حمایت انجمن های پزشکی از دکتر رییسی

مطالب جدیدپورتال یک: مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی ایران پس از واکنش‌های دور از انتظار و هیجانی به سخنان دکتر علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در بیانیه ای ضمن حمایت از وی، چنین برخوردهایی را موجب دلسردی فعالان جامعه پزشکی در دوره سخت مقابله با همه گیری کرونا دانستند.

به گزارش پورتال یک، در بیانیه مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی در حمایت از علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمده است: در هفته گذشته هشدارها و ‌تذکرات معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سخنگوی ستاد مقابله با کرونا، واکنش تند و دور از انتظاری را در برخی تریبون ها برانگیخت.

«لازم می دانیم ضمن حمایت قاطع از هشدارها و انجام وظیفه قانونی جناب آقای دکتر علیرضا رئیسی بر این نکته تاکید کنیم که آقای دکتر رئیسی از جدی‌ترین و دلسوزترین مدیران بحران کرونا از آغاز تاکنون بوده، که نظرات و زحمات خیل عظیم کارگزاران بهداشتی و درمانی کشور را از دور افتاده‌ترین روستاها تا مراکز شهرها به مسئولان اجرایی منعکس کرده است.»

این بیانیه می افزاید: آنچه در فضای مجازی از جانب ایشان انتشار یافت، مطالبی بسیار منطقی و حیاتی و در جهت حفظ سلامت مردم و انجام وظایف قانونی بوده است. تندی لحن احتمالی ایشان در این نبرد رویارو با کرونا هم هیچ هدفی جز خیرخواهی برای سلامت عمومی را دنبال نمی‌کند.

انجمن های علمی گروه پزشکی تاکید کردند: آنچه در آن ویدئو انتشار یافت نمونه هایی از سراسر کشور و از اقشار مختلف مردم بود که با دقت و از زوایای فرهنگی گوناگون انتخاب شده بود. آشکار بود که نسبت قتل هم به خاطیان تمام شهرها داده شده بود نه یک شهر خاص. حملات توهین آمیز به ایشان و تدارک شرایطی که منجر به عذرخواهی ایشان بشود، آن هم در حالی که مستحق بالاترین تقدیرها و تشویق‌ها هستند، هیچ تاثیری جز دلسردی فعالان حیطه سلامت و آحاد جامعه پزشکی نخواهد داشت.

«امید است آحاد مردم شریف ایران و مسئولان با رعایت اصول و ضوابط بهداشتی و انسجام ملی، یکدیگر را در کاهش عواقب و آثار زیان بار همه‌گیری بیماری کرونا و تامین سلامت جامعه بیش از پیش یاری کنند.»

این بیانیه با امضای اعضای هیات مدیره مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی ایران شامل دکتر علی نوبخت، دکتر محمدرضا ظفرقندی، دکتر سید جلیل حسینی، دکتر علی تاجر نیا، دکتر علیرضا سلیمی، دکتر محمد بیات، دکتر سید احمد جلیلی، دکتر امید سبزواری، دکتر ناهید خداکرمی،دکتر فاطمه نعمت اللهی، دکتر محمود شیرزاد، دکتر بهروز برومند، دکتر مسعود فلاحی، دکتر کورش هلاکویی نایینی، دکتر بابک زمانی، محمدرضا اسدی، دکتر محمد وجگانی، دکتر محمدجواد رسایی، دکتر شهریار خاقانی، دکتر عبدالرسول صداقت و دکتر محمد تقی جغتایی منتشر شده است.لینک منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我

乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 سایت تفریحی پورتال یک :: لطفا در ادامه 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 را ببینید. 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 北京时间۶月۹日,洛杉矶快船以۱۰۹-۱۱۲输给了犹他爵士。此役,保罗-乔治在客场被嘘了整场,赛后,他接受记者的采访谈到了此事。  乔治说:“我喜欢这些,这不会干扰到我,这是对我的尊重。我在这里打出过好的比赛,也打出过不好的比赛。”  “这是比赛的一部分,球迷会参与到比赛的过程中来,我喜欢这些。作为一个客队球员,你会期待得到这种待遇。”  本场比赛期间,爵士主场的球迷在乔治罚球时高喊“被高估”,除此之外,还有爵士球迷高喊:“干掉他”!(Emily) 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我تصاویر اینستاگرامی بسیار زیبا از روناک یوسفی شهریور ۹۴ لطفا نظر خود را درباره 乔治赛后谈被嘘:这是对我的尊重!不会干扰我 با ما در میان بگذارید. نماهنگ زیبای احسان خواجه امیری

مطالب جدید
تنفس هوای مطلوب در تهران طی اولین روز زمستان

پورتال یک:با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز ( اول دی ماه) وزش با سبب بهبود کیفیت هوا و برقراری شرایط قابل قبول شده است. ‌بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (اول دی ماه) با وزش باد مؤثر، کیفیت …

مطالب جدید
انتقاد سازمان جنگل‌ها از میزان اعتبارات جنگل‌های شمال در لایحه بودجه

پورتال یک:پس از انتشار لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، سهم جنگل‌ها از این لایحه در قالب برنامه حفاظت، احیا و بهره‌برداری جنگل‌ها و مراتع کنار گذاشته‌ شده است اما برخی عبارات در این لایحه به صورت دقیق تشریح نشده‌است و تعاریف کلی و مبهمی برای توضیح این برنامه دیده‌می‌شود. به همین …