خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟

مطالب جدید

خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟

سایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟ را ببینید.

خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟ در زیر به یک مبحث روانشناسی جالب می پردازیم. در زیر به علاقه آقایان نسبت به خانم های سفید پوست و یا خانم های سبزه پرداخته و به این سوال اساسی پاسخ می دهد که آقایان از چه رنگی خوششان می آید و مورد علاقه …

خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟

خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟

در زیر به یک مبحث روانشناسی جالب می پردازیم. در زیر به علاقه آقایان نسبت به خانم های سفید پوست و یا خانم های سبزه پرداخته و به این سوال اساسی پاسخ می دهد که آقایان از چه رنگی خوششان می آید و مورد علاقه شان میباشد.

در حالی که برای بانوان، مردان تیره پوست جذابیت بیشتری دارد، مردان از بانوان با پوست سفید را بیشتر خوششان می آید! اما چرا؟!
براساس یک تحقیق علمی که در دانشگاه تورنتو انجام شده است، بانوان مردان با پوست تیره را بیشتر دوست دارند، مردان نیز لذت بیشتری از بانوان با پوست روشن می برند. طبق این تحقیق در حالی که رنگ سفید سمبل معصومیت، سادگی، ظرافت و بکارت به شمار می رود و مردان دنبال این نشانه ها هستند، برای بانوان رنگ تیره، گندمگون و سبزه نشانه خطر، جذبه، اقتدار و سک.سی بودن به شمار می رود و بانوان به دنبال این نشانه ها در مردان هستند.
محققان گفته اند مردان از هر نژادی که باشند به دنبال زن با پوست روشن هستند و اینگونه بانوان را می پسندند، بانوان نیز بر عکس این سلیقه مردان عمل می کنند.
به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از گازته وطن، محققان ضمن اشاره به بانوان با پوست تیره مانند مونیکا بلوچی که مورد پسند تعداد زیادی از مردان هست علت آنرا خطرخواهی غیراثباتی مردان دانسته اند.
مردان؛ بانوان با پوست روشن همچون نیکول کیدمن و کیل مینوگ را سمبل صاف و درست بودن می دانند. بانوان نیز هنرپیشه های با پوست تیره همچون کولین فارل و جانی دپ را سمبل خطر و جذابیت می دانند.

زمانی هالیوود می خواست با مریلین مونرو به همه بقبولاند که «آقایان موطلایی ها را ترجیح می دهند»، حالا دانشمندان می گویند نه موی طلایی، بلکه لباس قرمز خانم ها بیشتر نظر مردها را جلب می کند.

به گزارش تماشاکده به گفته پژوهشگران آمریکایی، در یک آزمایش، مردها زنی را که در چند عکس لباس قرمز به تن داشت یا عکس ها قاب یا حاشیه قرمز داشتند جذاب تر تشخیص داده اند.

ه نظر می رسد این پژوهش که زیر نظر اندرو الیوت، استاد روان شناسی در دانشگاه روچستر در ایالت نیویورک، انجام شده، مهر تاییدی باشد بر این باور قدیمی که قرمز رنگ عشق است.

به گزارش خبرگزاری رویترز به نقل از آقای الیوت، گرچه این واکنش به رنگ قرمز می تواند برای انسان یک ویژگی اکتسابی از جامعه باشد، باید در نظر داشت که ممکن است پای ریشه های زیست شناختی ابتدایی تری هم در میان باشد.
آزمایش شوندگان گفته اند که بانوان قرمز پوش براییشان جذاب تر هستند.
خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟
این روان شناس آمریکایی با اشاره به شباهت ژنتیکی انسان با پستاندارهایی چون میمون می گوید پیشتر ثابت شده که بعضی از پستاندارهای نر به همنوعان ماده خود که از خود رنگ قرمز را بروز می دهند بیشتر جلب می شوند.

برای مثال، پوست شامپانزه های ماده وقتی به زمان تخمک گذاری نزدیک می شوند بیشتر به قرمزی می زند و به این ترتیب سیگنالی جنسی می فرستند که برای نرها غیر قابل مقاومت است.
مردها عقیده داشتند که زن در عکسی که حاشیه قرمز دارد جذاب تر است، در صورتی که عکس و زن یکی بودند و فقط حاشیه عکس ها عوض شده بود.

این پژوهش که نتایج آن در نشریه «شخصیت و روان شناسی اجتماعی» منتشر شده، بر روی بیش از یک صد مرد انجام شده که بیشتر آنها دانشجو بوده اند. به این مردها عکس چند زن را نشان دادند و از آنها خواستند بر سه اساس به آنها امتیاز بدهند: «چه قدر زیبا هستند، چه قدر مردها دوست دارند آنها را ببوسند، و چه قدر مردها دوست دارند با آنها رابطه جنسی داشته باشند.»

به این مردها عکس یک زن را با حاشیه یا قاب قرمز، سفید، خاکستری، یا سبز نشان دادند. مردها عقیده داشتند که زن در عکسی که حاشیه قرمز دارد جذاب تر است، در صورتی که عکس و زن یکی بودند و فقط حاشیه عکس ها عوض شده بود.

این مردها همچنین گفتند وقتی با زنی قرار بیرون رفتن می گذارند، اگر خانم لباس قرمز پوشیده باشد بیشتر پول خرجش می کنند.

پژوهشگران آمریکایی اشاره کرده اند که رنگ قرمز فقط جذابیت خانم ها را در نظر مردها زیاد می کند،‌ نه میزان هوش یا مهربانی شان را. دیگر این که این رنگ روی نظر زن ها در مورد زن های دیگر اثری ندارد.

گردآوری توسط: سایت جوانیها

خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟

لطفا نظر خود را درباره خانم های مورد علاقه آقایان سفید پوست هستند یا سبزه؟ با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我

乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 را ببینید. 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 北京时间۶月۹日,洛杉矶快船以۱۰۹-۱۱۲输给了犹他爵士。此役,保罗-乔治在客场被嘘了整场,赛后,他接受记者的采访谈到了此事。  乔治说:“我喜欢这些,这不会干扰到我,这是对我的尊重。我在这里打出过好的比赛,也打出过不好的比赛。”  “这是比赛的一部分,球迷会参与到比赛的过程中来,我喜欢这些。作为一个客队球员,你会期待得到这种待遇。”  本场比赛期间,爵士主场的球迷在乔治罚球时高喊“被高估”,除此之外,还有爵士球迷高喊:“干掉他”!(Emily) 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我جدیدترین هدفون با عملکردی خارق العاده لطفا نظر خود را درباره 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 با ما در میان بگذارید. صلواتی که برای آن صدهزار حسنه نوشته می‌شود

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …