جنبش اسلامی در اراضی اشغالی ۴۸: حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع

جنبش اسلامی در اراضی اشغالی ۴۸: حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع

وبسایت تفریحی پورتال ۱ :: لطفا در ادامه جنبش اسلامی در اراضی اشغالی ۴۸: حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع را ببینید.

پورتال۱ آرشیو وب فارسی:فارس: جنبش اسلامی در اراضی اشغالی ۴۸:
حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع می باشد
رئیس جنبش اسلامی فلسطین در اراضی اشغالی ۴۸ در پورتال ۱ به صدور حکم حبس ۱۱ ماهه علیه وی اعلام کرد این احکام مانع از ایستادگی بر اصول ثابت فلسطین نخواهد شد و معاون ریاست این جنبش نیز حکم مذکور را بخشی از توطئه وزیر خارجه آمریکا خواند.

خبرگزاری فارس: حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع می باشد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شیخ «کمال خطیب» معاون ریاست جنبش اسلامی فلسطین در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ در پورتال ۱ به صدور حکم ۱۱ سال زندان برای شیخ «رائد صلاح» رئیس این جنبش توسط رژیم صهیونیستی اعلام کرد این حکم بخشی از تفاهمات «جان کری» وزیر خارجه آمریکا (با اسرائیلی‌ها در خلال سفرش به قسمت) برای خاموش کرد انتفاضه می باشد. خطیب به وبگاه سرگرمی «الرساله» گفت: حبس شیخ صلاح بخشی از توطئه‌ای می باشد که جنبش اسلامی و رهبران آن در اراضی اشغالی ۴۸ را هدف قرار داده می باشد اما ملت ما شجاع‌تر از آن می باشد که اینگونه اقدامات بر روی آن تاثیر‌گذار باشد. وی تصریح کرد: زندانی کردن شیخ صلاح ، آغاز اعلام جنگ علیه فلسطینی‌ها در اراضی اشغالی ۴۸ می باشد و در مقدمه آنها جنبش اسلامی قرار دارد که رژیم اشغالگر اعلام کرده آن را هدف قرار داده و مانع از ادامه کارش خواهد شد. شیخ «رائد صلاح» رئیس جنبش اسلامی فلسطین در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ نیز در پورتال ۱ به این اقدام اسرائیلی‌ها گفت: علیرغم تهدید دائمی ما به زندان، بر اصول ثابت خود باقی خواهیم ماند، اصولی که تاکید دائمی ما بر اینکه قدس و مسجدالاقصی حقی اسلامی ، عربی و فلسطینی محض می باشد و وجود رژیم اشغالگر یک وجود باطل و نامشروع می باشد، در مقدمه آن قرار دارد . کری هفته جاری به قسمت از جمله اردن سفر کرد و با «عبدالله دوم» پادشاه این کشور درباره مسجدالاقصی نشست داشت. انتهای پیام/م

۹۴/۰۸/۰۶ – ۱۲:۳۷

جنبش اسلامی در اراضی اشغالی ۴۸: حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع

منبع : وبسایت پورتال۱

لطفا نظر خود را درباره جنبش اسلامی در اراضی اشغالی ۴۸: حبس «رائد صلاح» بخشی از توطئه «کری» می باشد/ اسرائیل، نامشروع با ما در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن