درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی +عکس

درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی +عکس

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی +عکس را ببینید.

درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی +عکس

درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی

 

یکی از بازیگران جوان تئاتر درگذشت . به گزارش پارس ناز متاسفانه خانم «فروغ فودازي» بازيگر تئاتر دارفاني را وداع گفت.نقش‌آفريني و دستياري و طراحي لباس در تئاترهايي چون «پل» و «اسب‌هاي» به کارگرداني محمد رحمانيان و «مردي که گلي به دهان داشت» ، «باغچه بي بنفشه بي اطلسي»،«تماس تلفني» به کارگرداني مجتبي احمدي و «سيمرغ» به کارگرداني اکرم قاسمي و «شاخک نقره‌اي» به کارگرداني آرام قاسمي از جمله فعاليت‌هاي هنري «فروغ فودازي» در طول حيات هنري‌اش محسوب مي‌شود.

 

اين بازيگر ۳۷ ساله دانش آموخته هنرهاي نمايشي از دانشکده سوره بود و در کنار بازيگري، دستياري و طراح لباس تئاتر را نيز در کارنامه هنري خود دارد.نقش‌آفريني و دستياري و طراحي لباس در تئاترهايي چون «پل» و «اسب‌هاي» به کارگرداني محمد رحمانيان و «مردي که گلي به دهان داشت» ، «باغچه بي بنفشه بي اطلسي»،«تماس تلفني» به کارگرداني مجتبي احمدي و «سيمرغ» به کارگرداني اکرم قاسمي و «شاخک نقره‌اي» به کارگرداني آرام قاسمي از جمله فعاليت‌هاي هنري «فروغ فودازي» در طول حيات هنري‌اش محسوب مي‌شود.

 

فروغ فودازي متولد ۱۳۵۶ بود، وي پيش از ورود به دانشگاه، فراگيري دوره‌هاي بازيگري را آغاز کرده بود و بعد از ورود به رشته ادبيات نمايشي دانشگاه سوره در بهمن ماه ۱۳۷۷ ، اين مسير را تا سال‌هاي اخير ادامه داد.

 

«فروغ فودازي»، صبح ۲۷ بهمن ماه به علت عفونت ريه ناشي از سرماخوردگي به ديار حق شتافت و مراسم تشييع او صبح پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه ساعت ۱۰٫۳۰ صبح از مقابل حسينه «ناييني‌ها» واقع در خيابان شهيد صيامي، خيابان شهيد زربافيان به سمت بهشت زهرا(س) و يابود او در جمعه ۳۰ بهمن ماه ساعت ۱۵ تا ۱۶٫۳۰ در همين حسينه برگزار شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

خبرنگار شبکه خبر در تصادف رانندگی درگذشت +عکس

 

زیباترین مانکن آمریکایی در ۳۴ سالگی درگذشت +عکس

 

مصطفی غلوش قاری برجسته قرآن درگذشت +عکس

 

خانم بازیگر معروف قبل از انقلاب درگذشت +عکس

 

 

 

درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی +عکس

لطفا نظر خود را درباره درگذشت ناگهانی خانم بازیگر جوان ایرانی +عکس با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن