خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید!

سلامت

خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید!

سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید! را ببینید.

به نقل از مجله دلتا: ممکن است از نظر افرادی که نمی‌توانند ۵ دقیقه در مورد گرفتن یک تصمیم ساده با همسرشان صحبت کنند، مردها عجیب‌ترین آدم‌های روی زمین هستند.

رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

باور کنید که در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختی نیست و اگر برخی ریزه‌کاری‌ها را رعایت کنید، می‌توانید بدون بالا رفتن صدا، گفت‌وگوی امروزتان با همسرتان را به سرانجام برسانید. در این نوشته به این موضوع می‌پردازیم که رگ خواب مردان چیست؟

رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

رگ خواب مردان چیست؟

اغلب آقایان الگوهای واحدی برای فکر کردن و واکنش نشان دادن دارند و البته از آنجا که اغلب خانم‌ها هم به شیوه‌های ثابتی می‌خواهند با همسرشان وارد گفت‌وگو شوند و حاضر نیستند با آزمون و خطا این روش‌ها را تغییر دهند، شانس ختم به خیر شدن بحث‌های زن و شوهری پایین می‌آید.

رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

صحبت در موقعیت‌های مناسب از نکات کشف رگ خواب مردان

مردان هنگامی که کاری انجام می‌دهند یا برنامه مورد علاقه خود را می‌بینند نمی‌توانند با همسرشان درباره مسائل مهم صحبت کنند بنابراین اگر می‌خواهید همسرتان نسبت به صحبتهای شما بی توجه نباشد در زمان مناسب با او گفتگو کنید زیرا مردان برخلاف بانوان نمی‌توانند چند کار را در یک زمان انجام دهند. برای صحبت با همسرتان ابتدا لازم است از او بپرسید که آیا آماده گفت‌وگو هست و بعد هم به او فرصت دهید که به حرف‌های‌تان فکر کرده و کمی بعد نتیجه را اعلام کند. البته این احتمال وجود دارد که همسرتان فکر کردن به حرف‌های شما را فراموش کند.

رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

از بحث‌های زن و شوهری نترسید

برخی از بانوان به علت ترس از دعواهای زناشویی و اینکه ممکن است همسرشان پاسخ منفی به آنان بدهد از گفت وگو های زن و شوهری اجتناب می‌کنند اما تصور نکنید یک زندگی بی دعوا و بحث، زندگی موفقی است. نبودن تنش و دعوا از رو به پایان بودن خوشبختی شما خبر می‌دهد. همیشه با زبان درست و در شرایط مناسب صحبت‌های‌تان را با همسرتان در میان بگذارید و نگران نباشید زیرا قرار نیست یک دعوا راه بیندازید بلکه می‌خواهید برای خلاص شدن از وضعیت آزاردهنده خود، راهی بیابید.


بیشتر بخوانید: اشتباهات زنانه‌ای که مردان را دلسرد می‌کند


رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

شناخت کافی همسر از نکات کشف رگ خواب مردان

برای پیش‌بینی کردن خواسته‌ها و واکنش‌های همسرتان به رفتارها و حرف‌هایش توجه کنید و با دقت به لحظه لحظه زندگی او خیره شوید. درست است که همه مردها از الگوی رفتاری مشابهی پیروی می‌کنند اما بدانید همسرتان منحصربه‌فرد است و ممکن است بسیاری از رفتارهایش خاص باشد. بنابراین برای خود یک کارگاه همسرشناسی راه بیندازید.

رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

تعجب نکردن از واکنش‌های همسر

گرفتن تصمیمات جدید در زندگی پیامدهایی را به زندگی وارد می‌کند که هزینه‌هایی نیز در بردارد. قبل از تصمیم‌گیری و انجام آن باید هزینه‌هایش را هم در نظر بگیرید اما فراموش نکنید که بخشی از پیامد های آن اتفاق ها از چشم شما پنهان می‌ماند و نمی‌توانید تا زمانی که در شرایط قرار نگرفته‌اید، آن‌ها را احساس کنید. اگر همسرتان همیشه به تغییرها به روش خاصی واکنش نشان می‌داده، باید انتظار تعدیل یا تشدید شدن واکنش را در گفت‌وگو را داشته باشید زیرا می‌تواند این گفتگو پا روی خط قرمزهای همسرتان بگذارد که شما از آن بی‌خبرهستید.

رگ خواب مردان را به سادگی پیدا کنید!

مقایسه نکردن خود با دیگران از نکات کشف رگ خواب مردان

اگر اطلاعاتی که دیگران به شما داده‌اند یا برداشت‌هایی که با تماشا زندگی دیگران پیدا می‌کنید، ملاک گرفتن تصمیم‌تان است خطر بزرگی شما را تهدید می‌کند. شما باید از سختی‌ها و شکست‌های دیگران درس بگیرید و با مشاهده کردن به موفقیت‌های آ‌ن‌ها کلید موفقیت را بیابید اما باید بدانید در شرایط آن‌ها نیستید و نباید از زندگی آن‌ها الگوبرداری کنید. برای گرفتن تصمیم‌های تازه، باید قدم به قدم پیش بروید و برای رسیدن به نتیجه دلخواه‌تان باید صبوری کنید و مقدمات تغییر را فراهم کنید زیرا شما نمی‌توانید باورهای همسرتان را یک شبه کنار بگذارید و تغییر دهید.

خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید!

منبع : نی نی بان

لطفا نظر خود را درباره خانم‌ها با این کارها رگ خواب مردان را پیدا کنید! با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلامت
۳ لباسی که همیشه مد هستند!

۳ لباسی که همیشه مد هستند! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه ۳ لباسی که همیشه مد هستند! را ببینید. به نقل از زمان صبح: پیروی از دنیای مد می تواند دشوار باشد. با این حال، تنها با چند دست لباس می توانید بدون پیروی از مد، ظرافت …

سلامت
فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند!

فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند! سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه فال روزانه شخصی چهارشنبه ۲ آذر برای زنانی که پشت تمام موفقیت‌ها هستند! را ببینید. به نقل از اقتصاد آنلاین: مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد …

سلامت
بررسی دیابت نوع یک و دو | علائم و علل بروز

بررسی دیابت نوع یک و دو | علائم و علل بروز سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه بررسی دیابت نوع یک و دو | علائم و علل بروز را ببینید. انسولین هورمونی در بدن است که قند خون را تنظیم میکند. زمانی که انسولین به حد کافی در …