسپیر عاشق ” را نپذیرفت

با ” کیفر ساترلند ” برای مدت کوتاهی نامزد بود

خواهر کوچکتر ” اریک رابرتز ” می باشد

بازی در فیلم ” غریزه اصلی ” را رد کرد. نقش به ” شارون استون ” رسید

در فیلمهای ” استیون سودربرگ ” بیشتر از بقیه کارگردانها ظاهر می شود

عمه ” اما رابرتز ” می باشد

9408-21t762

بعد از اینکه ” جورج کلونی ” و ” براد پیت ” متوجه شدند که او نیز به جمع <a
href="http://kotoleha.com/fa/art-and-culture/actresses-photos/" target="_blank" title="<a href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس بازیگران | <a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس های بازیگر | بازیگر ایرانی” >بازیگران فیلم ” یازده یار اوشن ” پیوسته می باشد برای او کارتی فرستادند که رویش نوشته شده بود ” ما شنیدیم تو برای هر فیلم ۲۰ تا می گیری! ” و ۲۰ دلار هم داخل پاکت بود. بعدها همین شوخی سبب شد تا خبرگزاری ها متوجه شوند که او برای هر فیلم ۲۰ میلیون دلار می گیرد

یک رگ ایرلندی دارد
یکی از طرفداران سرسخت ” آیشیورای ” می باشد. او گفته بود که زیباترین زن جهان می باشد ، زیباتر از هر زن هالیوودی !

نقشش در فیلم ” ارین برکوویچ ” یک راست دست بود اما ” رابرتز ” چپ دست بود. ” رابرتز ” در این فیلم یاد گرفت که با دست راست بنویسد و کار کند.

کتاب مورد علاقه اش ” کیمیاگر ” می باشد

دوست صمیمی ” بروس ویلیس ” می باشد

یکی از سفیران یونیسف می باشد

 دستمزدهایی که گرفته می باشد :
Eat Pray Love (2010) $10,000,000

Valentine’s Day (2010) $3,000,000 + 3% of the film’s gross

Duplicity (2009) $15,000,000

Mona Lisa Smile (2003) $20,000,000

Confessions of a Dangerous Mind (2002) $250,000

Ocean’s Eleven (2001) $10,000,000

America’s Sweethearts (2001) $15,000,000

The Mexican (2001) $20,000,000

Erin Brockovich (2000) $20,000,000

Runaway Bride (1999) $17,000,000

Notting Hill (1999) $15,000,000

Conspiracy Theory (1997) $11,000,000

My Best Friend’s Wedding (1997) $12,000,000

#<a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس, #<a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس های جولیا فیونا رابرتس, #جولیا فیونا رابرتس, #بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس, #<a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس جدید جولیا فیونا رابرتس, #فیلم های جولیا فیونا رابرتس, #<a
href="http://kotoleha.com/fa/photo-gallery/" target="_blank" title="گالری عکس” >عکس بازیگران

The post عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس appeared first on کوتوله ها|عکس،بازیگران،مدل مانتو جدید، فال روزانه ، فال حافظ.

عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس

لطفا نظر خود را درباره عکس ها و بیوگرافی جولیا فیونا رابرتس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن