سگی آموزش دیده برای خلبانی

سگی آموزش دیده برای خلبانی

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه سگی آموزش دیده برای خلبانی را ببینید.

سگی آموزش دیده برای خلبانی

انگلیس سگ های باهوشی را برای خلبانی تربیت می کند. این طرح که مدت ها درمورد آن به مطالعه شده است، هم اکنون به وسیله چند سگ به صورت آزمایشی به اجرا در می آید.

به منظور اجرای این طرح، چند متخصص تربیت حیوانات، ۱۲ سگ نگهبان را تحت نظر و پرورش قرار دادند. اندیشه پشت این طرح حاکی از آن است که سگ ها دارای یک توانایی ذهنی فوق العاده قوی برای خلبانی هستند.

این متخصصان عبارتند از Mat Ward، یک رفتار شناس کلینیک حیوان ها و Cath Philips که کار اصلی اش پرورش سگ های پلیسی است. Charlotte Wilde هم عضو این تیم متخصص است . Charlotte Wilde کسی است که به حیوانات فیلم های هری پاتر و ۱۰۲ سگ خالدار آموزش داد.

پس از این دوره تربیتی بهترین سگ ها انتخاب شده و برای یک دوره سه ماهه آموزش متمرکز به یک مدرسه اعزام می شوند. سرانجام یکی از این سگ ها برای پرواز  با یک هواپیمای سبک انتخاب خواهد شد.  البته به این طرح انتقادات زیادی شده است. پروفسور Stanley Coren در این باره می گوید: ” همانطور که نمی توان از یک انسان سه ساله انتظار خلبانی داشت، این کار برای سگ ها هم امری محال است.” در رابطه با موفقیت این طرح اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد ولی آنچه موفقیت این طرح را نشان خواهد داد، زمان است.”سگ خلبان سگ خلبان

منبع:باشگاه خبرنگاران

سگی آموزش دیده برای خلبانی

لطفا نظر خود را درباره سگی آموزش دیده برای خلبانی با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن