رئیس بسیج دانش‌آموزی شاهرود خبر داد اجرای بیش از ۲۰ برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود

رئیس بسیج دانش‌آموزی شاهرود خبر داد اجرای بیش از ۲۰ برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود

پورتال تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه رئیس بسیج دانش‌آموزی شاهرود خبر داد اجرای بیش از ۲۰ برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود را ببینید.

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:فارس: رئیس بسیج دانش‌آموزی شاهرود خبر داد
اجرای بیش از ۲۰ برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود از اجرای بیش از ۲۰ برنامه در هفته بسیج دانش‌آموزی در واحدهای مقاومت بسیج مدارس شاهرود خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای بیش از 20 برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود

جمال‌الدین غنایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شاهرود با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار کرد: هفته بسیج دانش‌آموزی از ۷ تا ۱۳ آبان ماه هر ساله برگزار می‌شود و آغازگر آن، سالروز شهادت حسین فهمیده و روز قشر بسیج دانش‌آموزی و پایان آن، روز ملی استکبارستیزی می باشد. وی افزود: هفته بسیج دانش‌آموزی در جهت گرامیداشت یاد و خاطره ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز و بسط و گسترش تفکر بسیجی و فرهنگ ایثار و شهادت در نوجوانان جامعه برگزار می‌شود و تلاش شده می باشد تا در این هفته، اهمیت بسیج بیشتر برای دانش‌آموزان تشریح و دستاوردهای آن تبیین شود. رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع در این هفته به همت بسیج دانش‌آموزی و واحدهای مقاومت گفت: در این هفته، با برگزاری جلسات مختلف در کمیته اجرایی بسیج دانش‌آموزی و جلسات شورای حوزه‌های مقاومت و شورای همفکری قشر دانش‌آموزی، بیش از ۲۰ عنوان برنامه اجرا خواهد شد. غنایی افزود: غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با ائمه جمعه و مسئولان شهرستان، حضور سازمان‌یافته در نماز جمعه و برگزاری برنامه میقات صالحین (گردهمایی حلقه‌های صالحین) از جمله این برنامه‌هاست. وی عنوان کرد: برگزاری دوی رهروان شهدا و کوه‌پیمایی، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع مرگ بر آمریکا و مسابقه نشریه دیواری با موضوع استکبارستیزی و اقتصاد مقاومتی و مسابقه عکاسی در راهپیمایی ۱۳ آبان با موضوع حضور حماسی دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های این هفته می باشد. رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدای دانش‌آموز با محوریت شهدای شاخص کشوری بیان کرد: اجرای برنامه پدافند غیرعامل، صبحگاه مشترک و نواختن زنگ ایثار و شجاعت و حضور سازمان‌یافته در راهپیمایی ۱۳ آبان و حضور سخنرانان در مدارس برای تبیین هفته بسیج دانش‌آموزی و فرهنگ ایثار و شهادت در واحدها از برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی در ایام هفته می باشد. وی با بیان اینکه آذین‌بندی و فضاسازی واحدهای مقاومت بسیج امیدان، پویندگان و پیشگامان در مدارس آغاز شده می باشد، اظهار کرد: با توجه به شعار سال بسیج دانش‌آموزی مبنی بر دانش‌آموزمحوری، تمام فعالیت‌ها با حضور مسئولان دانش‌آموز واحدهای مقاومت برگزار می‌شود. با ما هر لحظه بروز باشید کانال رسمی خبرگزاری فارس استان سمنان در تلگرام: telegram.me/semnanfars انتهای پیام/۷۴۰۰۷/ق۳۰

۹۴/۰۸/۰۴ – ۱۵:۰۱

رئیس بسیج دانش‌آموزی شاهرود خبر داد اجرای بیش از ۲۰ برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود

منبع : پورتال پورتال۱

لطفا نظر خود را درباره رئیس بسیج دانش‌آموزی شاهرود خبر داد اجرای بیش از ۲۰ برنامه ویژه هفته بسیج دانش‌آموزی در شاهرود با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن