عاشقانه های شبنم قلی خانی برای همسرش/غروب هانیه توسلی /حال و هوای محرم در صفحات شبکه اینستاگرام چهره ها

عاشقانه های شبنم قلی خانی برای همسرش/غروب هانیه توسلی /حال و هوای محرم در صفحات شبکه اینستاگرام چهره ها

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه عاشقانه های شبنم قلی خانی برای همسرش/غروب هانیه توسلی /حال و هوای محرم در صفحات شبکه اینستاگرام چهره ها را ببینید.

پورتال یک آرشیو وب فارسی:کبنانیوز: صفحات اینستاگرامی هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین را زیر و رو کرده و گلچینی از آنها را در یک بسته قرارداده می باشد.کبنانیوز؛ با گسترش فضای مجازی و وجود شبکه های اجتماعی فراوان، این روزها هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین برای ارتباط تنگاتنگ با هوادارانشان از جزئیات زندگی خود و یا مسائل روز عکس گرفته و آن را به اشتراک می گذارند. گلچینی از تصاویر و اخبار هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین را در اختیار کاربران قرار دهد. امید عالیشاه فوتبالیست لیگ برتری صفحه شخصی خود را با عکسی از ایام محرم به روز کرد. خدایا بند دل ادم ها کجاست ..؟! که گاهی با یک اسم پاره میشود …؟ ( حسین ) التماس دعا بهشاد مختاری یکی از بازیگران محله گل و بلبل عکس خود را در ظهر عاشورا به اشتراک گذاشته می باشد. ظهر عاشورا ، قتلگاه رامین راستا به دلیل افزایل دنبال کنندگانش در پوست خود نگنجیده و در پست جدید خود از آنان تشکر کرده می باشد. دوستاى نازنینم به مرز ١٠٠٠٠ نفر رسیدن،حس خوبیه داشتن اینهمه رفیقِ جان،از کسانى که ممکنه به هر دلیل نتونستم جواب کامنتاى پر مهرشونو بدم عذر خواهى میکنم،با همین پُست اعلام میکنم که با همه ى وجود دوستون دارم و افتخار میکنم به داشتن تک تک شما… با ارادت و همیشه علیرضا دبیر از حال و هوای سینه زنی در محله قدیمی گفته و حال خوب خود را با همرا هانش سهیم شده می باشد. سینه زنی و عزاداری ظهر عاشورا تو زادگاه و بین بچه محل های جنوب منظقه معنا و معرفت متفاوتی داره، بین بانیان هیات امام حسن مجتبی که سال ۱۳۱۰ توسط جناب پدربزرگ و دوستانش تو محله راه آهن تهران پایه گذاری شد و از دهه ۴۰ به محله ۱۳ آبان نقل مکان کرد. حالا هم به همت بچه محل ها و جناب پدر و حاج ابراهیم خیرالله زاده و حاج پرویز نورمحمدی – که هر سه بزرگتر و مربی و معلم من بودند – همچنان برپاست و برقرار، شکر خدا ، به جود و کرم اهل بیت (ع) محرم علیرضا انصاریان که به تازگی به عرضه بازیگری وارد شده می باشد عکسی از فیلم سوختن را منتشر کرده می باشد. سلام فیلم سوختن عکس:حسن شجاعى رضا: مرد که گریه میکنه کوه که غصه میخوره یعنى هنوزم عاشقه امیدوارم ببینید و لذت ببرید. یا على ٢۴ علی دایی با انتشار عکسی که گمان می رود مربوط به شام غریبان امام حسین (ع) باشد را در صفحه شبکه اینستاگرام خود قرار داده می باشد. سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس عکس نوشته ای را از مصاحبه برانکو ایوانکویچ در صفحه شخصی خود قرار داده که مربوط به تعریف این مربی کروات از تعصب هواداران پرسپولیس می شود. حامدکمیلی بازیگر سینما و تئاتر عکسی را با عنوان ” و اما روز آخر ” منتشر و از توضیح اسم این پروژه که تمام شده می باشد و اطلاعی دقیقتر خودداری کرده می باشد. شبنم قلی خانی بازیگر عکسی دسته جمعی با خانواده اش منتشر و متنی عاشقانه را برای همسرش نوشت. ﺯﯾﺒﺎﺗﺮﯾﻦ ” ﻣﻌﻤﺎﺭﯼ ” ﻣﻦ ، ﺳﺎﺧﺘﻦ ” ﺫﻫﻦ ﻭ ﺩﻝ ” ﺧﻮﯾﺸﺘﻦ ﺍﺳﺖ . ﺩﺭ ﮔﺴﺘﺮﻩ ﯼ ﻭﺳﯿﻊ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﯼ ﺧﻮﺩ ، ﺳﺎﺯﻩ ﺍﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﺳﺎﺧﺖ ، ﺑﺎ ﺳﺘﻮﻧﻬﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﻓﺮﺍﺷﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﻓﮑﺎﺭﻡ … ﻭ ﻣﺼﺎﻟﺢ ، ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﺍﻣﯿﺪ ، ﻭ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﻢ ، ﻧﻘﺶ ” ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻏﻠﻂ ” ﺩﺭ ﺫﻫﻨﻢ ، ﻧﻘﺸﻪ ﯼ “ﺗﺨﺮﯾﺐ ﺑﻨﯿﺎﺩ ” ﻣﻦ ﺍﺳﺖ …. صبحتون خوش در کنار عزیزانتون مثل من که در کنار برادر و مادر عزیزم روز رو شروع کردم هانیه توسلی نیز عکسی زیبا از غروب خورشید و آسمان زیبا را به اشتراک گذاشته می باشد. آسمانى که هرگز از یادم نخواهد رفت

سه شنبه ، ۵آبان۱۳۹۴

[تماشا متن کامل خبر]

عاشقانه های شبنم قلی خانی برای همسرش/غروب هانیه توسلی /حال و هوای محرم در صفحات شبکه اینستاگرام چهره ها

منبع : پورتال پورتال یک

لطفا نظر خود را درباره عاشقانه های شبنم قلی خانی برای همسرش/غروب هانیه توسلی /حال و هوای محرم در صفحات شبکه اینستاگرام چهره ها با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن